Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja znajoma. Jazda na calego.

Polecane posty

Gość gość

Miala kiedys takiego chlopaka byli ze soba moze z 2 lata. Rozstali sie. Ona znalazla nowego faceta, wzieli slub maja troje dzieci. Ex tez znalazl swoja wybranke z czasem tez wzieli slub maja jedno dziecko. Wiecie, ze jakos tak wyszlo, ze znow sie "spakneli". Nic nie widza poza soba chca sie porozwodzic i byc ze soba. Patologia ja pierdziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara milosc nie rdzewieje. A tak na serio to pewnie oboje sa znuzeni praca, rodzina, obowiazkami, idealizuja swoj zwiazek i im odbilo. Glupio robia, jakby przeczekali to by im przeszlo. Wiem, bo znam taka sytuacje z doswiadczenia, i ten wybuch uczuc jest do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze sie zle skonczyc dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara miłość nie rdzewieje. A tak serio znam podobny przypadek na szczęście nie było jeszcze dzieci, ale był rozwód i powrót do starej milosci. Po okolo pół roku znów się rozstali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani z dziś widze ze zaczynamy tak samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie to tylko romans, a czy dadza rade ze soba pogodzic wszystko dzieci ze swoich zwiazkow, alimenty, prace, obowiazki, mieszkania. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:46, co zaczynamy? Nic nie zaczynamy, bo inteligencja emocjonalna dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaniedbane malzenstwa. U nas tez jestesmy nawzajem zaniedbani ale przytlaczaja nas obowiazki. Tutaj dzialaja na nich endorfiny. Naprawde glupio postepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×