Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAMMAN

Moje dziecko nie lubi noszenia

Polecane posty

Gość MAMMAN

Moze mój problem wyda Wam się niemadry, ale martwi mnie zachowanie mojego 2-miesiecznego synka---otóz nie lubi on noszenia na rekach, przytulania. Najlepiej czuje się w swoim łózeczku, leżac.Często , kiedy próbuję go ponosic, poprzytulac--jest ryk, który ucicha po połozeniu. Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmm
moze jest autystyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest normalne bo moze jest mu wtedy goraco i nie wygodnie dlatego.cieplo twojego ciala przechodzi na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez nie lubil noszenia, bylo mu goraco i niewygodnie, wolal lezec w lozeczku i zeby ktos przy nim stal, mowil do niego i zabawial grzechotkami. Teraz ma 3,5 m-ca i zaczyna juz kaprysic, jest coraz bardziej ciekawski i polubil noszenie (oczywiscie tylko wtedy kiedy on sobie zyczy). Po prostu jest z tych \"przytulanskich\". co za pomysl z tym autyzmem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMMAN
Dziękuję za odpowiedzi :-) Mamo Oskara--jakbym czytała o swoim :-) Uspokoiłas mnie, bo ten autyzm tez mi juz przez głowe przeleciał... Mój syn głuzyc tez nie chce---raz dziennie cos mu sie wyrwie, jakis a-glu i więcej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa tak z ciekawosci
sprawdz kochana czy z bioderkami u niego wszystko ok Dzieci u ktorych zostaly naruszone przy porodzie stawy biodrowe (wyciagniete nozki) nie lubia noszenia!! Wrecz "dra sie" przy jakiejkolwiek probie brania na rece czy noszenia..ale to wlasnie zpowodu bolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMMAN
Usg bioderek mam za tydzień. Moze cos w tym jest, bo zaraz po porodzie pediatra cos mruczał pod nosem o jego bioderkach, ale niczego nie zalecił, a lekarka synka nic juz potem na ten temat nie mówiła. Maluch był duzy, więc faktycznie przy porodzie mogło się cos zwichrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrry
a moze dziecko ma adhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×