Odpowiedz na ten temat

Moje dziecko nie mowi

• gość 2017.03.15 [15:08]
    Bo pamiętajcie albo autyzm albo nic. Innych zaburzeń nie znają, bo w mjakmama rzadko o nich piszą.
  • lala1661 2017.03.15 [15:20]
    Do Pani godz. 15.06 jeśli Pani niechce pomoc to komentarze są zbędne.
    Odpowie sobie Pani autorko tematu na spokojnie na te pytania powyższe 12.38 i spróbujemy zadziałać wspólnie.
  • gość 2017.03.15 [15:22]
    Reaguje i na dzieci i na moje zakazy. Pokazuje ale nie wiele. Palcem od niedawna.
  • gość 2017.03.15 [15:51]
    Zdziwiły byście się u ilu dzieci rocznie diagnozuje się autyzm albo cokolwiek że spektrum. Wasza ignorancja poraża. Znam mnóstwo przypadków kiedy matki ignorowaly objawy, dawały uśpić czujność. Każda z nas nade wszystko kocha swoje dziecko i jeśli ma choć najmniejszy cień podejrzeń co do rozwoju dziecka to musi działać. Nie słuchać, że ktoś tam gdzieś tam zaczął mówić czy chodzić jak miał tyle czy tyle. Instynkt matki prawie nigdy nie zawodzi. Autorko, możliwe, że to zwykłe opóźnienie mowy. Tego nikt ci tu nie powie, szukaj i nie dawaj się zbyć. Powodzenia.
  • gość 2017.03.15 [16:17]
    Nie panikuj.
    Ja bylam z córka u logopedy, psychologa, superniani i specjalisty od zaburzeń integracji sensorycznej jak mi te idiotki z kafe wkręciły na głowę, że moje dziecko jest niepełnosprawne. Specjaliści mnie wyśmiali, dali rady i życzyli cierpliwości.
  • gość 2017.03.15 [16:28]
    16.17 twoje dziecko nie potrzebowalo wsparcia i okazało się, ze wszystko jest ok, super. Znasz dziecko autorki?
  • lala1661 2017.03.15 [17:35]
    Obciąża stopy ? czy chodzi na całych stopach, czy palach ? ważne
  • gość 2017.03.15 [17:40]
    A co zlego jest w tym ze dziecko 18 m-cy chodzi czasem na palcach, do 3 -roku zycia jest to fizjologiczne
  • gość 2017.03.15 [18:01]
    Co Pani / Pan pisze usmiech.gif Jak zaczyna dziecko chodzić to może ok.9miesiaca wspinać się na palce ale to 2-3tygodnie tylko zanim prawidłowo i fizjologiczne obciąży stopy !!!
    Dziecko , które nie obciąża stup jak zacznie chodzić to jest ogromny problem często lekceważony (Napięcie równowaga -z różnych przyczyn ,Może ma miednicy w przodopochyleniu
    I cofniete barki LUB nadpobudliwe w str.autyzmu/ws. - opoznienie mowy )
  • gość 2017.03.15 [18:09]
    18:01 - passuje, dyskusja z dyletantem, w dodatku popelniajacym bledy ortograficzne, jest pozbawiona sensu.
    Prosze zglebic swoja wiedze na temat chodzenia przez dziecko na palcach, jakie problemy neurologiczne lub otropedyczne moze zwiastowac oraz kiedy jest fizjologia.
  • pegunia 2017.03.15 [18:10]
    Jak dziecko nie mówi czy nie chodzi to raczej idzie się do lekarza a nie pisze na forum czy facebooku.
    http://centrumbadan.eu
  • gośćMirabelka 2017.03.15 [18:22]
    Zalecam konsultację u dobrego neurologopedy, psychologa, terapeuty SI. , ew. fizjoterapeuta dziecięcy.
    Dużą wartość przedstawiają wynik badań medycznych (zwłaszcza neurologicznych, EEG, genetyczne, audiologiczne)
    Zrobić badania wzrok, słuch, badania w kierunku pasożytów, metali ciężkich.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...