Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota5321

Moje dziecko słucha disco polo! Co robić? :(

Polecane posty

Gość Dorota5321

:o Zarówno ja, jak i mój mąż słuchamy muzyki na poziomie. W domu znajdują się płyty takich wykonawców jak: Wiktor Zatwarski, Anna Jurksztowicz, Skaldowie, Daniel Kłosek, Wojciech Młynarski, Grzegorz Turnau, Marek Grechuta, Andrzej Szajewski, Alina Janowska, Piotr Szczepanik, Jacek Skubikowski, Czerwone Gitary, Barbara Książkiewicz czy Ania Rusowicz. Fakt, to nie Jan Sebastian Bach albo Ludwig van Beethoven, ale też nie kompletna sieczka, jaką można usłyszeć np. w radio WAWA. :o Posiadamy też porządny sprzęt stereo. A teraz najgorsze: nasz siedemnastoletni syn, zamiast sięgać po te płyty, woli odtwarzać disco polo ze swojego laptopa. Za moich czasów to nawet słuchanie Papa Dance było wstydem, a to jest jeszcze gorsze. Najczęściej korzysta z platformy YouTube, wtedy można ujrzeć też wulgarne teledyski do tych piosenek. Tłumaczymy mu, przekonujemy go, że to, czego słucha, to prymitywizm w najczystszej postaci, ale on twierdzi, iż wszyscy jego koledzy tego słuchają. To niestety prawda, ale on nie musi być taki jak oni. Czasem razem pobierają piosenki z Internetu, to okropne, gdyż jest to poniekąd kradzież (wszak autorzy nie czerpią żadnych zysków). Syn za to pobieranie dostał nawet szlaban na tydzień na korzystanie z komputera, złodziejstwo się u nas tępi! Nie wiem skąd mu się to wszystko wzięło. Co robić? Jakieś porady? My z mężem już nie wiemy jak go przekonać... Przepraszam, że tak długo, ale chciałam w miarę dokładnie przedstawić problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie nienormalni!tez uwazam ze disco polo to siara, ale to nie to swiadczy o czlowieku.Narzucanie na sile swojego gustu jest gorszym idiotyzmem niz samo disco polo.to wy jestescie najwiekszym wstydem w tej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój tylko słucha a moja śpiewa! Ostatnio non stop basta dziewczyna jak bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem. .. Fakt, disco polo jest straszne, ale nie to jest ładne, co jest ładne, tylko to, co się komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to dziwne. Ja słucham dobrej muzyki, takiej jak wy, dużo starych zagranicznych utworów, ale głównie muzyki klasycznej. Moje dzieci (13, 8, 5) żyją otoczone taką muzyką odkąd siedziały w brzuchu, nie cierpią disco polo, w przedszkolu musiały wychodzić z zajęć rytmicznych do innej sali, bo nie mogły znieść disco polo (tak, Pani im puszczała jesteś szalona) i jakiś takich innych potworków typu piszczące misie. Może wcale za dużo nie słuchaliście tej dobrej muzyki i syn jednak nie wyrobił sobie dobrego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota5321
"Narzucanie na sile swojego gustu jest gorszym idiotyzmem niz samo disco polo.to wy jestescie najwiekszym wstydem w tej rodzinie" x Naszym zadaniem jest wychowywać dziecko, przekazywać mu dobre wzorce. Jakim człowiekiem on będzie, jeśli nadal będzie słuchał zespołów o nazwach takich jak "Extazy"? Narkomanem? :o x "Może wcale za dużo nie słuchaliście tej dobrej muzyki i syn jednak nie wyrobił sobie dobrego gustu." x Słuchaliśmy, muzyka jest ważną częścią naszego życia. Nigdy naszemu synowi nie puszczaliśmy disco polo, myślę, że to wina jego kolegów z gimnazjum i liceum. Gdy jeszcze chodził do podstawówki muzycznej to nie było problemu. Zresztą znam rodzinę w której rodzice słuchali muzyki chodnikowej, a ich córka interesuje się muzyką klasyczną. Nie zawsze dzieci mają gust po rodzicach. Może jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz jakas miala bardzo podobny problem, ze kupuje tylko drogie firmowki "wysokie jakosci " a jej maz woli podkoszulki z biedronki A propo, sluchana przez was ambitna muza jest wysoko oceniana tylko w waskich gronach mocno starszawych juz ludzi, to nie sa ogolnoswiatowe klasyki ktore sa wiecznie trendy nawet wsrod nastolatkow.Nie mowie ze jest beznadziejna tylko ze nie ma co sie co tak nadymac, bo zamarzliscie w ubieglej epoce.pewnie wasz syn tak odreagowuje chodzenie do prywatnej szkoly z mundurkami i regal zawalony literatura piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje tez miały taki okres gdy mamy ale po 7-9lat powiedziałam prosto albo kończą słuchać tych gniot ów albo wędrują do domu dziecka.....poskutkowało teraz tylko Mozart,Bach,Beethoven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można narzucać dziecku, czego ma słuchać? Ok, słucha mało ambitnej muzyki, ale jednak mu się to podoba. Muzyka może spełniać różne funkcje - także bawić, odprężać czy rozśmieszać. Daj mu spokój, krzywdy nikomu nie robi tym słuchaniem. Trochę tolerancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie takie odmozdzajace piosenki i w d***e mam co kto o mnie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×