Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Możliwa ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witam! Mam pewne obawy które chciałbym rozwiać. Moje cykle są zazwyczaj regularne 28 dni, czasami zdarzało się 27 dni, ale bardzo sporadycznie. 3 stycznia pięściam się z chłopakiem. Doszło do bardzo krótkiej penetracji (ok. 3 minuty) bez wtrysku, wewnątrz pochwy. Według kalendarza był to pierwszy dzień płodny. 18 stycznia dla pewności zrobiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny. W dniu przewidywanej miesiączki, czyli 22 stycznia zrobiłam kolejny test i kolejny z wynikiem negatywnym. Tego samego, późniejszych godzinach przyszła miesiączka. Była normalna, z normalną obfitościa i trwała tradycyjnie 6 dni. Po tym czasie kilka razy uprawiałam seks pralni z moim chłopakiem (raz w dni płodne), bez penetracji i bardzo uważalismy Od 30 stycznia do 7 lutego byłam przeziębiona. Przez 5 dni przyjmowałam antybiotyk. Od 13 lutego mam silne bóle piersi, są nabrzmiale, tkliwe, pobolewalo mnie tez podbrzusze tak jak na okres. Okres miałam dostać wczoraj, czyli 18 lutego. Miesiączka się nie pojawiała. Ok. godziny 15 zrobiłam test. Wyszedł negatywny. Czy mam powody do niepokoju, że zogłabym być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×