Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mycie włosów

Polecane posty

Gość gość

Myję czasami włosy płynem do higieny intymnej lub płynem do naczyń. Próbował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś mi to nigdy nie przyszło do głowy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio nie mialam odzywki i plukalam lenorem bo bym nie rozczesala bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? Jak mi czasem zabraknie szamponu. Włosy są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płynem do higieny intymnej jak najbardziej :) Plynem do naczyn, zdecydowanie nie !! Sam silny detergent i nic wiecej.. Ja myje włosy mydłem :P Mydłem , które sama robie specjalnie do włosów lub robie sobie na jego bazie szampon. I nic wiecej nie musze robic z włosami, by byy zdrowe, błyszczące i gęste :) Nie mówiąc o skórze głowy.. Nigdy wiecej chemicznego syfu z marketow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płyn do higieny intymnej do włosów jest nawet wskazany, bo ma odpowiednie ph. :) blogerki od pielęgnacji włosów często zalecają mycie wlosów takim płynem. Ja tak robie raz na jakiś czas - włosy muszę myć idealnei codziennie, ale jak mogę to nie myję dwa dni (np na wyjeździe rodzinnym takim gdzie się nosi albo kapelsuz przed słońcem, albo czapkę zimą bo dużo lubimy po gorach chodzić). Używam odżywek bez spłukiwania zwykle, ale raz w tygodniu maska. nie będę podawać tu nazw nie chce nic reklamować. ale maska polskiej firmy i bez parabenow, sls i takich. do maski dodaję troszkę soku z cytyny bo jestem naturalną blondynką, czasem też kilka kropli wit E. taką maskę trzymam 30 mint - folia, na to czapka ;) to po myciu, a po 30 min maskę splukuję. czasem robie domową maskę - jogurt naturalny, miód prawdziwy, cytryna, wit E na godzinę, przed myciem. włosy mam długie - nieco za łopatki, nie są gęste no ale "trzy na krzyż" nie też są. ale są zadbane, błyszczące, nieźle się układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolęzanka czasem tak myje. nie chce by mnie tu od reklam i spamu wyzwano ale ona uzywa tlyko kilku konkretnych kosmetykow do włosów i ma piękńe włosy. uzywa szamponu rzepa joanna, biovax awokado cośtam i takie same odżwyki, oraz płyn do hi intymnej wlaśnie , któryś biały jelen ale nie wiem który. włosy ma wspaniałe. fajny przepis na tą maseczkę z jogurtu i miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskanka
e co? płynem do naczyć? o płynie do higieny intymnej słyszałam, chociaż uważam że nie jest to najlepszy sposob, bo po prostu jest to zbyt delikatny kosmetyk. ja używam szamponów stąd i jestem zadowolona https://organicznewlosy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikinki
o matko... to jak z farbowaniem nutellą.... masakra :D co to za sklep organicznewlosy? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wominki
organicznewlosy.pl - fajny sklep z szamponami, odżywkami itp do włosów a teraz mają też kosmetyki do twarzy mokosh. ogólnie mają super asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miałam iść umyć włosy :) Spróbuję tym płynem do higieny intymnej. Może wreszcie skórę głowy mi odżywi bo mam bardzo sucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myje w proszku do prania a plucze w oleju słonecznikowym. Jeszcze tak gęstych, pachnących i swiecacych klakow nigdy nie miałam jak mam teraz. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.14 he he no zgadzam się.To jest świetne na włosy.Ja raz w tygodniu robię dodatkowo maseczka ze smalcu.przepis.Wyjąć kostkę smalcu tak na godzinę wcześniej z lodówki.Jak jest miękkie rozsmarować na głowie i wytrzeć dokładnie szczególnie w końcówki.okrecic łepetyne folia alminiowa i włożyć do wcześniej nagrzanego piekarnika.(wylaczonego oczywiście z pradu)Uważać żeby nie dotknąć ścian piekarnika bo można się poparzyc.Umyć potem w zależności od koloru włosów i tak.blondynki w vizir do białego.szatynki ,rude itd.vizir kolor.A uwaga czarnulki tylko i wyłącznie perwol Black magik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja włosy myje tylko domestosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wkladam glowe to myszli klozetowej. potem maseczka z taka tak wlasnej kupy. wlosy cud miut malina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myłam płynem do naczyń, bo to sposób na wypłukanie niechcianego koloru. Podobnie jak soda, czy szampony przeciwłupieżowe. W innych celach raczej nie polecam, ale kolor wypłukuje, bo to silny detergent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:31 Polecam zalać mikrofale betonem i wsadzić głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys mylam mieszanina wody z maka. Dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja sb robicie ;) ja myje wlosy maka zytnia bo mam bardzo wrazliwa skore glowy i wlosy po zwykłych i nawet tych aptecznych szamponach wypadaly. Teraz nawet mi lupiez zniknal. Biore do miseczki 4 duże lyzki maki zytniej ( musi być drobno mielona) dodaje trochę odzywki i tym myje 2x. Splukuje i nakładam normalna odzywke od uch w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×