Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marti..25

najlepsze kremy na rozstępy...opinie..ranking.

Polecane posty

Jak w temacie, poproszę doświadczone kobiety o opinie. Jestem w 1 m-cu ciąży, ciało wiadomo- zmienia się i chciałabym skorzystać z wiedzy innych kobiet. Pozdrawiam i czekam na wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze znam cała tą rossmanowską serie :) siostra mówiła, że wystarczy oliwka, która bardzo dobrze nawilża ale nie jestem przekoanna, nie wiem czemu mam głupie wrażenie że droższe kosmetyki są dużo lepsze a kupując tani kupię byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywalam FISSAN
to krem dosc tlusty troche smierdzi i moze brudzic ubranie bo praktycznie caly czas ta warstw tlusta pozostaje na skorze ale jest super ja uzywalam i uzywam teraz po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek nivea...
ale nie chodzi o to czy drogie czy tanie ale żeby dobrze natłuszczało skórę niektóre dziewczyny nawet po tanim olejku bambono sa bardziej zadowolone niż po tych drogich kremach gdzie w sumie nie płacisz za skład ale za firmę. więc nie wiem czy drogie to leprze. jak lerzałam w szpitalu na położnym to każda dziewczyna miał z sobą albo babydream albo zwykłe oliwki dziecięce i były najbardziej z nich zadowonone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixi...
mustela 9 miesiecy na rozstepy Przytylam ponad 20kg, potem jeszcze wiecej schudlam, a nie zrobil mi sie ani jeden rozstep Choc, jak juz ktos napisal, to czy bedziesz miec rozstepy czy nie to chyba glownie kwestia genow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli olejek/ oliwka są najlepsze. Myślałam żeby zainwestowac w jakiś dobry krem typowo na rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek nivea
ixi...a jeśli moge zapytać co robiłaś że tak schudłąś po porodzie? też bym tak chciała:-( zgrubłam ponad 20 kg w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiula
j nie smarowalam się niczym, dosłownie żadnego kemu i nie mam żadnych rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixi...
Kupisz w aptece mustele A schudlam bardzo szybko, nie wiem, to chyba tez kwestia genow bardziej, nie objadalam sie, jadlam male sniadanie, potem na obiad jakies mieso, rybe i warzywa w ilosci takiej zebym nie byla glodna Potem nic, lub jakas mala kanapka Raczej nic slodkiego, chyba ze juz mnie za slodkim skrecalo doslownie Jak bardzo mialam na cos ochote to sobie na to pozwalalam, ale w rozsadnych ilosciach No i do tego 40 min biezni dziennie Trzymam kciuki by i Tobie sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam mustelę!!!!
Mustela p/rozstępom, a po porodzie stosowałam żel poporodowy mustela. Brzuch miałam ogromny, bo dziecko miało ponad 4kg, a sama jestem szczuplutka. Moja mama jest przeorana rozstępami, podobnie babcia była więc bałam się, że też mnie to czeka. A jednak brzuch gładziutki i dzięki żelowi już miesiąc po porodzie byłam płaska a skóra jędrna. Fissan też kupiłam, ale ma okropną konsystencję, jest tłusty, latem spływał, do tego śmierdzi, w ogóle się nie wchłania, ciągle się kleiłam, blee Oprócz musteli super też jest huile tonic oil clarins. Oliwką też się smarowałam, po kąpieli. Ale nie wierzę, że jest równie skuteczna jak mustela czy huile tonic. Moja kumpela smarowała się samą oliwką, do 9m-ca było super, a 2 tyg przed porodem cała popękała! Normalnie krechy grubości centymetra na brzuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek nivea...
ale super:-) będe próbować myślę że dziecko z cyca jak pije też duzo zemnie wyciągnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam mustelę!!!!
Marti, w aptece mustela jest bardzo droga, ja kupowałąm na allegro, cena znacznie niższa. Krem jest bardzo wydajny, na całą ciążę, smarując się 2x dziennie zużyłam 2 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dzięki dziewczyny, już zaraz zalukam na all i poszukam tej całej mustelli :) I na pewno użyje. Wiedziałam, że mnie nie zawiedziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixi...
Racja, mustela nie najtansza(ja dostalam w prezencie od mamy), ale ogromnie wydajna Ja wlsnie zuzylam jedno opakowanie, ale smarowalam tylko brzuch i dopiero gdzies od konca czwartego miesiaca Wiec w sumie to cena nie jest najgorsza, pewnie mniej wydajnego kosmetyku zuzylabym znacznie wiecej i wyszloby na to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze drogie to cholerstwo, 70zł z wysyłką za 150ml :/ No ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam mustelę!!!!
Nie będziesz żałować, warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam fissan na zmiane z oliwka , nie mam zadnych rostepow ( jestem w 40 tyg). cena przystepna ok 30 zl ale sie klei i jak dla mnie niezabardzo ladnie pachnie, ale korzystam bo oje siostry uzywaly i im najbardziej ufam. przez chwile mustelli uzywalam, mysle ze jak masz kase to nie powinnas sie zastanawiac bo mustella jest rewelacyjna. slicznie pachnie, wchlania sie super i jest naprawde chwalony. tylko pamietaj ze na rozstepy sklada sie kilka czynnikow ii chocbys kupila najbrozszy i najlepszy krem to moze byc nieskuteczny jesli nie bedziesz: zdrowo jadla i pilnowala prawidlowego przyrostu wagi, aktywna i pila w duzo wody. a do tego wszystko duze znaczene maja geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam olejek na rozstępy z Clarinsa. Używam do tej pory, chociaż w ciąży nie jestem:) Świetnie ujędrnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 68767867
szczerze? kto ma miec rozstepy i tak je bedzie mial...cala ciaze smarowalam ni bylo zadnego przyszedl 9 mies i pojawily sie na posladkach .... za to brzuch super:) przytylam 12 kg miesiac po porodzie zgubilam wszystko i jeszcze nawet 3 kg wiecej tyle latania przy małej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z postem
wyzej zamiast wydawac kase na glupie preparaty zainwestujcie te kaske w jakies ciuszki dla dziecka. Ewentualnie smarujcie sie oliwka ... kto mam miec roztepy bedzie je mial i kropka! Zaden preparat nie pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku stosowałam olejek ze słodkich migdałów- jest tani i skuteczny. Zmieniłam go z tego względu, że nie lubię smarować się wszelkimi aż tak tłustymi mazidłami. Później używałam kremu Prefecta Mama z Dax Cosmetics i rozstępy porobiły mi się jedynie na biodrach, brzuch mam gładki. Teraz po ciąży stosuje Tocoreduct Forte Pharmacerisu na te wstrętne rozstępy i widzę już pierwsze efekty (stosuję 3 tygodnie, rano i wieczorem). Jaki wniosek? Albo Pharmaceris albo olejek ze słodkich migdałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój tym drogim specyfikom oliwka najlepsza, przytyłam w ciąży 25 kg, zero rozstępów na brzuchu, szkoda, że piersi nie smarowałam, uważaj też po porodzie, 2-3 tygodnie po porodzie nadal mogą robić się rozstępy, nie forsuj się ćwiczeniami, i smaruj, smaruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka23333
Ja przytyłam też bardzo dużo i niestety rozstępów nie uniknęłam. Są jeszcze czerwone czy mogę coś jeszcze z nimi zrobić. Wiem, że rozstępy same nie znikają jak się pojawią to już na zawsze chyba, że poddam się zabiegowi laserowemu, ale może chociaż troszeczkę da się póki są świeże jakoś je złagodzić? Bardzo mi na tym zalezy. Rozstepy pojawily sie nie tylko na brzuchu, ale i piersiach i rękach. Zawsze wazylam 50kg a teraz przytylam do 70. Mam 175 cm wzrostu wiec az tak ogromnej nadwagi nie mam. Stosowalam oliwke i kremy, ale mimo ze to stosowalam a rozstepy sie pojawialy rzucilam to w cholere. Eh moze byly by lagodniejsze. No ale stalo sie. Musze teraz cos z tym zrobic jesli w ogole sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka2333333- Tocoreduct forte Pharmacerisu :) Miałam taki sam problem jak Ty, tak jak wyżej napisałam- stosuję już 3 tygodnie rano i wieczorem i widzę już pierwsze efekty- rozstępy są dużo dużo jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumetelka
polecam oliwke PENATEN na rozstępy. 23 zł wlasnie kupilam po pzreczytaniu opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisa
Wiecie to, że nie macie roztepów to wynik tylko i wyłącznie tego, że miałyście odpowiedni kształt brzucha. Ja mam 20 lat, stosowałam od samego początku ciąży oliwki wszelkiego rodzaju, musteli kremy przeciw rozstępom, masaże, hartowanie wodą ( ciepła-zimna) i nic mi nie pomogło. Mój brzuszek ułożył sie akurat tak, że był baaaardzo mocno wysunięty do przodu, a w boki nie poszło w ogóle. I dlatego pomimo młodego wieku ( duża elastyczność skóry) , pomimo wszelki "cudów" rostępów mam na brzuchu tyle, że mogłabym spokojnie startować z nimi do księgi rekordów Guinnessa. ;] Także przepraszam za takie pesymistyczne wieści, ale tak naprawdę wszystko zależy od fizjonomii Waszego brzuszka. Oczywiście nawilżenie skóry to podstawa, ale moim zdaniem - szkoda pieniędzy na "SUPER HIPER EXTRA " drogie preparaty, które niby to działaja cuda. Ja teraz mam nadzieję tylko na to, że laser na prawde przynosi jakiekolwiek rezultaty. Póki co odkładam pieniądze ( 3tys ) na zabieg no i już zainwestowałam w jednoczęściowy strój na plażę... bo w bikini niestety już się nie pokażę. :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
Ale mnie wkurza takie gadanie, że nic nie pomoże na walkę z rostępami. To po co używać jakichkolwiek kosmetyków - jak ktoś ma mieć zmarszczki, cellulit, trądzik, to i tak będzie miał! Bez jaj no. Po pierwsze te, które popękały przy Musteli, nie wiedzą, jak wyglądałaby bez niej. Po drugie ja np. miałam przed ciążą delikatne rozstępy na udach i co ciekawe pod kolanami (cieniutkie i białe, gołym okiem niewidoczne od lat), które zrobiły mi się kiedy intensywnie rosłam i ćwiczyłam (niektóre ćeiczenia z obciążeniem nie służą niestety skórze). A na razie w 7mc nie mam śladu rozstępów, skóra nawilżona lepiej niż przed ciążą, żadnego swędzenia na brzuchu. Używam musteli p. rozstępom na noc, na dzień na zmianę mleczko nawilżające z musteli i balsam do ciała sexy mama z bielendy. A jeśli rozstępy się pojawią, to przynajmniej będę wiedzieć, że zrobiłam wszystko, co mogłam i że mogło być jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volkswagen..
dziunia, zgadzam się z toba :-) ja tez uzywalam musteli, mam 2 ciaze za soba, w tym jedna bliźniaczą - rozstępów nie mam w ogóle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliuszka
Jak masz problem z rozstępami, to może powinnaś zerknąć na internetowe rankingi, które wskazują na najlepsze prEparaty nA rozstĘpy. Ja ostatnio taki przeglądałam (http://rozstePYkOSMetyki.pl/) i znalazłam Revitol Stretch Mark. Kupiłam go i już od kilkunastu tygodni nakładam na skórę brzucha (bo tam mam te okropne rozstępy). Już powoli zauważam różnicę. Rozstępy lekko jaśnieją i mam nadzieję, że wkrótce nie będą wcale widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×