Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bzdurka 25

Najlepszy wózek dla dziecka

Polecane posty

Witam Wszystkie Mamy:) Mam prośbę, może znajdą się kobietki, które zechcą podzielić się swoimi uwagami na temat wózków dla dzieci (firma, waga, jakość użytkowania, itp, itd). Jestem na etapie oglądania i wybierania wózeczka (najchętniej dwu, lub trzyfunkcyjnego) i myślę, że wymienione tu opinie pomogłyby mi (mam nadzieję, że innym mamom również:) zdecydować się na ten najbardziej funkcjonalny. Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skurka
Ja mogę polecić - właściwie tylko częściowo, gdyż wózek został przez nas zakupiony niedawno a do rozwiązania jeszcze 2,5 miesiąca, więc użytkowany jako tako nie był, tylko "jazdy próbne" haha :) Ale napiszę jaki wózek i dlaczego. Implast driver 3xl - Wózek wielofunkcyjny, spacerowo-głęboki. Posiada supernowoczesny, komfortowy system zawieszenia i amortyzacji SCS, sprawiający, że nawet na wyboistej, polnej drodze, wózek ten prowadzi się wyjątkowo gładko. Posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, zawieszenie na trzech pompowanych kołach. Przednie koło obrotowe o 360° to łatwość manewrowania w tłoku. Lekki, aluminiowy, łatwy w użytkowaniu stelaż z centralnym, wygodnym hamulcem nożnym. Aluminiowa rama sprawia, że teraz nawet wniesienie wózka na czwarte piętro nie spowoduje u Ciebie zadyszki. Ciekawa optyka "nadwozia". Regulowana wysokość rączki i ustawienie podnóżka. Przestawne siedzonko z miękką osłoną zabezpieczającą w wersji spacerowej . Posiada ponadto obszerną siatkę na zakupy, zamykane okienko wentylacyjne, łatwy i szybki sposób montażu gondoli i siedziska. Wózek umożliwia zamocowanie fotelika samochodowego z serii Easybob. To skopiowałam, a teraz dodam od siebie, że wózeczek jest z tzw. trzykołowych gwoli ścisłości, wbrew pozorom (bo wygląda na potężny, masywny) - jest lekki, prowadzi sie super lekko, skręcać można jedną ręką dzieki temu skrętnemu kólku z przodu. Testowaliśmy wózek na chodniku, na krawężnikach, na podjazdach dla wózków (mimo, iż podjazdy są 2 torowe - trzykołowy wózek spokojnie podjedzie i zjedzie), spokojnie mieści się do standardowej windy, do wind starszego typu - gdzie są jeszcze dodatkowe drzwi wewnętrzne trzeba zdjąć 1 kółko, bo jest wężej. Kółko zdejmujesz 1 ruchem i tak samo zakładasz na zatrzask. Gondolę i spacerówkę rzeczywiście szybko i sprawnie, bardzo łatwo się montuje, na stelażu można zamocować fotelik samochodowy, wózek składa się w niewielką paczkę, także złożony nie zajmuje dużo miejsca. My wybraliśmy kolor czerwony, bo zawsze przygnębiał mnie widok ogromu granatowych, brązowych, oliwkowych i o zgrozo - czarnych i szarych (!) wózków. Cena... my zapłaciliśmy w salonie z wózkami - 1350 zł. Podobo kupując w sklepie internetowym jest taniej, ale trzeba doliczyć koszt przesyłki itp. więc być może wychodzi na to samo. Jeśli chcecie torbę - trzeba dokupić - koszt. ok. 50 - 70 zł. Na koniec dodam jeszcze linka do strony producenta, gdzie można zobaczyć jak wygląda http://www.implast.com.pl/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja propozycja to BEBECAR RAIDER AT+ ADVENTURE.Duże skrętne koła,ustawienia amortyzatorów,nie potrzebna gondola gdyż wózej jest przystosowany bez niej dla noworodka.Dodatkowa fotelik samochodowy nakładany na stelaż.Waga 16 kg,ale ja mieszkam w domku i nie musze go wnosić wysoko tylko wstawiam do garażu.Swietnie się prowadzi na naszych \"dziurawych\"drogach.Koła pompowane.Materiał na budce i pokrowcu ocieplany i nie przemakalny.Fotelik leciutki.Gdy jeżdziłam z małym na więkrze zakupy i spał w aucie to tylko nakładałam fotelik na wózek i nie budziłam dziecka..Jest coprawda bardzo drogi.Odradzam wózki z małymi plastykowymi kółeczkami,beznadzieja....Mam taką spacerówke i też drogą bo BEBECOMFORT ,alepo roku używania nadaje się na danie bardzo biednej mamie.A mój bebecar jest cały czas jak nowy.Jeżdze nim głównie po lesie (korzenie ,dziury).bo tam mieszkam.Polecam gorąco(rodzicom z kasą) bo teraz po 3 latach jest jeszcze droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdak
Moj typ to wózek MUTSY URBAN RIDER. Ma te zame zalety co wózek opisany przez BOLAJA. Jest jednak lżejszy niz Bebecar-wazy 10kg.Nie ma skretnych kół tylko skretna os. Nie zamieniłabym go na zaden inny. Podaje strone gdzie mozana go zobaczyć: www.mutsy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka srilanka
ale mutsy urban rider kosztuje 2500 zł :( Podawajcie ceny wózków i akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEBECAR RAIDER koło 1700 bez gondoli.Do tego fotelik 0-13 kg koło 600-700-.Parasolka 120,torba 60.Wejdż na strone godex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odswiezam bo jestem zainteresowana naogladalam sie wozkow w necie i zglupialam:)) poprzednio moj favoryt to byl quinny buzz z gondolka ale teraz wydaje mi sie za waska gondola no i nie chce kubelkowej spacerowki. ogolnie chcialabym: wozek lekki i laty do skladania kola pompowane i zeby jezdzil latwo po nierownym terenie (duzo chodzimy po lesie itp) gondola przestronna spacerowka z mozliwoscia zmiany ustawienia (przodem, tylem); opuszczane oparcie az do lezacej pozycji i regulowany podnozek, pałąk zeby dziecko nie wypadlo (nie tylko 5cio punktowe pasy) kosz na zakupy no i mozliwosci montowania fotelka samochodowego na stelazu cena powiedzmy do 2500 :) ogladam ogladam i wydaje mi sie ze taki wozek nie isnieje - sa tylko kompromisowe rozwiazania mam nadzieje ze duzo mam sie wypowie wstepnie podoba mi X-lander XT ale dodam ze zadnego z nich nie widzialam jeszcze na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten mutsy brzydki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama79
Dziewczyny, a mozecie coś powiedzieć o wózku firmy chicco trio enjoy? Jest bardzo lekki, zgrabny, ładny, cena też nie wygórowana, tylko nie wiem jak sie sprawdza w terenie.... Znacie kogoś kto ma ten wózeczek i co moze o nim powiezieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie mutsy tez sie nie podoba ale to rzecz gustu:) czekam na porady:) niestety nie wiem nic o chicco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sama miałam ten sam problem rok temu i wierze że można dostać zawrotu głowy - taki wybór że szok.. Moim faworytem był też Buzz ale cena - hmm.. zamiast kompletu Buzza tj spacerówki za 1600zł+gondolki za 600zł+ fotelika za ? kupiłam tak: 1) wózek BabyMerc - przysłowiowa kolumbryna, na wielkich kołach i skórzanych pasach, z wkładką dla noworodka, z torbą za 600z - czyli tyle co sama gondolka do Buzza 2) fotelik samochodowy Nania z bazą do samochodu i z kółkami - polecam - super lekki, bez problemu wnosiłam Synka w foteliku w jednej, a podstawe z kółkami w drugiej ręce na 2 piętro 3) a teraz mam zamiar kupić spacerówke - może buzza.. Rozwiązanie jak dla nas super bo po1 nie zostałam po pół roku z zamałą gondolką 2. buzza będę mieć w domku a Kolumbryna zaparkuje u dziadków w piwnicy i będzie nadal używana bez koniecznośći targania wszędzie ze sobą spacerówki.. i dodam że nie wyobrażam sobie zimy na kółkach buzza czy jakiejkolwiek innej spacerówki.. Dla mnie, z perspektywy czasu to było super rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Blondyna:) dzieki za odzew:) to co ty wybralas wydaje sie nienajgorszym rozwiazaniem:) chociaz z tego co widze Buzzy owszem ladne to i lekkie ale ta spacerowka waska i wydaje sie jakby dziecko naprawde tam sie gniotlo, chyba za dlugo nie pojezdzi w tym. Gondolka buzza jak juz pisalam to faktycznie porazka - 38 cm szerokosci chyba wiec jak zima w spiwor dziecko wlozyc to niewygodnie; zreszta ja rodze w sierpniu wiec zima juz bedzie mialo 5-6 miesiecy i pewnie by sie nie zmiescilo:) jedyny problem z duzym wozkiem to wpakowanie go do samochodu bo pewnie taki wozek zajmuje caly bagaznik:) my dosc sporo jezdzimy:) dlatego wazny jest dla mnie ciezar bo poza tym to mieszkam w domku wiec na szczescie noszenie po schodach odpada. mysle dalej - na szczescie mam sporo czasu, chociaz chcialabym do maja zdecydowac bo bede zamawiac w Polsce a tam nie mieszkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki blondyna.d:) wygladaja bardzo ciezko:) hmm ..mutsy... mi sie nie podoba i wyglada na niewygodny dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wlasnie popatrzylam na mutsy gondola 33 cm szeroka spacerowka 29 cm szeroka straszna ciasnota z ubrankiem i spiworkiem a cena ni tak znow zla...tanszy od quinny:) 2200 na bobowozki:) moim zdanie to on najlepszy dla dziecka to nie jest raczej najlepszy z wygladu dla niektorych mam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mutsy sa swietne maja same pozytywy na kazdym forum.Sa bardzo wygodne.Buzz jest strasznie nie udany i to siedzisko kubelkowe nie wyobrazam sobie spania w nim dziecka z nozkami do gory:( i tak wasko jest na nozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes w 14 tc
i juz chcesz wozek kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolaja poogladalam ten bebecar i mi sie podoba zwroce uwage na niego w sklepie, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogeD
ten Musty to poprostu taki szal modowy i dobrze siophan ujelas..wiecej mamy sie podniecaja niz wart tego..... Pewnie niejeed nawet nasz rodzimy wozek jest lepszy i pol tanszy...no ale Firma,Logo....glupota ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie robie rozeznanie kupie jak pisalam okolo maja bo wtedy bede w PL i sobie go odbiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie \'no nie mogeD\' snobizm wychodzi duzo osob chce mutsy a z tego co czytam to niewygodne jak szlag:) no ale logo hehehe to samo quinny:) jak pisalam mi sie podobal buzz, fajowy jest tez zapp i lekutki (najlzejszy ze spacerowek w ogole) ale ciasny i jak widze maluchy scisniete to mi ich szkoda:) quinny freestyle wydaje sie ok bo oparcie sie opuszcza i wyglada na dosc spory no ale gondola nadal mala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes w 14 tc
nie lepiej kup jakis gowniany wozek ktory sie rozleci po 2 miesiacach bebecary sa ciezkie i duze po zlozeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystyna no ja widzialam w necie raczej sporo negatywnych opinii quinny tez ma duzo pozytywow ale wiesz zalezy co chce sie bardziej ladny wozek czy komfort dla dziecka:) ja chce i to i to:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes w 14tc gowniany wozek odpada, dla mnie jakosc musi byc dobra poczytaj co pisalam wczesniej nie tylko ma byc wygodny i funkcjonalny ale do tego lekki ladny i ma posluzyc ze 3 lata:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze na wielu forach i czytalam same pozytywy.Dla mnie nie wazny byl wyglad tylko 1.wygoda i bezp dzcieka 2,funkcjonalnosc widze ze jestes jeszcze bardzo mlodziutka i malo obeznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes w 14tc - ale pokazalas poziom nie ma co no comments:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi1
mutsy są superowe sama mam tylko gondola kijowa bo mała i córeczka ma pół roku a juz musze do spacerówki przesadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystyna :) hmm obejrze go dokladnie na zywo jesli bedzie w sklepie ale waski wiec jak moze byc komfortowy? funkcjonalny moze ale dla kogo? podeslij jakies linki bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×