Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nasze proporcje po ciazach

Polecane posty

Gość gość

Napiszmy jakie mamy wymiary,ile przebytych ciaz i jaka jest nasza waga i wzrost,co nas najbardziej denerwuje w naszym ciele. Zacznę od siebie: Piersi : 89, talia: 74, na wysokości pępka 90, biodra 95. 3 miesiące po drugim porodzie, waga 60 kg, 170cm wzrostu. Najbardziej denerwuje mnie brzuch i boczki których nie mogę się pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakie mam proporcje. Przed ciążami ważyłam 62kg, mam 170 cm. Po dwóch ciążach (ostatnia prawie 2 lata temu, pierwsza 5 lat temu) ważę 60 kg, choć najlepiej czułam się po pierwszym dziecku ważąc 58 kg. W zasadzie tych 2 kg nie widać. Nie mam rozstępów więcej niż przed ciążą, tylko te, które pojawiły się w okresie dojrzewania, gdy bardzo szybko rosłam. Mam brzuch jak zawsze. Choć po drugim porodzie dochodził do siebie ze 3 miesiące. Jest tylko 1 problem. NIE MAM PIERSI!!!! NIgdy nie były imponujące. Pierwsze dziecko karmiłam rok i wróciły do normalności, drugie karmiłam prawie półtora roku, bo nie mógł jeść żadnego nabiału. Zostały dwa mikro flaczki. Dobrze, że są odpowiednie biustonosze. Jak leżę na plecach to mam dwa sadzone jajka zamiast biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 174 cm wzrostu,waze 55 kg,tak jak przed dwiema ciążami.W ciążach nie przytyłam dużo około 14 kg ale dzieci to wcześniaki...nie mam rozstępów,piersi małe ale są;)niestety ciało się starzeje,co z tego że jestem szczupła jeśli skóra już nie taka jak kiedyś,niby nie wisi ale jednak widać że nie jestem już młoda,mam 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dwojce dzieci syn 20 lat corka 3 waze 51 kilo.przed ciaza z corka wazylam 74 w przy końcówce ciazy bylo prawie 90 kilo.teraz waze 51 przy 165 cm wzrostu troche malo bo źle soe czuję nawet robilam sobie badania bo myślałam ze jestem chora a ja nie mogą za nic w świecie przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedno dziecko, ma 4 lata. ważę 59-60 kg, wzrost 166 cm. przed ciążą ważylam zwykle 57 kg. mam teraz 35 lat. biust ok 89-90cm, talia niestety aż 75 (około), brzuch-pępek ok 85, biodra 91-92 cm, udo 52 cm. ale ogolnie, źle nie jest ;) ćwiczę (ale dość nieregularnie) z Ewą Ch., dość dużo chodze, czasem pilates lub joga w studio fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
173 cm 58 kg. Wymiary: biust 84. Talia 64 biodra 91. Jestem 5 miesięcy po porodzie. Ogólnie całe ciało jest jak galaretka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 ciaze za soba. Waze 5 kg za duzo. Mam ogromny biust i niewstapiona skore na brzuchu ( w obu ciazach brzuchy jak na bliznieta, ponad4kg dzieci...). Nogi i pupa spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mierzę swojego ciała. Moje dziecko ma 4 lata. Ważę 57 kg przy wzroście 166 cm. Mam rozstępy na boczkach i na udach, na brzuchu na szczęście nie. Ogólnie jestem szczupła, mam dobrą figurę, kazdy mowi, że nie widać po mnie abym miala dziecko. ;-) Piersi mam rozmiar 75C, jednak nie są juz tak jędrne jak przed ciążą natomiast nie mam obwisłych bo nie karmiłam piersią długo - tylko 2 miesiące. Ogolnie dbam o siebie, chodzę na siłownię dlatego figurę mam dobrą ale jednak rozstępów nie da się usunąć stąd powod mych kompleksow np na plazy lub basenie. Gdyby nie rozstepy to w ogole nie byloby widac ze bylam w ciazy. Zazdroszcze wam kobitki ze nie macie rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja... 4lata po ciazy przy wzroście 169cm ważę 65-66kg i ni cholery nie umiem zgubić tych kilku nadprogramowych. Przed ciąża ważyłam 57kg w porywach do 60kg teraz... Jakos zle sie ze sobą nie czuje ale zawsze lepiej zgubić to by miec smukłe ciało. Niby nie ma na co narzekać ale wiadomo. Na szczęście jakos tak proporcje mam ze sie to gubi i większośc ludzi uwaza ze wyglądam „apetycznie” i kobieco ale wiadomka... za bardzo lubie sobie wypić wino, piwko wieczorem i pozniej zjeść cos dobrego...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idź do brafitterki bo idę o zakład, że nie żadne 75C tylko jakieś pewnie 65F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ważę 70 kg, 163cm 4tyg po trzecim porodzie. Muszę schudnąć 12 kg. Karmię piersią ale ciągle jesteś głodna. Od dwóch tygodni waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka do koleżanki z 19.50 - jesteś dopiero 4 tygodnie po, ja jestem trzy miesiące i schudłam 6kg w ciągu ostatnich 3 tygodni. Dosłownie momentalnie. A tak się bałam,ze nie schodzi ta waga. Wkurza mnie tylko ten brzuch. 90 to dużo nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka - u mnie przy karmieniu piersią waga leci w dół jak szalona. Po pierwszym porodzie po roku ważyłam duzo mniej niż przed ciążą i to był koszmar dla mnie bo wyglądałam okropnie. Włosy leciały garsciami mimo witamin. W drugiej ciąży miałam dużo większy brzuch niż w pierwszej i mimo,że waga jest w normie to ten brzuch jest jeszcze luźny niestety. Myślicie,że jest jeszcze szansa,ze się "wciągnie " skoro po pierwszej ciazy tak było? Ile dać sobie na to czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie skora po pierwszym porodzie nie wciagnela. Na drugie dziecko zdecydowalam sie po 8 latach i teraz skory jest jeszcze wiecej... Tragedia. Dodatkowo mam wielki biust-70 I... I niestety zaczal sie spotykac z grawitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałaś duży brzuch w ciazach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle chyba z każdą kolejną ciąża jest gorzej. Kiedyś,jeszcze zanim zaszłam w ciaze narzekała m na swoje ciało a teraz? Chciałabym wygladac tak jak wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7mies po drugim porodzie. Przed ciąża 56kg przy 169cm. Teraz 60kg, przestałam karmić miesiąc temu i widzę, jak waga leci. Schodzą boczki. Niestety biust jakby mi ktoś ukradł. Skóra jak galareta na brzuchu. Wymiary teraz 90 73 92. Przed ciąża 89 70 90. Niby nie na tragedii, ale wyglądam kiepsko, jakoś tak nieforemnie, zwłaszcza teraz, z małym biustem i odstajacym brzuchem. Po pierwszej ciąży wróciłam do wagi po roku. Wyglądałam naprawde dobrze. Teraz miałam ogromny brzuch 112cm i raczej nie ma szans. Byl czas po porodzie, ze jak sie kladlam na boku, to moj brzuch kladl się obok. Poza tym mam już 38lat. Chociaż nie mam rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 9 miesięcy po pierwszym porodzie. Waga 57,5 kg wzrost 164 cm. Nie mierzyłam się ale brzuch mi się praktycznie wciągnął. Rozmiar stanika 70 D. Piersi całe w rozstępach. Wyglądają tragicznie. Brzuch zawsze miałam brzydki. Pupę też, bo płaska. Ogólnie jestem tak samo brzydka jak przed ciążą. Nie widać, że mam tak małe dziecko. Miałam nadzieję, że z 3 kg mi po ciąży zostanie, bo każdy mówi, że lepiej wyglądam taka dupiasta. Sama czuję się wtedy kobieco. A tu mam 1,5 kg mniej. Jakbym miała fajny tyłek to nie przeszkadzał by mi brzuch i piersi. A tymczasem wyglądam jak dojrzewająca dziewczynka. Kiedyś za nic nie mogłam schudnąć, a teraz przytyć się nie da. Ciągle wracam do 57 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka- oo skąd ja to znam. Do niedawna jak leżałam na boku to brzuch miałam okropnie pomarszczony,teraz jakby trochę lepiej,odzyskuje jedrnosc. Po pierwszej ciazy w tym czasie wyglądałam jak przed a teraz jest dużo trudniej mimo ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×