Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna mama

Naturalne sposoby wywolania porodu

Polecane posty

Czy ktoras z Was probowala przyspieszyc swoj porod? Jakie sposoby sa najlepsze? Pierwsza ciaze przenosilam tydzien i teraz bedzie podobnie bo objawow brak zero klocia i bolu a termin na sobote... dodam ze codziennie spaceruje okolo 5km i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.x.h
Hej. ja zjadlam calego swiezego ananasa az mnie buzia szczypala o godz 20 a o 2 w nocy zaczęły się skurcze co 20 min. Z tym ananasem poradziła mi polozna. a! I urodziłam rowno w 41 tyg. :) bede wszystkim polecala bo jestem przekonana ze mi to pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starsznie dużo spacerowałam, wrecz biegałam, sprzatałam po remoncie, myłam schody codziennie, i seks i ostre jedzenie i nawet olejek rycynowy wyprbowałam - niestety ale jak i pierwsze tak i drugie dziecko urodziłam 10 dni po terminie i były to porody wywoływane kroplówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaElisabeth
Duzo seksu, najlepiej zakonczonego orgazmem bo to powoduje skurcze macicy, w nasieni mezczyzny rowniez jest cos co przyspiesza ale czy to prawda nie wiem napewno polecam ci cwiczenia na pilce, glownie koliste ruchy miednica, to pomaga na ,,zejscie nizej'' dzidzi, mozesz takie ruchy miednica wykonywac tez na stojaca podpierajac sie na lokciach o blat stolu. Nie zalecam dlugich kapieli w wannie bo one rozluzniaja i rozkurczja takze przezuc sie na prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaElisabeth
Duzo seksu, najlepiej zakonczonego orgazmem bo to powoduje skurcze macicy, w nasieni mezczyzny rowniez jest cos co przyspiesza ale czy to prawda nie wiem napewno polecam ci cwiczenia na pilce, glownie koliste ruchy miednica, to pomaga na ,,zejscie nizej'' dzidzi, mozesz takie ruchy miednica wykonywac tez na stojaca podpierajac sie na lokciach o blat stolu. Nie zalecam dlugich kapieli w wannie bo one rozluzniaja i rozkurczja takze przezuc sie na prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wam kobietki, jutro kupuje ananasa i te koliste ruchy tez dobra rada bo czuje dziecko wysoko a nie nisko poprzednio corka nie zeszla do kanalu i porod zakonczyl sie kleszczowo... Sex na mnie nie dziala bo cala ciaze (oczywiście rzadziej niz normalnie) kocham sie mezem do konca i z orgazmem i nigdy nie kialam potem zadnych dolegliwosci typu jakis bol brzucha czy klocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już_mamusiaa
byłam już 5 dni po terminie, zero objawów porodowych i wiecie co pomogło? Seks zakończony naturalnie, podobno w nasieniu mężczyzny jest coś co wyzwala poród i teraz w to wierzę, bo jakieś 2 h po seksie zaczęły się skurcze i to nie "przepowiadające" tylko prawdziwe, zakończone porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×