Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam wskazań do cc

Polecane posty

Gość gość

Ale chodzi mi po głowie... boje się drugiego porodu SN. Nie wspominam go dobrze. Z lekarzem jeszcze na ten temat nie rozmawiałam jestem w 6 mśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy wspominal wspaniale, drugi to masakra:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplac albo idz do psycholga i naplacz ze sie boisz porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znieczulenie miałaś przy pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psycholog ja jedynie wyslucha. Trzeba isc do psychiatry, da skierowanie ze masz tokofobie i to jest wskazaniem do cc. A jeszcze jak dopisze ze miewasz ataki paniki to tym bardziej. Nikt nie bedzie chcial wspolpracowac z Toba podczas porodu sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie załatwiłam u psychiatry, ale i tak cc wyznaczyli w dzień porodu i mówili, żebym najlepiej w trakcie akcji porodowej przyjechała. Boję się że mogę nie zdarzyć i główka się wstawi wtedy już klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepoważna jestes! Cc to nie przelewki. Obejrzyj sobie filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2017
Powinnaś sie cieszyc ze nie masz wskazań do cc. Ja bardzo chciałam urodzić SN, a nie mogłam. Bo było już po terminie i musieli rozwiazac ciaze. Mimo ze 3 razy wywoływali. Skonczyło sie cc. Oj mimo ze mija już 12 tyg od porodu to brzuch daje o sobie znac. Czasami zaboli ze hoho. Mój organizm jeszcze dochodzi do siebie. Nie ma innego szpitala w ktorym moglabys rodzic? Poza tym nie musisz rodzic sama. Mozesz wziac ze sobą zaufaną osobę. Jest przecież znieczulenie. Poza tym przed porodem mozesz wybrac sie zobaczyc salę porodową, porozmawiac z polozną itd.Masz jeszcze czas przemyśl to sobie. Pozdrawiam i zycze szczesliwego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak drugi to pójdzie łatwiej. Może w wodzie? Ponoć jest łatwiej. Po CC możesz mieć skutki nawet i rok czasu, to naprawdę nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wypowiedzi. Tak naprawdę to ja sama nie wiem co chce. Pierwszy poród źle wspominam bo bylo u córki podejzenie pęknięcia obojczyka. Dlaczego? Coś poszło nie tak ale nic mi nie mówili. Od razu po wyjściu odwiedziłam 2 pediatrów prywatnie plus 1 nfz. Żaden nic nie widział. Pepiwine miała owinięta o nogę. Teraz boje się ze syn może mieć o szyję? Wody odeszły mi po 1 w nocy po 2 szpital nic się nie dzieje. Lekarz stwierdził że jak urodze w południe będzie ok. Męża wysłali do domu. Ok 4 straszne bóle mowie położnej... totalna olewka. Mecze się na łóżku. Po 5 idę i wrzeszcze ze juz nie mogę... położna twierdzi ze jestem strasznie wrażliwa bo to dopiero się rozkręca ale mnie zbadala aż się zdziwiła... i o 6 urodziłam. To chyba szybko? Ok 9 musiałam wstać do ubikacji zemdlalam. Ale bez podawania po 10 poszłam z mężem pod prysznic. Mimo zakazu. Dobrze się czułam tylko wiadomo tylek bolal. To było 6 lat temu. 3l temu mialam wypalana nadzerke boje się ze przez to może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pierwszym siedziałam krótko pod prysznicem. Położna mówiła ze mogę próbować w wodzie skakać na piłce ale nie chciałam. A czy mogę sobie jakos załatwić położna? Ale jak? Boję się że trafie na jakąś Żmije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz inny szpital!!! Boisz się opieki, nie porodu. Poród sn jest najlepszy, cesarka to bardzo poważna operacja i niesie za sobą liczne kąplikacje, które mogą się pojawić dopiero po latach. Jasne, dobro dziecka i twoje zdrowie jest najważnejsze, więc jak są wskazania to absolutnie trzeba się zgodzić i nie wymuszać sn. Ale kiedy wskazań nie ma... Ech, też miałam kiepską opiekę podczas porodu. Drugi poród jest łatwiejszy. Bolał bardziej, ale byłam też bardziej świadoma. Wybrałam szpital z dobrą opinią. Poród poszedł migiem, napier... papier, że aż się skupczyłam z bólu. Dziecko 5cm większe i prawie kilo cięższe niż pierwsze wyparłam w kilka minut! Dzięki cudownym położnym, które cierpliwie prowadziły mnie przez ten ból. Byłam na nogach już godzinę po porodzie. Dostałam do sali kanapki, każdy mnie witał na oddziale jak królową. Brakowało tylko czerwonego dywanu. Co chwilę ktoś przychodził spytać jak się czuję, czy mi pomóc, czy może chcę jakieś leki, jak będzie najwygodniej karmić. Po cesarce nie będziesz taka samodzielna. Pamiętaj. Nie ma już rejonów, więc szpital możesz wybrać gdzie ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położna będzie taka jaka akurat ma dyżur. Możesz rodzić z doulą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No wow, ale koszmar. 5 godzin bólu, pełne 100% sił do porodu. I przez takie jak ty, które załatwiają sobie zaświadczenia, te co faktycznie potrzebują cc mają dzieci z połamanymi obojczykami, nie z podejrzeniem pęknięcia. Do prywatnej kliniki idź. Zapłacisz tyle samo, co pod stołem u lekarza w państwowym szpitalu, a żadnych zaświadczeń mieć nie musisz. Wypalana nadżerka, może mieć wpływ na zmiękczanie się szyjki macicy. Sperma zmiękcza szyjkę, więc częsty seks byłby wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie SN po cc do dziś boli mnie kręgosłup a moja juz 4 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×