Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja tez 4567

niebieskie pudełko jak je dostać?

Polecane posty

Gość ja tez 4567

pisałam do nich i mi nie odpisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro chcialas, to masz
Przeciez w tym niebiestkim pudelku nie ma nic co warto miec, po co ci masa ulotek i jakies probki herbatki na laktacje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży obwod
a i udostepniasz swoje dane osobowe i potem nog je sprzedają innym firmom i co chwilę dzwonią do Ciebie jacyś telesprzedawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnnnnnnn
a co jest w tym pudelku? i nie dali w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może.......
Dziewczyny nie bierzecie tego niebieskiego pudełka w szpitalu. Nic w nim nie ma a potem dzwonią po kilka razy w tygodniu z jakimiś durnymi ofertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Ja wypełniłam dwie ankiety za jedną dostałam niebieskie pudełko za drugą różowe pudełko. W ankietach nie podałam n-ru tel. więc nie mam problemu że dom mnie wydzwaniają. Teraz listonosz przynosi mi prenumeratę czasopisma "Twój maluszek". Dostaję też słoiczki z obiadkami i deserkami różnych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskie pudełko dostałam w szpitalu. Nic nie wypełniałam, po prostu czekało na każdą świeżo upieczoną Mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghhjyjkyi
Jezu wy lecicie na jakies głupie próbki,nie stac was na paczke pampersów czy lowele ze sie tak podniecacie jakims głupim pudełkiem?Ja jak dostałam te próbki to wyladowały u kolezanki która miała małe dziecko i bardzo cięzka sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
dghhjyjkyi ojej jakaś ty hojna. Ja bym się wstydziła dać otrzebującej osobie zawartość tego pudełka. Poza tym ja tylko opisałam co w nim jest i nie podniecam się jego zawartością. Pampersy jak i Lovele już dawno miałam w domu kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
*hojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
ale jajca nie można poprawić błędu hojna oczywiście "h"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez..
Nie dostałam tego pudełka w szpitalu i wyslalam do nich maila czy mogą mi je przesłać i jak na razie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
dostałam w szpitalu różowe i niebieskie pudełko.Nic nie musiałam wypełniać .Położna przyniosła mi do pokoju po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha.................
placz o pudelko z kilkoma probkami :D:D:D:D Hahahahahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, nie wszyscy dostają. Ja też nie dostałam. Wypełniłam za to ankietę na necie z Bobovity i przysłali super książeczkę o żywieniu maluszka (u pediatry dostalam wcześniej też z Bobovity podstawowy schemat żywienia,którego się 3mam do tej pory - wg mojego lekarza wiarygodne źródło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam pudełko jak wychodziłam ze szpitala, jak dla mnie było w nim dużo ciekawych ulotek, jako mam pierwszego bobaska dużo się z nich dowiedziałam, próbki tez okazały się trafione bo np masełko z dermedic linum emolient baby mamy do dziś i nie stosujemy innego bo właśnie ta próbka najbardziej nam podeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×