Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

nienawidzę swojego męża i to bardzo

Polecane posty

Gość gość

Jest do mnie chamski ciągle się kłóci my Na każde moje pytania mówi A CO MNIE TO W D***E TO MAM wiecznie chodzi zły , ma fo chy, nigdzie nie chce wychodzić wszystko jest problemem jest nie miły dla dzieci . nawet przy dzieciach jest chamem jestem z nim bo nie miałabym gdzie mieszkać . nie kocham go nie kochamy się . Nie dba o siebie . jest fleja. Musiałam to napisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes z nim,bo jestes lajza :O powaznie tak to jest jak kobieta da sobie zrobisz dziecki pewnie nawet nie pracujesz albo malo pracowalas,bo sie poswiecilas dla dzici :O moglas je oddac do zlobka i robic kariere wtedy mialabys kase na wyprowadzke itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się pracowałam i pracuje . I co to ma do rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odejdz od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka , - nikogo nie widzi po za matka . wszystko robimy osobno .nie śpimy ze sobą i tak bardzo zazdroszczę ludziom którzy są szczęśliwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś z Wrocławia mogę Cię wybzykać to Ci przejdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wybrałaś tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy 'zawsze takki byl czy teraz sie zmienil moze ma jakies problemy w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda nas kobiet dla tych planów. Dlaczego my kobiety cierpimy najwięcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, wspolczuje. Ja z moim tez ostatnio się nie moge dogadac. Strasznie zchamiał. Nie ten sam czlowiek. Smutne to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowią że to my kobiety po slubie się zmieniamy, ale to nie prawda. Faceci po slubie to dopiero swinie. Roszczeniowe k***y i fleje do potęgi. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się też klocimy ale potem jest ok czyli norma ale mojego tez nie kocham, wszystko mnie w nim drażni jesteśmy 10 lat razem a z mojej strony się wszystko wypaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kochalam... 20 lat i chyba przestaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie mam meza15lat klocimy 'sie spieramy czasemjedno drugiemu powie ze ma go w d***e ale nadal siekochamy a gdy jedno choruuje to pomaga drugie a moze u was to tez sa takie gadki w nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego wy te dzieci nauczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka - wiem ze to źle wpływa na dzieci . Doskonale wiem. Zmienił się tak po ślubie . wiecznie żyję praca .. no i matka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i tak czujecie sie lepsze od niezamęznych kobiet...wszak macie męża...a że go nienawidzicie to szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat, rozstałam sie po 9 latach-:( I smutne to wszystko ,że niektóre kobiety tak sie męczą. Nie mam dzieci i nie wiem czy już kiedyś ułoże sobie życie z kimś ale decyzji nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też autorko nienawidzę swojego i mieszkam z nim tylko ze względu na to ze nie mam gdzie iść z dwójką dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale konkubinatom docinacie bo bez slubu bla bla bla a wy macie papierek z kosciola i mezusia wiec gwarancje na cale zycie haha smiechu warte. Ja mam partnera od 5 lat jedno dzoecko drigie w drodze slubu nie chcemy bo po co nam tak jest na dobrze. Wybudowalismy dom tzn partner wybudowal za swoje ja sie lwkko dorzucalan do wystroju mam faktury na meble z moim nazwiskien wrazie czego biore bo moje. Swoje 3 pokojowe moeszkanoe wynajelam wiec tez mam gdzie wracac jakby cos. Oprocz tego kasa z wynajmu idzie na moje konto a na zycie wspolnie dajemy na pol na dzieci tak samo. A bez slibu jedno i drugie bardziej sie stara bo bez problemu mozna soe rozstac a ze sie kochamy dbamy o soebie o nasza milosc i bliskosc. Nie mamy tej gwarancji śubu wiec nadal nasza molosc jest taka jak na poczatku. I ja jestem szczesliwa i on. I nie uslyszalam nodgu od niego mam cie w d***e. Slub to glupota facet ma gwarancje ze niewolnica w domu bedzie i ma wyj****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Sama mam ślub 14 lat, to tylko papierek po którym czujesz się uwoeziona/y. My już z moim kompletnie się.nie szanujemy ja chce odejść A on na to że ślub nas łączy na całe życie On alkoholik i myśli że wolno mu bo przecież ma ślub i na całe życie. Okropienstwo. Odradzam śluby, jak dla mnie to ślub powinien być po min. 5 latach wspólnego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim jestem prawie 3 lata i mamy dziecko i uważam że nawet nie trzeba ślubu bo już samo dziecko was uwięzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to twoja wina nie zajmowałaś się zbyt odpowiednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty, mezus i bachory to najwieksze mozliwe szczescie i cel zyciowy a ktos kto tego nie ma nie ma zycia BUAHAHA :D ten sie smieje kto sie smieje ostatni przyglupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dlaczego wybieracie na tatę swoich dzieci takie barachło? Nie szkoda Wam dzieci, nie szkoda Wam życia na udrękę z takim człowiekiem? Czym zasłużył sobie taki gbur, żeby być u Waszego boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też zchamial po urodzeniu dziecka. No i co z tego że je kocha ale Dla mnie jest podły bo wie że nie odejdę. Myślę jednak że długo tego nie wytrzymam. 8 lat po ślubie od około miesiąca tragedia. Dziecko rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna nienawidzic celu zyciowego. Nawet jesli jest alkoholikiem co sie zdarza w 99.9%. Najwazniejsze ze sie podoba z wygladu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki z tego wniosek że faceci po ślubie zmieniają sie przez Was baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze jest źle,współczuję autorce i całej reszcie ale zdarzają się wartościowi faceci z którymi warto wziąć ślub,mieć dzieci i spędzić całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×