Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelinas

nieregularne okresy a płodność

Polecane posty

Mam 22 lata i jeszcze nie byłam u ginekologa(wstydzę się bardzo, ale muszę się przełamac)Okres mam od 9la, przez pierwsze 87-8 mialam bardzo nieregularne, tzn, czasem co 3 miesiace co 2. Teraz juz jest lepiej zazwyczaj co 31dni czasem zdarzy się trosdzkę pozniej. Czy mogę mieć problemy z zajściem w ciąze, planuję dziecko za ok 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za około 3 lata powinno sie wszystko unormować, sama zauważyłaś ze sa bardziej regularne ale ginekologa odwiedz koniecznie, wazna jest cytologia no i w ogóle warto aby lekarz Ciebie zbadał powodzenia www.psyche-soma.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domna
Mialam bardzo nieregularny okres od 31 do 60 dni!Strasznie balam sie jak to bedzie z poczeciem dziecka.Wszedzie strasza i trabia o problemach hormonalnych.Do ginekologa chodze regularnie od wielu lat,przebadalam sie nie jeden raz i niczego niepokojacego nie wykryl.Gdy zaczelismy starania o dziecko nie bylo zbyt latwo.Strasznie sie stresowalam,ze nic z tego nie wyjdzie.Wspomoglam sie testami owulacyjnymi(trzeba zainwestowac) i udalo sie! Jestem 7 m-cu i czekam na moja mala coreczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam zawsze nieregularne miesiączki. Cykle trwały od 28 do 40 dni. Ale chodziłam regularnie do lekarza, żeby kontrolować stan swojego zdrowia. Ewentualne zapalenia itp. Kiedy postanowiłam mieć dziecko udało się od razu. Po pierwszym miesiącu starań okazało się, że będę mamusią. Obecnie jestem w 19t.c. i jedyny problem to, że muszę brać Luteinę na podtrzymanie ciąży. To jest chyba jakiś hormon. Być może ze względu na jego niski poziom miałam tak nieregularne miesiączki. Nie wiem. Nie pytałam gina. Ale problemów z zajściem żadnych!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×