Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zywy i rozczarowany

niesprawiedliwe

Polecane posty

Gość zywy i rozczarowany

staramy sie z zona tak dlugo.. pragniemy dziecka tak bardzo.. wokol ludzie pieprza sie ze soba jak zwierzeta.. te dziewuchy zachodza w ciaze.. wmawiaja sobie wielka milosc.. facet prosi taka o reke.. slub( ktorego prawdopodobnie nigdy by nie bylo gdyby dziecko).. placz, rozpacz.. albo tylko zwykly zal i rozczarowanie ze jest ciaza.. zostaja rodzicami.. sa dumni.. ale z czego? co to za wyczyn? wyczynem jest swiedomie kogos kochac i chcec z tej milosci poczac nowe zycie.. a ludzie ktorzy naprawde sie kochaja nie moga dac nowego zycia.. zycie jest zajebiscie niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywy i rozczarowany
ps kocham Cie anusiu wiem ze dzis bedziesz pewnie czytac kafeterie.. wiedz ze tez caly czas o tym mysle.. jednak jesli sie nam nie uda( a wierze ze sie uda).. bedziemy tworzyc cos pieknego.. cos co bedzie wyjatkowe i niepojete dla innych calusy do zobaczenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
Moi znajomi starali się przez 11 lat,przeszli niezliczona ilosc badan i parę prób in vitro,a kiedy juz zaczęli tracic nadzieje....udało się,mają sliczną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę powodzenia w staraniach o dziecko, jestem mamą dwóch małych istotek i życzę Wam żebyście mogli cieszyć się tak jak my. trzymam za Was kciuki, uda sięwierze w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
trochę mnie wkurzyłeś, tym, że sie wscieksz na innych, że im się udaje a Wam nie. Mnie też sie nie udaje ale ciesze się że ktoś inny może się cieszyć. Skąd wiesz jak kazdy to przezywa. Życz a będzie Ci życzone. Nie można byc takim zaborczym. Musisz uwierzyć, że wcześniej czy później uda Wam się jak i mnie - bardzo pragne drugiego dzidziusia ale jakoś to chyba nie mój czas, lecz nie trace nadzieji i nie obwiniam za to innych tak nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sabcial
wybacz ale nie wkurza mnie to ze udaje sie tym ktorzy staraja sie o dziecko.. ktorzy kochaja sie bardzo a dziecko nie jest dla nich przypadkiem dziecko to jest maly czlowiek i powinno byc efektem milosci.. a nie zwyklego ruchania sie z byle kim..z kims kogo bysli sie ze sie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no \"niestety\" tak juz jest ze bez \"ruchania sie\" - jak to nazwałes- nie da sie spłodzic poptomka ;) Wielu z tych którzy \"wpadli\" jest pewnie równie nieszczęsliwa jak Ty... skąd więc tyle zawiści??? Jeśłi pragniecie dziecka na pewno Wam sie uda.... Zyczę dużo cierpliwości!!! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natura tak to urządziła, że ciąża jest wynikiem współżycia seksualnego, a nie miłości. I zupełnie nie rozumiem Twojego zdenerwowania na to - po co się wściekać na fakty i jeszcze obrażać innych?? Ciekawe, czy gdyby udało Ci się mieć dziecko i to dziecko któregoś dnia powiedziałoby Ci, że jest w ciąży, bo zaliczyło wpadkę, to czy wyrzekłbyś się wnuka, bo powstał w wyniku \"zwykłego ruchania\", a nie wielkiej miłości?? Niejedno dziecko poczęte w wyniku wielkiej miłości cierpi widząc później, jak się ta miłość kończy, a niejedno nieplanowane dostaje i daje wiele miłości. Nie masz prawa uważać, że Tobie akurat dziecko się należy, bo kochasz, a komuś innemu nie. Może kiedy nauczysz się szanować innych ludzi i nie oceniać ich, to i Tobie przytafi się coś dobrego, czego szczerze życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurna
to jest również opowieść z mojego życia, z ostatnich 3 lat czekania i nadziei, na razie bez skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO AUTORA.....życzę Wam zebyście jak najszybciej doczekali dziecka, gratuluje tak wspaniałej miłości jaka Was łączy !!!!! oby dziecko w Waszym życiu pojawiło sie jak bajszybciej......ja jestem z mężusiem w podobnej sytuacji, wiem co czujecie.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pocieszenie
Kuzynka starała sie 12 lat,nie wyszło in vitro itp.Po ogólnym załamaniu zrezygnowali.Kilka miesiecy później zaszła w ciązę,mają 2 letnie dziecko i teraz znów jest w ciąży:).Ma 37 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywy i rozczarowany
dziekujemy za cieple slowa wszystkim;) i tez zyczymy powodzenia bedacym w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam synka
7-latka z nieplanowanej ciąży i jest moim największym skarbem , miłością mego życia, promykiem i to wszystko wzajemnie. Nie wyobrażam sobie siebie bez mego już nie takiego małego synka. Bez mojego szczęscia. A ciąży nie planowałam , z ojcem dziecka nie jestem ale on również kocha i dba o swoje dziecko . Życze tobie abyś miał dziecko . Natomiast cholernie nie psodobał mi sie tekst o nieplanowanej ciąży , bo fakt ciązy nie planowałam ale to że mój syn jest , żyje jest moją świadomą decyzją i nie oceniaj kogoś zbyt pochopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie takie gadanie
Nie możesz generalizować. Ja miałam chłopaka, brałam tabletki anty idealnie dobrane i dopasowane, a mimo to wpadłam. Gdyby nie wpadka może nigdy nie zdecydowalibyśmy się na ślub. Po prostu chciałam, żeby dziecko miało ojca, nazwisko i pełną rodzinę. Nie mogę powiedzieć, że kocham męża całym sercem i, że nasza miłość będzie wieczna, chciałam szczęścia dla mojego dziecka To, że być może Wy nie będziecie mieli dzieci nie oznacza, że możecie kpić z tych, którzy mają dzieci, ale te dzieci nie były chciane i planowane. Poza tym na świecie jest tyle niesprawiedliwości, że nie możesz ze swojego problemu robić sensacji narodowej. Moja babcia od 20 lat jeździ na wóżku, każdy dzień jest dla niej kolejnym dniem cierpień. Moja kuzynka nie może znaleźć pracy i wegetuje będąc na łasce rodziców. Rozejrzyj się do około ini też są nieszczęśliwi, ale nie wyżywają się za to na innych. P.S Dziecko to żaden cud, tylko kolejny członek rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto Ci obiecał
że jest sprawiedliwie na tym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jufa
życie jest niesprawiedliwy niestety😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalpalant to chłop
i dobrze ze ci się palancie nie udaje, pewnoe strzelasz slepakami palancie - co za debil i dobrze ci tak kretynie obys nigdy ojcem fiucie wredny nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustrofobia
wiesz co znakomicie Cie rozumie.My tez z mezem staramy sie i niestety nic nie wychodzi.Pierwsza upragniona ciaze poronilam a teraz sie staramy.Wiesz rozumie ten bol bo sama go przezywam z miesiaca na miesiac to jest okropne oczekiwanie.Do mojej poprzedniczki lub poprzednika jestes nienormalny/ a jak mozesz tak komus zyczyc.Nie wiesz jaki to jest bol .Wiecie co naprawde jestescie okropni.Wypowiadacie sie tak negatywnie bo sami tego nie przezyliscie.Zazdroscicie, ze ktos chce poczac dziecko z milosci a nie z przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co gnojki
widocznie takie gnoje jak wy nie powinnymiec dzieci i nigdy ich nie będa miały - takie hamy, gbury i gnoje zazdrsne i wpieprzające kinol do pochwy innych ii zazdroszczące - z zazdrości wymyślacie jakies pierdoły ze wpadka to taka zła i wogóle a sami byście marzyli o wpadce by tylkomieć dziecko - zasrane zazdrośniki. i dobrze wam tak bezpłodne zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustrofobia
jESTES ZEREM POPRZEDNICZKO LUB POPRZEDNIKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałaby ś
alemoge mieć dzieci a tynie błehehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustrofobia
WIESZ CO JEZELI JESTES MATKA LUB OJCEM TO WSPOLCZUJE TWOJEMU DZIECKU.nAPRAWDE WSTYD.los ci sie zrewanzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×