Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniaczka

nietypowe pytanie

Polecane posty

Gość kiniaczka

Mam prożbę, bardzo nietypową. Na torum zdrowie i uroda napewno jest dużo kobiet. Mam 12 lat i mam 35 letnią mamę. Niedługo ma urodziny. Nie wiem co jej kupić co wy chciałybyście dostać na urodziny od córki??????????????????????????????????????????????????????????? Mam nadzieje że będe dostawać dużo odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczka
dlaczego nikt mi nie odpowiada??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczka
wiem że to niedużo ale zawsze starczało mi 30zł. taraz też mam zamiat tyle wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...troche mało masz tej kasy...więc tak mozesz kupic mamie jakąś fajna podróbke perfum....jak lubi srebro...to moze wystarczyło by ci na jakis drobiazg...no chyba ze mama lubi kosmetyki...no to za 30 dychy mozesz kupic cos całkiem fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i co twoja mama lubi?? :D bez tego raczej nie doradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja corki jeszcze nie mam ale mamie prezenty robie moja uwielbia ksiazki wiec dla niej to najlepszy prezent, jak bylam w Twoim wieku zawsze robilam cos sama pieklam ciasto wyszywalam obrazki obrusiki. Powinnas wiedziec najlepiej co mamie sie spodoba ja uwazam ze nie wazne co dasz wazne ze z sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczka
moja mama lubi ozdoby i kosmetyki choć nie rozumiem jej. Bardzo je lubi a zbyt cząsto się nie maluje. Podejżewam że nie chce zniszczyć sobie cery. Katy wiem żę to fajne ale nigdy nie wiem co mam zrobić. Nie mam pomysłu żeby moja mama była z takiego prezentu ZADOWOLONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię dostawac kosmetyki...są rózne fajne zestawy mydło +dezodorant+żel pod prysznic..za 30zł spokojnie kupi taki zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczka
śliweczka wiem. To jest świetne lae na dzień matki dostała prawie to samo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś z bizuterii.. teraz jest moda na różnego rodzaju korale, wisory w pieknych kolorach...za 30 złotych powinnaś coś już znaleźć, może apaszka jeśli nosi takie rzeczy?? kosmetyki hmmm... zawsze kupuje się kosmetyki jak nie wiadomo co jakaś osoba lubi ;) (no chyba że są to markowe perfumy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczka
dziękuje wam za te odpowiedzi ale nie moge znaleźć tu nic co było by dla mamy odpowiednie. Jeśli możecie to proszę was o jeszcze jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiegoś fajnego, dużego słonia z porcelany. A może po prostu duże opakowanie dobrych czekoladek?? Ja tam zawsze daję czekoladki i obie strony są zadowolone:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×