Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za i przeciw

Obejrzyj i wyraź swoja opinię

Polecane posty

smutne, tym bardziej ze prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam i już wiedziałam co się stanie. To tak jak z reklamą Mc Donalda ma wywołać emocje i wzruszenie, aczkolwiek mnie to nie chwyciło za serce. Jak mały kilkumilimetrowy płód bez wykształconego płodu może czuć, myśleć i wiedzieć co się z nim dzieje?? Ja też jestem w ciąży, wkrótce urodzę, a pod moim sercem mam właśnie córeczkę, aczkolwiek jestem za wyborem. Jestem szczęśliwa, kocham swoje dziecko, ale rozumiem, że ktoś czuje inaczej i, że dziecko byłoby dla niego nieszczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 28 dni mam termin i urodze chlopca. Ja tez wiedzialam oczywiscie ze chodzi o nieusuwanie ciaz. No coz, ja rowniez jak moja przedmowczyni jestem za aborcja, tzn do prawa do decyzji. Sa rozne sytuacje w zyciu i nie rozumiem czemu w kazdym cywilizowanym kraju to juz ludzie zaakceptowali, tylko nie w Polsce. Czemu kobiety sa zmuszane do urodzenia dziecka ktorego nie chca? Ja osobiscie nie usunelabym ciazy i uwazam ze prawo pozwalajace to zrobic nie zmieniloby mojego myslenia jak i pewnie 99% polskiego spoleczenstwa. A ten odsetek ktory decyzje taka podejmuje, i tak to zrobi tyle ze nie wiadomo w jakich warunkach i za jaka cene (moze nawet wlasnego zycia?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszyłam się, ale czy tak jest na prawdę nikt do końca nie wie? Bardzo chciałabym mieć dzidziusia i nigdy bym tego nie zrobiła. Natomiast uważam, ze nikt tylko kobieta powinna zadecydować czy chce dziecko czy nie? Wiem, ze kogos to zbulwersuje ale takie jest moje zdanie i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, ze jest niekonsekwencją twierdzenie, ze tylko kobieta powinna decydować. Jak gania się facetów za alimenty, to jest larum, ze to w koncu też jego dziecko, jak poród rodzinny-tez argument, ze robił, niech uczestniczy w cierpieniu. Ale jak chodzi o aborcję, to nagle nie jest to juz dziecko faceta...on go nie nosi, więc nie ma prawa decydować???:O Jest to decyzja ich obojga, i jestem przekonana, ze stawianie sprawy jako decyzji wyłącznie kobiety jest zabójcze dla ich związku. Poza tym uważam, że wiele rzeczy przyjętych w \"cywilizowanej\" Europie świadczy tylko na niekorzyść jej cywilizacji. I jakkolwiek nie cierpię nagonek na ludzi, którzy dokonują aborcji, są homoseksualistami czy robią inne rzeczy bardzo dyskusyjne obecnie, to uważam, że powinno się mówić, czym jest aborcja, bo umniejszanie problemu nie służy nikomu ani niczemu. Jeśli chodzi o filmik, to nie wiem, czy sie nie mylę, ale wydaje mi sie, ze pewne etapy rozwoju tego dziecka zostały jakoś przyspieszone...A moze źle zrozumialam, ale czy dwumiesięczne dziecko widzi???Ogólnie jak dla mnie przesłodzone trochę to było:P Aczkolwiek zakonczenie, mimo iż przewidywalne od początku, nawet mnie ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna tak zrobic, ja nawet sie zoperowałam by moc miec dziecko. A niektorzy je ot tak po prostu usuwaja :( Od lat modle sie o takie dzieci, zeby ich bylo jak najmniej :( Oj boze jacy niektorzy ludzie sa pusci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys to ogladalam............ale............ni do konca...................... a teraz lzy mi polecialy......na slowa \"masz zdrowa coreczke MAMO \" ..I POTEM,,,,,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istny kabaret
Któż to wie, może to dziecko, które na filmiku tak się żaliło pochodziło z gwałtu, a aborcję w takim wypadku popieram jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAŻDE DZIECKO MA PRAWO SIĘ URODZIĆ!......a matka zawsze może je zostawić w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawic bez konsekwencji spolecznych - w Polsce? Duze miasta - jeszcze, ale Polska malomiasteczkowa i wiejska? Chyba nie wiesz co piszesz? Kobieta jest spolecznym trupem, po czym takim. Nie jestem oredowniczka aborcji, ale zycie nie jest czarno biale i jestem za mozliwoscia wyboru. Pszczola cyt: Jest to decyzja ich obojga, i jestem przekonana, ze stawianie sprawy jako decyzji wyłącznie kobiety jest zabójcze dla ich związku. Racja, ale tez i przewaznie kobiety samotne, lub ch chorych zwiazkach staja przed takim wyborem. Zdecydowana wiekszosc. Do wszystkich mowiacych JA- NIGDY.... jedna z najstarszych i najbardziej uniwersalnych prawd: NIGDY NIE MOW NIGY, BO CIE TO \"NIGDY\" SZYBKO DOPADNIE.... Co nie oznacza, ze jakiejkolwiek kobiecie zycze stania przed takim dylematem moralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daraaaaaaa
nie chce mi sie otworzyc ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daraaaaaaa
nie chce mi sie otworzyc ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×