Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanka z UK

odchudzanie

Polecane posty

Gość Hanka z UK

Dziewczyny szukam jakis fajnych diet odchudzajacych ale nie takich zeby schudnac szybko tylko takich 1 kg/ tydzien. Jakos na nic specjalnego nie moge trafic. Moze mozecie mi cos polecic? Zalezy mi na schudnieciu ok 15 kg w czasie ok 3 miesiecy. Zostalo mi 15 kg po ciazy i wlasnie doszlam do wniosku ze najwyzsza pora sie tego pozbyc bo lubie swoje stare ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narzucisz sobie "obcą", wymyśloną dietę to nie schudniesz trwale bo po diecie wrócisz do starych nawychów Po prostu wyeliminuj słodycze, zacznij uprawiać sport (to podstawa), zastąp niezdrowe rzeczy bardziej zdrowymi - w sklepach teraz pełno i makaronów ciemnych, i kasz różnych i ryżów, zamiast 2-3 dużych posiłków jedz 5-6 małych, dużo pij, ale unikaj słodzonego. Tu nie ma filozofii wielkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka z UK
tak wiem wlasnie taki mam plan ale myslalam ze moze macie jakies przyklady takich zdrowych pozywnych posilkow wspomagajacych moja diete. Moze ktos z Was zrzucil duzo zbednych kg i moze sie pochwalic jak sie to udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka z UK
A MOZE KTOS CHCE SIE DO MNIE PRZYLACZYC? fajnie by bylo miec wsparcie. Moj facet nie widzi problemu z moimi dodatkowymi kg a nie mam za bardzo nikogo kto by mnie wsparl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy optymalne jedzenie, mniej częściej no i delikatniej. Ja tak jem dodatkowo jestem aktywna fizycznie i dorzuciłam sobie suplement Novoslim. Jestem zadowolona z efektów w miesiąc poleciało mi 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka z UK
nikt sie do mnie nie przylaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam taki plan ale dopiero po porodzie wiec jeszcze nie dołączę. Po pierwszej ciąży strasznie sie zapuściłam i teraz liczę ze jak nie przytyje za dużo do konca to zakładając ze przy porodzie pójdzie 8 kg to będę miała właśnie 15 do zrzucenia. I nie liczę na wspomagające działanie kp bo ostatnio miało to u mnie odwrotny efekt bo aby bylo mleko musiałam dużo jeść:/ ostatnio widziałam swoje zdj z czasów jak ważyłam 57 kg... Znów tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka z UK
gosc 11:36 Hej ja tez zobaczylam moje zdjecie z czasow 15 kg temu i naprawde mnie to zmotywowalo. Ja jestem straszny lasuch na slodycze. Poza tym w ciazy zle sie czulam i naprwde najmniej wazna sprawa bylo wtedy zeby nie przytyc wiec zazeralam sie ciastkami na calego. Ja zaczelam moja diete ktora nazywam "Sensowne jedzienie" tydzien temu no i zobaczymy jakie skutki tego beda. Trzymam za Ciebie gosc 11:36 kciuki teraz dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez specjalnej diety też się da, jedz rozsądnie mniej i lekko. Staraj się unikać pustych kcal typu słodycze, chipsy. Postaw na ruch dodatkowo możesz zastosować suplement. Ja tego się trzymam i jestem zadowolona. Jeśli chodzi o suplement mogę Ci polecić ten który ja stosuje czyli Novoslim. Aha pij dużo wody najlepiej z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie również ten suplement sprawdził się rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Prowadzę dość nieregularny tryb życia i trzymanie diety nie jest moja mocna stroną. Zaczynam się zastanawiać nad taka propozycją http://www.spaprzemysl.pl/urzadzenia/9,endermologie-r- Endermologie to połączenie podciśnienia z równoczesnym bardzo precyzyjnym masażem mechanicznym. Co prawda trzeba go powtórzyć, ale łatwiej mi wygospodarować godzinkę na zabieg niż trzymać stałą dietę i jeść regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może macie jakieś propozycje śniadań do pracy (bez możliwości podgrzania itd) żeby uciec od węglowodanów? Oczywiście oprócz sałatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do pracy zabieram chudy biały serek i zjadam go z razową bułeczką to mi wystarcza. Moje odchudzanie oparte jest o zdrowe żywienie, sporą dawkę ruchu oraz suplementację Novoslim. Efekty są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zakończyłam kurację z wynikiem -16kg. Efekt wizualny super, samopoczucie rewelacja. Warto było pozbyć się tych nadmiernych kg. Również stosowałam suplement o którym wspomina koleżanka. Dał mi ogromne wsparcie i ułatwił odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa... Wszystkie ten sam suplement stosowałyście. W dodatku wcale nie popularny. Bo Ci uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika847
ja stosowałam tabletki iqgreen i jestem zadowolona z efektów. polecam jednak najpierw zacząć od wyeliminowania węglowodanów wieczorem, wprowadzeniu większej ilości warzyw do diety, odstawienia słodyczy i słodkich napojów a na pewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoBella
Zajrzyj sobie na geneticlab.com -oferują badania genetyczne genetic lab dla osób takich jak Ty czyli chcących o siebie zadbać na podstawie,których spersonalizujesz swoja dietę oraz treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseleczko910
Ja przyjmowałam suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego najbardziej zadowolona ;) przyjmowałam wiele suplementów ale żadne nie przynosił takich efektów jak ten;) przy połączeniu regularnych posiłków i spacerów efekt nieziemski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fab 88
Nie mam nadwagi, nie jem śmieciowego jedzenia, od czasu do czasu ćwiczę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Sporo wydałam na kremy wyszczuplające, rolki masujące- i nic. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Sprawdziłam, to działa. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Mikołajczak
Dieta jest bardzo ważna dla człowieka, pomaga np. w budowaniu wspaniałej szczupłej sylwetki, a także bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie, lecz do dobierania odpowiedniej diety potrzebny jest odpowiedni specjalista, który cie poprowadzi, a nie zaszkodzi, taką osobą jest Igor, którego gorąco polecam, naprawdę zna się na rzeczy. To jego strona: www.igortreneronline.pl . P.S>Aktualnie trwa tam konkurs, gdzie można wygrać 10 tys. złotych jedynie za zasługą swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 25
Jestem w miarę szczupłą osobą, Zdrowo się odżywiam, chodzę na zumbę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy antycellulitowe, rękawice do masażu- i nic. Wybrałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Sprawdziłam, to działa. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowka 23
To może się wam przydać wyszukałam interesującą wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać według miast. Nic trudnego. Wystarczy wybrać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wybrać gabinet kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×