Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszłamama.

Odzież ciążowa.

Polecane posty

Gość przyszłamama.

Czy znacie może jakieś sklepy internetowe z niedrogą odzieżą ciążową? Ja szukałam, ale te ktore znalazlam mają bardzo wysokie ceny :O Jak możecie to pomóżcie :) z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle że
H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no straszne ale
kiedys tez szukalam i nie znalazlam nic ciekawego. Jak cena byla ok to towar porażka. Okropienstwa same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jaki nick
ogolnie rzecz biorac odziez ciazowa jest bardzo droga, h&m ma bardzo dobre jakosciowo i wygodne ubrania jednak sa drogie. popatrz na allegro jest duzo nowych jak i uzywanych fajnych ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewix
ja tez dlugo szukalam sklepu internetowego z fajnymi ciuszkami... widze ze post jest troche przestarzaly ale mimo wszystko napisze dla przyszlych mam, ktore tak jak ja szukaja modnych ciuchow. dobra cena i jakos ciuchow co jest bardzo wazne - www.haloo.pl naprawde polecam, mam z tego sklepu i spodnie i sukienke, jestem bardzo zadowolona:) w sukienkeczce z cekinami czuje sie piekna, co w naszym stanie drogie przyszle mamy jest bardzo wazne:) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h&m... kupiłam tam spodnie za 179.. bardzo fajne rurki jeansowe... i wogóle sie mi nie zniszczyły, moge powiedziec ze dobry materiał jakościowo, jesli ktoras chce to moge sprzedac bo juz niedługo nie beda mi potrzebne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek.....
w HM np mozna kupic duzo fajnych sukienek nie ciazowych i spokojnie w nie wejdziecie. sama mam 2 takie. jedna taka welniana a druga z takiego lejacego materialu wiazana z tylu wiec na pewno bede w nich chodzic jak zaciaze:) poza tym teraz modne sa tez takie dluzsze swetry do tego leginsy i bedzie git a po urodzeniu wystarczy dokupic fajny pasek:) moja kumpela tak przechodzila cala ciaze i nie kupowala ciazawych ubrac (chyba tylko takie jeansy ze specjlanym paskiem rozciagliwym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam 9fashion
mialam, extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokojjjjjjj
nie musisz kupowac ubran specjalnie przeznaczonych dla kobiet w ciazy.ja np mam tylko spodnie ciazowe z pasem,a reszta bluzki,sukienki kupuje wieksze i troche o innym kroju niz przed ciaza.tak,aby bylo mi wygodnie.teraz duzo jest ciuchow odcinanych pod biustem,ktore nie wygladaja na typowo ciazowe,a zakrywaja ladnie brzuszek:)i mozna je np wykorzystac po ciazy-wystarczy przewiazac sie jakims paskiem i bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja duzo rzeczy kupowałam na ciucholandzie..zawsze znalazłam tam pełno fajnych tunik i tanio;-) a nie ktore rzeczy wisza jeszcze z metkami;-) do tego leginsy i tak przechodziłam wiekszosc ciazy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewix
pokusilam sie i kupilam jeansy za 50 zl w sklepie internetowym z najtansza odzieza ciazowa, ogolnie musze wam powiedziec,ze jestem zalamana.. jeansy sa okropne, tzn sa to zwykle jeansy ze scietym przodem i dorobiona gumka, okropnosc.. niewygodne sa bardzo. a jakie sa wasze odczucia? mialyscie kiedys takie spodnie?? moze mozecie mi polecic jakis fajny sklep z jeansami, bede wdzieczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w HM nie opłaca się kupować
spodni:o bardzo szybko przecierają sę na udach:o bardzo cienki ten dzins tam pferują:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewix
przejade sie dzis z ciekawosci do h&m zobacze co tam maja i zdam wam relacje, moze sobie cos kupie wtedy tez sie odezwe czy fajne itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym powiedziała że
Ja sobie niedawno kupiłam właśnie na allegro spodnie identyczne jak te http://moda.allegro.pl/item843225214_super_modne_jeansy_ciazowe_r_46_48.html tylko chyba u innego sprzedającego. Śmiech na sali. Ten wszyty kawałek materiału był tak chamsko wstawiony i tak źle obszyty, że wyglądało to jak spodnie ze śmietnika. Do tego materiał był krzywo wycięty i z jednej strony wyjeżdżał na udo, a z drugiej nie. Makabra! Nie kupujcie takich spodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewix
Moje wygladaja identycznie!!! Ten material... straszne, dziewczyny jesli chodzi o spodnie to mysle,ze lepiej naprawde zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakraków31
ja się przerzuciłam na sukienki , kupilam pare na allegro ,i pare w ciucholandzie ,i tak sobie smigam w sukienkach -jakos mi najwygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewix
mowilam wam ostatnio o ciuszkach firmy haloo. znalazlam ich sukienki na allegro. zakupilam i musze przyznac,ze jestem zadowolona. kupilam tez sobie bluzeczke firmy kathma i szczerze mowiac jestem zadowolona bardzo z tych zakupow! sukienka satynowa czarna, jest przesliczna! i cena moim zdaniem bardzo przyzwoita, bluzka troche droga ale trzeba bylo sie prezentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kolezaka mi mowila ze jej bratowa do starych jeansow doszywala taki pas ciazowy i tak chodzila cala ciaze. Dla mnie wydac ponad stowe na spodnie to duzo, a jedne spodnie nie wsytarcza, do tego jakies bluzki, sukienka, spodnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mummy3
odzież ciążowa w sklepach jest bardzo droga. ja zaopatrzyłam się ostatnio na allegro. kupiłam za niecałe 100 zł cztery pary spodni ciążowych i spódnicę. a bluzki to rzeczywiście niekoniecznie muszą być typowo ciążowe - wybór jest tak ogromny że można znaleźć coś na prawdę fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzież odzieżą, a bielizna? Tutaj dopiero powstaje problem... Na całe szczęście jest cała masa sklepów internetowych, w których można niedrogo bez wychodzenia z domu wszystko kupić ;) O ile ciuszki można kupić na allegro czy innych portalach tego typu, o tyle z bielizną jest gorzej. Ja cenię jakość i sprawdzone marki, na www.ekskluzywna.pl jest na prawdę niedrogo a jakość ich bielizny jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
Ja kupiłam w H&M spodnie z przeceny za 60zł jeansy, były też bojówki i rybaczki. Przecenione ciążowe rzeczy były też w C&A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nasi klienci już się wypowiadali w tym temacie, to teraz ja troszkę zareklamuję nasz sklep :) Babski Świat to sklep w którym znajdzie coś dla siebie każda kobieta. Oferujemy odzież damską, odzież młodzieżową, odzież outlet oraz odzież ciążowa . Oferowana przez nas odzież to aktualnie obowiązujące trendy w modzie, które w połączeniu z najlepszą jakością materiałów zapewnią komfort i wygodę. W swojej ofercie mamy odzież najbardziej renomowanych producentów, takich jak: Marks&Spencers, Wrangler, LEE, River Island , New Look, Next, Gap, Asos, Atmosphere, Jane Norman, Dorothy Perkins, Evans, Miss Selfridge, Monsoon,Top Shop, Wallis, Mothercare, Per Una itp... Zadowolenie naszych Klientek jest dla nas najważniejsze, dlatego też staramy się, aby oferowana przez nas odzież, była nie tylko elegancka i modna, ale przede wszystkim wygodna i starannie wykonana, z najwyższej jakości materiałów. Polecamy: Płaszcze Ciążowe Kurtki Ciążowe Jeansy Ciążowe Rybaczki Ciążowe Ogrodniczki Ciążowe Spódnice Ciążowe Sukienki Ciążowe Tuniki Ciążowe Bluzki Ciążowe Swetry Ciążowe Spodnie Ciążowe Babski Świat to markowe i wygodne Ubrania Ciążowe renomowanych producentów, w której przyszłe mamusie poczują się modnie i swobodnie ! Odzież którą znajdziesz w naszym sklepie, podkreśla piękno ciążowej sylwetki, sprawią że poczujesz się piękna ! Babski Świat - Markowa Odzież Damska, Odzież Ciążowa, OUTLET ul. Cieszyńska 128 Uwaga zmienił się nasz adres z Cieszyńska 145 na Cieszyńska 128 (obok STS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_000
Kaśka, dzieki za rade! Zdecydował sie u nich kupić parę ciuchów i jestem super zadowolona :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odzież ciążowa Bielsko Biała
Jako że jestem z Bielska-Białej odwiedziłam polecany w tym temacie sklep z odzieżą ciążową babski świat. Dla mnie rewelacja za niecałe 200 zł kupiłam dwie pary spodni jeansowych ciążowych i do tego dwie super bluzeczki w bardzo modny tego roku motyw kwiatowy. Jestem naprawdę zadowolona, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosik_mal
Kaska, pierwszy raz bede kupowac w necie, powiedz, czy jak kupowałaś w Torelle.pl to miałas jakies problemy z rozmiarami i w ogóle z przesyłką?? Bede wdzieczna za każdą info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9marta9
Fajne ubrania są firmy 9fashion, ta firma otworzyła swój jedyny outlet w Polsce w Fashion house w Piasecznie i naprawdę jest wybór, dużo rozmiarów, kolorów i na spokojnie można sobie mierzyć. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie H&M ma nie dość, że drogie ubrania ciążowe i średniej jakości, to ich ciążowe są jak dla starszych babć :/ jedne tylko spodnie tam kupiłam, proste czarne, za 8 dych. nic więcej tam dla siebie nie znalazłam. ja kupuję ubrania normalne, tylko większe, później sobie zwężam lub poszerzam, wstawiam gumkę gdzie trzeba i latam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŚKA 58
Witam Ja mam jeden ulubiony sklep z odzieżą ciążową za klimczokiem w pasażyku są tam dwa sklepiki z ciuszkami dla dzieci ul. cyniarska36 Byłam po raz pierwszy to ekspedientka po prostu rewelka doradzi i rabat da Odzież jest gatunkowo super polska spodnie kupisz od 50 do 130 zł a bluzki od 35 wzwyż ale nie drożej niż 99 sukienkę do cywilka kupiłam za 120 i cały czas po ciąży używam .Naprawdę warto odwiedzić a na pewno coś kupicie ciuchy są naprawdę atrakcyjne no i jeszcze plus bo ja mam rozmiar 48 i wszystko kupie polecam 200%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×