Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dla czterolatki

Odzież dziecięca

Polecane posty

Gość dla czterolatki

Jaki rozmiar ubranka kupuje się dla czteroletniej dziewczynki? Chciałabym zrobić prezent, ale nie wiem zupełnie na jaki wzrost szukać w sklepie odzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla czterolatki
mamy czteroletnich maluchów pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córcia
nosi rozmiar 98, ale ona jest szczupła i drobna , myślę, że bardziej będzie pasowało 104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla czterolatki
Bardzo dziękuję za pomoc. Dziewczynka, której chcę zrobić prezent jest taka "normalna" :) ani szczuplutka, ani pulchna. W takim razie myślę, że na te 110 cm będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamex
Polecam firmę Gamex z Radomia. Gamex to producent odzieży dziecięcej i niemowlęcej. www.gamex.pl Śpioszki, body, koszulki, ciuszki, bielizna, buciki, czapki, komplety, szelki, piżamy, pajacyki, śliniaki, skarpetki, rajstopy, ubranka dziecięce, wszystko co wiąże się z odzieżą dziecięcą i niemowlęcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie 98. Moja 3-latka nosi 104, a kurtkę ma nawet 110, i zapewniam Cie, ze nie jest ona na nia za duża. Wiele zależy od dziecka, równie dużo od rozmiarówki danej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domk_kaa
ja w większości kupuję dla dzieci ubrania sportowe, często robię zamówienia w internetowych sklepach, ostatnio odkryłam http://kidsandmoms.pl/ - przy okazji mogę również kupić coś dla siebie:) znajdziecie tam ubrania i buty sportowe dla kobiet i dzieci Nike, bardzo szybko pojawiają się nowości, a zamówienia powyżej 299 zł wysyłane są bez kosztów przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuyfufuuf
Też kupowałabym na 110 cm. (Moja córa ma 3,5 i choć średnia, to niektóre rzeczy ma już teraz na ten wzrost i wcale nie są za duże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadacie glupoty, moja 3,5 latka nosi 110 i jest raczej szczupla wiec na normalna 4latke 116powinno byc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkowy Urwis
Idealne ubranka na prezent można znaleźć na bajkowyurwis. Są tam ubranka z postaciami z bajek. Odzież jest prześliczna i w atrakcyjnych cenach, wykonana na licencji więc mają Państwa gwarancję jej wysokiej jakości, a dzieci będą zachwycone mając ubranka z postaciami które znają i kochają. Dla 4 latki polecam NOWOŚĆ t-shirty equestria girls - rozmiar 116/122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronellla
Ja pochwalę się nowym odkryciem! Ostatnio natrafiłam na markę Smallbig, która tworzy takie same ubrania dla dorosłych i dzieci! Fajnie to wygląda, jak np. zakładam taką samą sukienkę razem z moją córeczką :) Naprawdę bardzo polecam!! :))) http://www.smallbig.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 456
Ze swojej strony mogę polecić sklep internetowy kolalik.pl. Tam można kupić odzież dla dzieci w wieku od roku do 12-13 lat. Ubrania są szyte w PL, więc to żaden chiński szajs. Ja jestem bardzo bardzo zadowolona z zakupów w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, bardzo proszę mamy dzieci w wieku 1,5-2 lata o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, która jest mi potrzebna do pracy dyplomowej. Po wypełnieniu dostaną Panie przepis na pyszny deser - budyń, także dla maluszka (zdrowy, bez cukru i mąki :)) Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178811/4-wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z odzieżą polskich producentów www.ono.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne rzeczy można w dobrych cenach wyłapać u nich - https://www.facebook.com/pages/%C5%BB%C3%B3%C5%82wik-odzie%C5%BC-dzieci%C4%99ca/853856071321986?fref=ts fakt, że na paczkę czeka się ok. 2 tygodni, ale warto dużo rzeczy mam też od znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zjola
W Kolaliku mają super ubranka :) bardzo ładne i dobrej jakości. szybka wysyłka i dobra cena:) polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iola
Kolalik ma bardzo ładne ubrania w super cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzchu
Ja też bardzo jestem zadowolona z zakupów w Kolaliku :) super jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina356637
Zazwyczaj na metce masz podane dla jakiego dziecka takie ubranko można kupić czyli na przykład 1-3 lat, a jak sprawdzisz ofertę w jakimś sklepie internetowym z odzieżą dziecięca na przykład tutaj : http://bejbusie.pl/oferta/spioszki-dla-dzieci to masz nawet specjalne kategorie czyli ubranka dla dzieci 3-5 lat i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamy a co sądzicie o tym nowym sklepie nicomag.pl ?? kupiła któraś już ? na zdjęciach fajne ubranka mają.. a jak obsługa?wypowie się ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małej gwiazdy
kupiłam córce płaszczyk i bluzeczke w tym sklepie Nicomag. Córa zachwycona płaszczykiem bluzka fajna bawełna dobrze się pierze i fajne ceny:) także moge polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ! Mamuśki ! jestem z Turku, otworzyli nowy sklep, NicoMag. Super ciuszki, mam córeczkę, kupiłam jej śliczny płaszczyk na wiosnę oraz dwie bluzeczki, kraina lodu i z sówką, megaaa ! Przede wszystkim fajne ceny, polecam .Widziałam, ze mają stronę internetową https://nicomag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×