Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rekordzistka23

OKRES SPÓŹNIA MI SIE JUZ 19 DNI!!!!

Polecane posty

Gość rekordzistka23

to chyba rekord na tym forum... (wśród osób którym okres się spóźniał i nie miały udokumentoanej ciąży) mam test ale zrobie go rano... nie mam totalnie żadnych wczesnych objawów ciąży poza zatrzymaniem okresu... jak obstawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
wolałabym nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
był stosunek w dniach płodnych bez zabepzieczenia... stosunek przerwany... też uważam, że jestem... ale 100% pewności nie mam.. tak późno robię test bo boje się... ciągle myslałam, że może dostnę... a ty nawet nie słychac, żeby coś nadchodziło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
no i rozstałam sie z parnterem po 4 latach zwiążku :( powrót jest nie możliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
nie... przed okresem mnie czasem bolały a tu nic... zero objawów....ani na okres, ani na ciążę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz czekac do rana z testem.Jezeli okres mial byc 19 dni temu to mozesz zrobic o kazdej porze ten test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to pewnie jesteś w ciąży. A rekrodzistka hmmm na pewno nie jesteś, ostatnio oglądałam program o lasce która dowiedziała się, że rodzi dopiero jak poczuła, że wychodzi główka. Bo myslała, że to wyrostek albo jeszcze co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
niby tak ale wolę poczekać do rana... dla pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
okokokook... -> no nie wierrze :O a myslała, ze czemu nie ma okresu przez 9 mies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bzdury powaga, ja tez byłam w szoku :) Program na Zone reality coś tam najdziwniejsze porody czy jakoś tak. Nie działo się to w Polsce i wogóle te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,,ja czekalam 3 tygodnie na okres!! :D Jak poszlam do lekarza juz po zrobionym tescie,gdzie wynik byl pozytywny,okazalo sie ze to juz 6 tydzien ciazy,, Tez tak dlugo zwlekalam,z tym,ze u mnie to zawsze okres sie spoznial,,niekiedy nie mialam 2 miesiace a ciazy nie bylo,,wiec nawet nie myslalam,ze jestem w ciazy,,tyllko strasznie piersi mi sie zylaste zrobily,,Tzn. zyly byly bardzo widoczne i to mnie zaniepokoilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
stresuje sie strasznie... a jak widze tu na forum laski którym sie spóźnia 3-5 dni i schizują to aż mnie wściekłość bierze... te to mają problem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
żył żadnych nie widzę.. nie widzę żadnych zmian....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekordzistka to skoro cię wściekłośc na to bierze to trzeba było zrobić test. Ktoś go zrobi po 3 dniach żeby sie nie stresować i jest to dla niego duże obciążenie ty się sama męczysz i już minęło 19 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
no miałam podróż samolotem na północ... ale niezbyt daleko.. temperatura taka jak w polsce wiec to chyba nie od tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem,,mysle ze to chyba sie czuje jakos,,jakis znak szczegolny,,u mnie to byly te zyly,ktorych wczesniej nie widzialam,,tzn. przed ciaza,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
bo do 7 dni to sie w ogóle nie stresowałam... pomyslałam, że może coś to spowodowało.. jakis stres, albo ten mój wyjazd... no ale tak dłuuugo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
z drugiej strony to bardzo zadko widac jakies objway ciąży do 3 mies. życia... a niektórzy jak juz wiedzą że są to sobie wmawiają, że to od ciąży i są bardziej wyczuleni.. ciągle sie czegoś doszukują, dopatruja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no to jutro się dowiesz. Swoją droga wiele dziewczyn pisze też tutaj, że nie miało żadnych objawów, oprócz braku okresu. Poza tym nie wiem wydaje mi się, że ty chyba podświadomie wiesz już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×