Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ospa wietrzna

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie odnośnie ospy. Czy wasze dzieci jak miały ospę to miały dużo krostek, czy np. tylko dwie? I czy lekarz od razu stwierdził ospę? Wydaje mi się, że moja córka przechodzi teraz ospę, ale lekarz uważa, że dwie krostki to nie ospa.. nie wiem co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miała aż 4 krosty . wpisane mam w książeczke że przechodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można mieć dwie i dwiescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn był wysypany łącznie z uszami, powiekami i nosem, a córka miała o wiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę straszyć, ale ja jako dziecko miałam ospę z bardzo niewielką ilością wykwitów (mama mówi, że może ze 20 łącznie by się znalazło). I teraz, jako 40 latka przechodziłam ją znowu, tym razem "porządnie" (i to jest mało powiedziane...). Nie wiem, na ile to jest związane (organizm został za słabo zaatakowany za pierwszym razem i nie wytworzył wystarczająco przeciwciał?), ale na wszelki wypadek ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy miał dwa razy ospę i za każdym miał pełno krost, to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka na początku miała bardzo mało, ledwo co zauważyłam, że to ospa, bo nie było żadnej gorączki. później jednak strasznie się rozprzestrzeniły te krosty, więc tez wazne żeby odpowiednio to leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej to chodzi o łagodzenie objawów, bo ja już nie ma gorączki to raczej żadnych lekow się nie stosuje, no chyba, że coś na alergie. Bardzo ważne jest tez aby kąpać codziennie, bo panuje jakiś dziwny mit, ktory moze tylko pogorszyc sprawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co stosowaliscie na ta ospe a konkretnie na świąd i krosty? bo chyba już sie nie stosuje gencjany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piankę lagodzacą swędzenie i octanisept, super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam teraz lekarz przepisał ospa comfort w sprayu, stosujemy już kilka dni i krostek nowych nie ma, więc do na plus, bo kiedys stosowałam pudroderm u syna to była istna maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań spamować tym zapychającym skórę szajsem!!!! Ostatni co temat to reklamujesz to goówno! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×