Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mychka

P I E R W S Z E R U C H Y

Polecane posty

Wiele z Was pewnie z niecierpliwościa wsłuchuje się w brzuszek w oczekiwaniu ze maleństwo wreszcie da o sobie znać... Ja jestem w 20 tc i ciągle nie wiem czy to co od czasu do czasu czuje to już \"TO\"... ❤️ Zapraszam wszystkie kobietki do opwiadania jak to jest u was.... Kiedy poczułyscie po raz pierszy? Jak często czuje sie ruchy na samym początku? Jak to jest później? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze ruchy czułam już w 15 tyg.Porównałabym je wtedy do takiego uczucia jak czasami drży mięsień:) Całkiem przyjemnie uczucie...Chociaż z drugiej strony nie odczułam wtedy tego tak wzniośle:) może bardziej teraz (27 tydz.) jak te ruchy są już bardziej konkretne i widoczne gołym okiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne uczucie tylko trudno się domyślić na poczatku, że to właśnie to, ja czułam jakby ktoś leciutko drapał mnie od środka, to był 16 tydzień i moja pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
ja piersze ruchy poczulam ok piatego miesiaca.mialam wrazenie,ze w moim brzuchu lataja motyle.bylo to bardzo delikatne i przyjemne.kolezanki straszyly mnie,ze blizej rozwiazania ruchy dziecka beda nawet bolesne ,co dla mnie okazalo sie zupelna nieprawda.to cudowne gdy np stoisz w kolejce po buleczki,myslisz o niebieskich migdalach a tu...Maly Bokser(Bokserka?:))czwiczy swoje umiejetnosci.przypomina Ci ze nie jestes sama i juz nigdy nie bedziesz.bez obaw-ruchy dziecka to specyficzne uczucie i nie da sie go pomylic np z "burczeniem"w brzuchu:).moja dzidzia najbardziej aktywna byla ...przed moim zasnieciem,mam nadzieje,ze Twoja Kropeczka bedzie bardziej wyrozumiala:)ach,zatesknilam za tym cudownym stanem.... szczesliwego rozwiazania i slicznego,zdrowego bobaska Ci zycze Mychko!najlepsze przed Toba!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze ruchy poczułam jakoś w 16 tc. Teraz jestem w 30 tc i jak się maleństwo wierci to strasznie fajnie widać :) Brzuch faluje. Na szczęście nie kopie jakoś brutalnie ;) tylko właśnie raczej się przewraca, przemieszcza - no, pływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 30 tyg to juz raczej nie ma miejsca na przewracanie sie i robienie fikołków - raczej rozpycha sie łokciami i nóżkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Mychka, Ja to czulam najpierw takie bulgotanie, a teraz to już wyrażne kopniaki. Po tym bulgotaniu to już szybko przychodza kopniaki, wiec sie nie martw. Ruchy na poczatku czulam tylko wieczorem, ale w ciagu tygodnia czestotliwosc sie znacznie zwiekszyła i teraz czuje je przynajmniej kilka _kilkanascie razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeyeyey
mam pytanie....czy to mozliwe ... jestem w 10 tyg i wczoraj jak spokojnie lezalam czulam wlasnie takie dziwne łaskotanie w 1 miejscu... jako ze jestem racjonalistką zaczelam sobie to tlumaczyc ruchem robaczkowym jelit... ale cholera nigdy tego nie czulam w ten sposób...nie chce sobie wmawiac glupot ,ale to naprawde bylo dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchy w 10 tc
to mało prawdopodobne... dziecko wprawdzie sie porusza, ale jest za małe, żeby matka mogła to poczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
a ja jestem w 18 tygodniu i jakoś nie czuje ruchów - czasem jakby łaskotanie, ale nie wiem czy to włśniee ruchy mojej Fasolinki? pozdrawiam kolezanki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja upewniłam sie ze to już ruchy dopieroteraz - w 21 tyg. Wczesniej czułam jakby delikatne skurcze mięśni ale bardzo rzadko. teraz kiedy lekko przycisnę brzuch ręką (jestm raczej przy kości) czuję ruchy nawet pod palcami :) Nie moge sie doczekać kiedy będę je czuła równiez w ciągu dnia, nie tylko wieczorkiem kiedy zasypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kobietki, jak Was czytam to mi się błogo na sercu robi :) Życzę Wam wszystkim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) 🌻 🌻🌻 i duuużo pięknych chwil :) w związku z Waszą radością. Ja jestm zapracowaną babką, której czasem mysl o dziecku przyjdzie do głowy, ale co z tego kiedy nie bardzo mogę sobie na to pozwolić - robie karierę, nie mam stałego faceta itp., itd., ogólnie to jeszcze nie pora :( Ale kiedyś na pewno będę mogła wypowiedzieć się kiedy poczułam ruchy mojego maleństwa :) Jeszcze raz - wszystkiegi naj naj... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
ja pierwsze ruchy poczułam w 19 tyg, teraz jestem w 22 i czuje je wyrazniej niesamowite uczucie ide w czwartek do gin i mam nadzieje ze w koncu sie dwoeim czy bedzie chlopak czy dziewuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×