Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agutka77

pediatra we wrocławiu na nfz

Polecane posty

witam dziewczyny, cz może mi ktoś polecić dobrego pediatrę we Wrocławiu który przyjmował by na nfz? Dotychczas chodziłam do przychodni przy ul Sienkiewicza - Polskiego Centrum Zdrowia. Niestety dwóch pediatrów - cokolwiek wartych- zwolnilo sie niedawno i została jedna starsza pani, która ma dość kontrowersyjne poglądy na temat żywienia , pelęgnacji dziecka... wszystko jej się myli, zapisała 3 -miesiecznemu dziecku leki w takich dawkach, ze w aptece za głowę sie złapali. Ponad to za grosz nie ma kultury... nazywa się dr Ornat. Nie polecam. To tak przy okazji. Pomóżcie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po 30
Agutka, ja mogę Ci polecić bardzo dobrą lekarkę. Ma gabinet na Komuny Paryskiej, jest alergologiem i pediatrą... wiele lat pracowała jako lekarz kliniczny. przyjmuje w ramach NFZ, choć na pierwsza wizytę troszkę trzeba czekać. Z kolejnymi nie ma już problemu. Doświadczona, spokojna, cierpliwa, z doskonałym podejściem do maluszków. Nazywa się Maria Jarlińska, poniżej dane adresowe: Wrocław 50-451, ul. Komuny Paryskiej 8 tel. 345-52-77 , 0501 468-862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ogromne, sprobuję w poniedziałek zadzwonic. a czy szczepienia tez wykonuje? tak jak w przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest fantastyczna lekarka
w przychodni na Pszczelarskiej. To co prawda lekarz rodzinny. Ale przekwalifikowana z pediatry. Jest swietna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się nazywa? tak poza tym to fajnie by było gdyby doświadczone mamusie wypowiedziały się w tym topicu i pomogły tym początkujacym, troszkę zagubionym ;) ciężko w internecie znaleźć namiary na dobrego pediatrę we wrocku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest fantastyczna lekarka
Tam sa tylko dwie ;) o ta mlodsza ;) Raczej nazwiska nie moge tu podac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszatak
a dziewczyny, co myślicie o pediatrach z kliniki Medix?? Bo szukam dobrego pediatry, a nie wiem na kogo się zdecydować, a o medixie słyszałam dużo pozytywnych opinii, że dobrzy specjaliści, ale czekam jeszcze na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam, interesuje mnie Medical Complez, bo mamy niedaleko. wiecie coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam. Proszę o aktualne podpowiedzi odnośnie polecanych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka5468
w Medical Complex masz na POZ pediatrę, bardzo dobry i świetna diagnostyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
A nie wiem czy słyszałyście ale już od lutego ma u nas w mieście ruszyć LekarzObok, będzie można umówić wizytę domową przez aplikację w tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauulinaNowicka76
Tak czytałam na fb że nawet już przyjmowali zapisy na pierwsze wizyty, ja aplikację już zainstalowałam na telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda już jest lekarzobok i we wrocławiu, znajoma sobie chwaliła lekarzy ze stolicy a ja jeszcze nie miałam okazji korzystać ale aplikacja w razie W siągnięta. Żaden inny lekarz nie dojedzie na wizytę domową w godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocca
We Wrocławiu działa od początku miesiąca, aplikacja jest bardzo intuicyjna, a lekarz dociera w przeciągu godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullina Nowicka76
Dokładnie tak, mozna umówić wizytę pediatry lub internisty, prosta sprawa, wystarczy zainstalować aplikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
LekarzObok obecnie chyba przez tą aplikację tylko mamy pewność że lekarz na pewno tego samego dnia zbada dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×