Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość

Wszystko do góry! A pensje jak marne były tak są! 25 gr drożej paliwo. Cena masła w sklepie ostatnio zwaliła mnie z nóg. Łaciate dotychczas kosztujące 5 zł teraz 6,50! Przecież to chore! Same podwyżki, podatki, abonamenty i inne. Ubezpieczenia na samochody. Oni są nienormalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu -autorze:) Już Cię lubię! Trzymajmy się! Tylko....Polski szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POPIERAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski szkoda i Polaków - uczciwych, pracujących nie ns czarno. Czuję się w tym kraju jak ostatnia frajerka po prostu :o Mnie się nic od państwa nie należy a z pensji starcza na coraz to mniej. Jak żyć? Jak tu planować dzieci. Mam jedno i na więcej się nie zdecyduje choćbym bardzo chciała. Co z tego, ze warunki mieszkaniowe dobre jak nie zapewnie dwójce wszystkiego co najlepsze bo mi na to nie wystarczy :( Mam dość tego rządu. Niech oni już kończą ta swoją kadencję i oby następnej nie dostali bo nie pozostanie nic innego jak spakować dorobek życia i uciekać stąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj w biedronce albo sama rob masło. Albo zmień prace i narzekaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak zmień pracę. Mam pracę w konkretnym zawodzie, który przez 5 lat studiowalam. Lepiej niż teraz nie zarobie. Zarobki nie sa złe. To koszta rosną a pensje ni huhu. Życie jest coraz droższe i to jest problem. Jak mi ubezpieczyciel wyliczył składkę na auto z pełnymi zniżkami to myślałam, ze się pomylił :o ale nie to nie była pomyłka tylko podwyżka. 300 zl więcej na rok. Za to samo auto, które przez rok nie odmlodnialo tylko się zestarzalo o rok. Choreeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skądś muszą mieć na obietnice, na 500 plus, na Rydzyka, nawet z Caritasu kasę podbierali, na Misiewiczów i innych przydupasów, na beznadziejne komisje smoleńskie z pseudonakowcami w składzie, na ochranianie miesięcznic, a ciemny lud wszystko kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się przekwalifikuj 🖐️ Albo wyprowadz sie. Jeżeli lepiej nie zarobisz to widozcnie wybrałas g....o a nie dobre studia., jezeli dotyka cie podzywka masła o 1,50 zł (dziennie zjadasz kostkę?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby ten ciemny lud przejrzał na oczy do następnych wyborów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05 Masło to był przekład głupia babo. Do góry pójdzie paliwo, prąd, woda. Jak myślisz na kim to się odbije? No na konsumentach bo przedsiębiorcom wzrosną koszta produkcji więc będą podnosić ceny swoich produktów. Proste jak 2+2. Nie zamierzam się przekwalifikowac bo mam pracę, która kocham. Nie po to placilam za studia za młodu żeby teraz robić nowe przez kolejne 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nieudacznicy, lenie antypolacy narzekają na PiS ale was jest mniejszość dlatego PiS będzie dalej rządziło i dbało o nasz interes narodowy Polaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za pracą że tak marnie zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a co kogo Twoje zdanie obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za studia za, które się płaci?! :/ Marne i kupione wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu ludzi, np mnie. Ale racja PIS znowu wygra, teraz już mogą bez przeszkód fałszować wybory, żaden sędzia już nie powie że coś było nie tak, PIEPRZONY KACZYSTAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie się poskarżyć Tuskowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie obchodzi poza takimi samymi nieudacznikami jak autorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Precz komunisto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie marna praca, że cena masła 6,5 zwaliła ja z nóg. W d***e była a nie na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej uczciwie pracuje a nie siedzi w domu, a facet pracuje na czarno a rodzina żyje z naszych podatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pracujemy uczciwie, nie generalizuj. Mamy dzieci i dostajemy wsparcie, taka polityka. Jak był w Polsce inny rząd to nikt Cię nie obrażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla rodzin wparcie dla reszty społeczeństwa w tym tych rodzin podwyżki i ograniczanie demokracji, ale jak ktoś się ekonomią nie interesuje tylko widzi pińcet to mu wszystko wcisną. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli wzrost ceny kostki masła o 1.5 zł nie ważne ile się zarabia jak w kilka dni tyle podrożało , do świąt pewnie z 8zl kosztować będzie , to podwyżka 30%jak wszystko tyle zdrożeje każdy poczuje , szkoda że podatki coraz większe a pensje coraz niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:31 A co w tym dziwnego, wszak socjal kosztuje....Daj ludziom pińcet i żaden się nie zająknie o jakąś tam demokracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za studia na dobrej uczelni się płaci nawet za dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensje NIE MOGĄ BYĆ coraz niższe. Co Ty p***********z? Mogą słabo rosnąć, ale maleć? Ludzie myślcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowi wyborcy PiS klapki na oczach. Uczepiłyście się tego masła jak rzep psiego ogona. A to był tylko przykład. Wymieniłam więcej. Tego już nikt nie widzi. Boże widzisz i nie grzmisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:34 Redukcja etatów coś Ci mówi? Firma nagle ma mniejsze zapotrzebowanie. I zmienia umowę np. z całego etatu na 3/4. Albo się zgadzasz albo "tam są drzwi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masło to jest jedna rzecz i owszem mnie zszokowała ta cena ostatnio w lidlu. podwyżek jest więcej jednak te wszystkie, które twierdzą, że złotówka czy dwa złote to nie jest duża podwyżka to chyba te bezrobotne pasożyty, które w zyciu dnia nie przepracowały. Swoich mężów zapytajcie czy dla nich to tez nic takiego. Pamiętajcie, że jak drożeje paliwo to drożeje wszystko, bo wszystko trzeba przetransportować! a nie jak jedna wasza koleżanka, a moja bezrobotna sąsiadka twierdzi, że ona to ma gdzies bo ona i tak samochodu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;39 No i co cię tak dziwi, typowy wyborca Pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×