Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsze rozstępy, co zrobić?

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 7 miesiącu ciąży, staram się codziennie raz - dwa razy dziennie smarować oliwką przeciw rozstępom lub kremem też do tego przeznaczonym. Mimo tego zauważyłam na piersiach kilka małych, czerwonych rozstępów. Z racji tego, że to nowo powstałe rozstępy chciała bym je jakoś zniwelować, zapobiec kolejnym. Co wy stosowałyście i z jakim skutkiem? Zakupiłam sobie bio-oil chociaż nie wiem czy to pomoże na te już powstałe zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeże jeszcze usuniesz kremami np. Pasjel, albo w aptece zapytaj co ci polecają, ewentualnie u dermatologa. Bo jak się zrobią białe to już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chciałam zawalczyć z tymi już istniejącymi czerwonymi tylko nie wiem czy ten bio oil wystarczy... może któraś miała z tym produktem doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie poradzisz to genetyka, ja po dwóch ciążach zero rozstepow, cellulitu ale rosl mi tylko brzuch miałam malutki jak np. lewandowska, kolezanka, rozstęp na rozstępie, smarowałam się zapobiegawczo w pierwszej ciąży takim kremem jest tam narysowana kobieta w ciąży nie pamiętam jak się nazywa, w drugiej olalam smarowanie, wydaje mi się ze nie pomoze ci smarowanie, po prostu tak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam skuteczne zabiegi z terapii tkanki łącznej w Krakowie przy ul. Zakątek 13 . Po kilku zbiegach już widać efekty. Nie jest to zbyt przyjemny zbieg, ale najważniejsza jest w sumie skuteczność. Zostawiam wam ich numer 881527527.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie maść na blizny i smaruj tylko rozstępy. Bardzo dobre jest serum silaurum lub bliznasil. Niektóre dziewczyny używają też maści cepan ale ona ma nieprzyjemny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiSlask
Ileś tych smarowideł przerobiłam i tak naprawdę to dopiero żel sutricon mi podziałał tak, że zauważyłam różnicę. Rozjaśnia i wygładza, nawet jak są te takie przerośnięte rozstępy - ja miałam dużo czerwonych i grubych. Tylko - podstawa - smarować regularnie i uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należało smarować się profilaktycznie od 4go miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeść tzw. zimne nóżki, kurze łapki, salceson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Należało smarować się profilaktycznie od 4go miesiąca. x To nic nie da. Genetyka. Ale ja sobie prawie zlikwidowałam masażem bańkami chińskimi. Sama. Widoczne są gdzieniegdzie drobne jasne rysy jak nitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:27. Ja smarowalam sie jeszcze przed zajesciem w ciazy, na etapie staran. I gowno to dalo... smarowalam sie albo specjalmymnym kremem przeciwko rozstepom z Pharmaceris (plus za to ze jest bezzapachowy), albo oliwka Bio-Oil. Taka uroda :/ moja mama również ma rozstepy po ciazy (jak i jej siostra). W dniu porodu mialam tylko 5 kg na plusie, wiec wcale nie przytylam (raczej schudlam biorac pod uwage wage dziecka, powiekszonej macicy, plynow, itd). A rozstepy mialam na brzuchu i w okolicy pachwin duze i brzydkie - takie pionowe czerwono-fioletowe krechy. Mnie w Bio-Oilu wkurzal ponadto ten ziolowy zapach, ale smarowalam sie dzielnie liczac ze pomoze. Mnie nie pomoglo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malissa
A próbowałaś z sutriconem? Tym co dziewczyny pisały wcześniej. U mnie było tak samo jak u Ciebie i też byłam mocno zniechęcona, a sutricon pomógł. No i nie wkurza zapachem, bo jest zupełnie bezwonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mnie chodzi to nie mam rozstępów na brzuchu, tam gdzie smarowałam bio oil. Ma za to niewielkie na piersiach ale tam nie smarowałam bo się ich akurat tu nie spodziewałam, teraz za to smaruje i liczę że chociaż trochę się zmniejszą. Poza tym ten olejek wcale nie ma ziołowego zapachu, pachnie trochę cynamonem odrobinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma lekko ziolowy zapach, poczytaj sklad. Ma w składzie olejek z rozmarynu, nagietka, rumianku, lawendy itd. Mnie tez ten zapach srednio lezal, w szczegolnosci ze w ciazy wech jest wrażliwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jaki ma skład ale ja tam tych olejków wcale nie czuję, jak się tak kilka razy powącha prędzej przypomina jakieś cynamonowe ciasteczka niż zioła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×