Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saleminkaa8

PIOTR GORCZYCA ZABRZE PSYCHIATRA

Polecane posty

Potrzebuję opinii,poleciła mi go pediatra,ale zanim wydamkase na wizyty chciałabym coś o nim usłyszeć,zna ktoś może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwerc
Jednak zdecydowałaś się na wizyte u psychiatry, tak jak Ci radziły forumowiczki ? To dobrze, myślę że Ci pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mnie go psycholog wymienila jako jednego do ktorych poleca isc ale jeszcze nie bylam na razie usiluje sie dostac na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZWERC debilko czytaj ze zrozumieniem PEDIATRA więc raczej o dziecko chodzi a mi lekarz nie jest potrzebny,a raczej tobie myszsza a gdzie w tarnowskich góach czy zabrzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam namiar jeszcze na bedzin i tam sa terminy na luty z nfz, w feniksie tylko prywatnie mi powiedzieli a w tarn gorach nie dzwonilam za to kusi mnie isc tutaj na puchaly w kcach podobno swietni specjalisci w In Corpore ale cholera to wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwerc
saleminkaa8 przecież sama napisałaś w temacie PSYCHIATRA, więc chyba szukasz opini na temat psychiatry a nie pediatry, pediatra ci go poleciła. masz problem z myśleniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się uśmiałam:D
zwerc debilu ułomny, a od kiedy dorosły chodzi do pediatry? poszła z dzieckiem, więc dziecku psychiatra polecy. omg, ale tępidła!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się uśmiałam:D
polecony*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×