Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zygzaczek

Planujecie kolejne dziecko?

Polecane posty

Gość Zygzaczek

Bo ja mam jedno i wiecej nie chce.Wszyscy mi mowili,ze jak urodze pierwsze to mi sie odmieni,ale teraz jeszcze bardziej jestem pewna,ze drugiego nie chce.Kocham swoja niunie nad zycie i nie wyobrazam sobie,zebym mogla kogos innego pokochac tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginia
w kwietnu urodziłam pierwsz dziecko (córkę) i traz wiem że chciałabym mieć drugie. zastanawiam się tylko iedy po cięciu można kolejny raz zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpiecznie jest odczekać 3lata od wcześniejszego porodu.tzn.jeżeli miałas cc,to z drugą ciażą zaczekaj około 2lat.Zachodzisz,9m-cy ciazy i kolejny poród wychodzi około 3lat od daty pierwszego. Ja tak zrobiłam.Jestem w 32tc. Pierwsze dziecko urodziłam w październiku 2003r. Do autorki. Kiedys też myslałam,że kocham swoją córke tak mocno,że nigdy nie pokocham innego dziecka taka samą mocną miłoscią. Jednak kiedy zaszłam po raz drugi w ciąże-wszystko się zmieniło. Kocham bardzo dziewczynkę ktorą nosze pod sercem.To przychodzi samo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoska - bez przesady. Po cesarce odstep miedzy porodem, a ciaza powinien wynosic 2 lata, wiecej nie potrzeba. Po porodzie naturalnym - organizm potrzebuje okolo roku na regeneracje. A i kobiety, ktorym zdarza sie zajsc w ciaze wczesniej, tez chodza w niej bez powiklan i rodza zdrowe silne dzieci :) Moj synus ma pol roku, kolejne dziecko marzy mi sie juz od porodu niemalze :) Ale poczekam jeszcze jakies 2 lata - tak byloby idealnie - bede miala wtedy znacznie stabilneijsza sytuacje finansowa w pracy :) A i taki odstep wiekowy miedzy dziecmi wydaje mi sie dobry. No i planujemy w momencie pojawienia sie na horyzoncie drugiego dziecka, zmiane mieszkania na wieksze - poki co mamy 2-pokojowe, a juz teraz zrobilo sie ciasnawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×