Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość uleczka90

Cześć dziewczyny:) jestem mamą 5 latka i chciałabym zacząć myśleć o drugim dzidziusiu. Czy są tu mamy planujące też dIdziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Witaj:) ja tez planuje, mimo ze jestem młodziutka :) mam 20 lat i tak bardzo chciałabym dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujacaxxx. Ja jak urodziłam pierwsze dziecko miałam 21 lat :) i 7 miesięcy się o niego staralam. Jeżeli czujesz ze juz czas to myślę że nie jesteś za młoda. Ja brałam ślub w wieku 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planującaxxxx
Uleczka90 my mimo ze jesteśmy młodzi się staramy od listopada. Udało nam się już raz, byłam we wczesnej ciąży ale niestety z powodu krwawień trafiłam do szpitala i okazało się ze poronilam. Czułam się strasznie, ale teraz czuje ze po tym doświadczeniu chce jeszcze bardziej. :) mam nadzieje ze w tym cyklu się uda,ponieważ dostałam miesiączkę pod koniec stycznia tak jak wcześniej, czyli wszystko się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujacaxxx ja planuje starania od czerwca chociaż trochę sie obawiam bo mamy wakacje wykupione na wrzesień co sie wiąże z lotem samolotem. Ale nawet jestem gotowa je odwołać gdyby ginekolog tak zadecydował i oczywiście jakby się udało nam od razu. A poza tym mam anemie i muszę z niej pierwsze wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Uliczka Rozumiem, będę trzymać kciuki. A o pierwsze dziecko starałas się jakiś czas czy nieplanowany dzidziuś ? :P jak mu na imię? Ja się trochę boje, ze teraz nie będę mogła zajść przez to poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Aa teraz widzę, Piotruś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem twoje obawy o poronienie. To ciężki temat. Sama go nie przeszłam i nie wiem jakbym sobie poradziła. Współczuję. O Piotrusia staralam się jeszcze przed ślubem. W sumie 6-7miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaaaaaaaaa
ja też mam 5 latkę, no prawie 6, i też planujemy na wiosnę, narodziny pocz 2018:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takajednaaaa to super mam już kolejna kompanke. Witam:):) a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Witaj takajednaaaaaaaaaa :) widzę ze tu same doświadczone. Powiedzcie mi jak to jest na prawdę z ciąża i z wychowaniem takiego maluszka? Jest ciężko? Ja sobie myślałam ze jak będę w ciąży to będę się cieszyć, dumnie chodzić z brzuszkiem. A dużo osób mówi ze ciąża to nic przyjemnego, tylko się męczyły i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujacaxxx dla mnie ciąża była taka jak ty sobie ją wyobrażasz. Zero ni3przykemnych objawów. Poród mimo że nie łatwy bo maluszek mi się owinąl w pepowine wspominam dobrze. Życie całkiem się zmienia z takim dzieciątkiem ale jest pełne pozytywnych wspomnień. Jest się gotowym oddać życie za tą małą istotke. Są ciężkie chwile. Kołki nieprzerwanie noce. Ale to wszystko się zwraca z nawiązką gdyż teraz piotrus prYcodzi przytulic i powie że kocha mamusie :):) mimo że jest niegrzecznym dzieckiem to taki gest wystarczy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Uleczka90 mam nadzieje ze tez będę przechodzić ja dobrze.. i ze niedługo będę mogła sie z wami dzielić moimi objawami ciążowym jeśli @ nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapapa28
My z mężem też myślimy o drugim dziecku :-) Ale teraz ciągle chora jestem, drugi antybiotyk biorę. Najpierw się trzeba wykurowac. Ja bym chciała jeszcze w tym roku urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
hej ja tez planuje drugie dziecko chciałbym jeszcze urodzić w tym roku i mam ewentualnie dwa cykle staran , bo w tym miesiącu się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
macie dziewczyny regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Gość migotka- ja mam zawsze regularnie. Co 28 dni jak w zegarku. Jedynie w grudniu nie miałam przez ta ciąże ale teraz już jest Ok. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Cześć dziewczyny :) Ja też planuję niedługo ciążę, więc mam nadzieję że mogę się do Was dołączyć. Mam 22 lata i jestem rok po ślubie, to będzie nasze pierwsze maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Agaape witamy :)mam nadzieje ze będziemy się razem cieszyły jeszcze w tym roku z maleństwa, albo chociaż z brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku to raczej z brzuszka, bo starania planujemy zacząć maj/czerwiec dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale nas doszło a nie było mnie tylko chwilkę. Witam wszystkie nowe dziewczyny:) paparazzi i goscmigotka to faktycznie macie mało czasu:) agaape ja też planuję w takim czasie zacząć starania. Narazie muszę wyjść z anemii bo mi wyszła a lekarz ginekolog powiedział że przy anemii przeważnie konieczne jest tłoczenie krwi po porodzie więc lepiej tego uniknąć.. pomijając już fakt np poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość edytka
hej mogę dołączyć też ,my planujemy na wiosne bo jestem w trakcie leczenia hormonalnego 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja mam 28 dniowe cykle też regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość edytka
do agaape- fajnie ze dołączyłaś tu jest nas trochę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
dziewczyny któras z was ma też @ teraz ? jestem teraz na początku cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam aplikacji flo fajna apka. Według niej mam mieć okres w walentynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planującaxxxx
Gość migotka ja od wczoraj mam dni płodne, wiec do niedzieli musimy się trochę poprzytulać :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×