Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poleccie mi proszę

Polecane posty

Gość gość

Jakis super kryjacy podklad do twarzy. Pytam tutaj,bo jest Was sporo wiecej niz na kosmetyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estee Lauder Double Wear. Albo Vichy Dermablend, ale to już jest naprawdę maska... Ewentualnie zobacz z profesjonalnych typu Kryolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam revlon colorstay do cery tłustej i mieszanej, bardzo fajny, ładnie kryje, nie robi maski, nie zbiera się w bruzdach przynosowych czy zmarszczkach przy oczach, nie pogłębia problemów skórnych. Kupuję w sklepie internetowym, zwykle kiedy ma darmową przesyłkę, zresztą tak czy inaczej wychodzi zazwyczaj taniej niż w lokalnych drogeriach. Tylko dobierz sobie kolor na miejscu, sprawdź w sztucznym i dziennym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I nie ciemnieje ci on? U mnie już po ok. pół godzinie jest ciemniejszy niż po nałożeniu, 2 moje koleżanki mają ten sam problem (różne odcienie, więc to nie problem z konkretnym kolorem), a jaśniejszego już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. W tej chwili wlasnie.mam ten z Vichy jest ok aleszukam zaczyna mi oksydowac, wiec szukam coś co podobnie kryje. Tego z revlon mam ale nie jestem zadowolona,bo mega ciemnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, może minimalnie ale mam ciut, ciut (bo nawet nie o pół tonu) jaśniejszy od karnacji, na zdjęciach mam ten sam kolor co na szyi i dekolcie. No i używam jeszcze korektora rozświetlającego i pudru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clinique najlepszy tyllo nie pamietam ktory a nie chce mi sie isc do lazienki sprawdzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem chodzicie jak w masce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Double Wear z Estee Lauder ma dość dobre krycie. Jak potrzebujesz czegoś na prawdę mocnego polecam używać z korektorem Kryolan do kamuflażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×