Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 99999999999

Pomożcie ....Mamusie

Polecane posty

Gość 99999999999

kochane mamusie... moze ktoras z Was jest w takiej sytuacji... otoz w ciazy mocno przytyłam... pojawily sie rozstepny straszne na brzuchu mimo smarowania :-( po ciazy schudlam bardzo szybko 22 kg jakos tak samo zleciało :-o i teraz mam zwiotczałą skore na brzuszku jestem zrozpaczona... moze wiece jak ja ujedrnic ... wiem ze cudow nie ma i rozstepny nie znikną ale moze chociaz jakos ta skore troche ujedrnic i sciagnac nie wiem... czy pozostaje mi tylko zabieg 😭 od tygodnia smaruje tez piersi i masuje... troche mnie pobolewaja w nocy i tez nie wiem czy to normalne...? z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi na dreczace mnie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie pod prysznicem masowalam brzuch i piersi rękawicą a potem rozsmarowywałam krem przeciw rozstępom- walczyłam tak rok- ale efekty były spore- brzuszek prawie wrocił do normy a rozstepy blakły- co do piersi masowałam ale nie zame piersi tylko skóre nad nimi- bo to ona musi wrócić do poprzedniej formy....... na piersi polecam też tradycyjne ćwiczonka - typu robienie kułek ramionami i prostować sie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tym brzuszkiem bedzie problem,to właśnie dlatego tak masz że szybciutko schudłaś, mi tez tak się porobiło nie wyglada to za ciekawie,całkiem tego nie zlikwidujesz już ale dobrze wpływa na ujędrnienie tego masaż z kawy i kremu nivea lub oliwki dla dzieci wymieszaj fusy z kawy z kremem lub oliwką i dosć mocno masuj tym brzusio,taki masazyk powtarzaj ze trzy razy w tyg. do tego ćwiczenia na mięsnie brzuszka a zobaczysz że na efekty długo czekac nie bedziesz,zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99999999999
hm... tylko nie wiem czy to mozliwe zeby byl taki jak kiedys?😭?? pewnie nie :-( bo wiem ze jest jakas mieszkanka z kawy i imbiru i cynamonu tez ale nie wiem nic dokladnie :) a te fusy to z wypitej kawy czy nie?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nie było juz może tak jak kiedyś ale zostało niewiele- a teraz niedługo rodzę- więc wszyyyyyyyyyyyyyyyyyystko od początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99999999999
gratuluje ike 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,z takiej zaparzonej kawy:) a o tym imbirze tez słyszałam,tylko nie wiem jak się go tam dodaje może trzeba zetrzec na tarce a jesli jest juz sproszkowany to moze wystarczy dosypać:) tylko uważaj z tym imbirem bo on troche piekacy jest:P Ale mówie Ci te fusy to naprawdę czynia cuda,fakt brzuszek do dawnej postaci juz nigdy nie wróci ale bedzie o wiele ładniejszy niz jest teraz zobaczysz,tylko musisz systematycznie to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×