Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaaa27

pomuzcie mamusie-hemoroidy

Polecane posty

Gość sylwiaaa27

jakies sposoby na złagodzenie bolu po porodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora debu
kolezanka miała straszne ,nie pomogły masci nie pomogła parafina ,pomogły nasiadówki w korze debu , efekt natychmiastowy prawie.czaem nie obkładaj lodem bo też to nie jest wskazane i mozna sobie krzywde tylko zrobic .kora podobno bardzo szczypie ale da sie wytrzymac.kupisz ja bez problemu w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bierz nic na
własną rękę idz do lekarza. Znajoma tak się leczyła domowymi sposobami ze wylądowała na stole i miała operacje ,,,,nic przyjemnego.Długo po zabiegu piła tylko wode bo bała się wysrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie szpital
jeśli juz nic nie pomaga to wiadomo ze stół .ale gdyby tak wszyscy trafiali na stół z hemoroidami to by co 3 osoba musiała być operowana.wiadomo,ze jak nie pomoże leczenie zachowawcze to zabieg.ale często po porodzie hemoroidy dają sie we znaki.ja jestem za spróbowaniem kory debu .jeśli nie pomoze to lekarz .nikt nikomu nie kaze czekac az bedzie gorzej .powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa27
dzieki dziewczyny-powoli sie obkurcza-mam nadzieje ze bedzie juz lepiej chociaz z tego co mi wiadomo nie pozbede sie tego całkowicie stasuje poki co masc aesculan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrdebele
a mi tam same przeszly. jestem 3 miesiace po porodzie i juz o nich nie pamietam!:) podobno z tymi hemoroidami poporodowymi czesto tak bywa, wiec glowa do gory!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×