Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kashi4

Pomysl na prezent dla 3latka

Polecane posty

Gość kashi4

Jesli macie dzieci w zblizonym wieku lub po prostu chcecie doradzic prosze wpisujcie swoje pomysly na prezenty Swiateczne dla 3 letniego chlopca.Maly uwielbia majsterkowac i budowac z klockow,jako ze ma juz caly zestaw narzedzi na razie wymyslilam tylko zestaw Lego Duplo z duza iloscia klockow do budowania i ...zabraklo mi pomyslow.Przejrzalam juz internet i jakos nic nie przykulo dostatecznie mojej uwagi.Wszystkie grajace i trabiace zabawki odpadaja.Czekam na wasze pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljlklk
mialam ten sam ''problem'', i wczoraj kupilam mu skorzana kurteczke;) akurat bylo -25% z ceny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashi4
Chodzi mi o prezent dla dziecka,jakas zabawke edukacujna a nie ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashi4
Ciastoline juz niestety ma...A co do tych klockow to raczej dla mniejszych dzieci chyba sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tu tu tu
dla młodszych? Patrzyłas na wszystkie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Laptop edukacyjny dla 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tu tu tu
laptop raczej niejs dobrym pomysłem. Niepoprawnie uczy literek. Literę "M" uczy wymawiać np. "em" zamiast "my". Dziecko moze mieć później problem z tym. Wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam ostatnio reklamę w TV nowej zabawki (nie pamiętam czy z Fisher Price czy nie) - w kazdym razie chodziło o jakiś zestaw majsterkowicza dla malucha z gadającą skrzynką na narzędzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljlklk
dablice i krede,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym stawiala na planszowki i rozne gry np zrecznosciowe. super sie dzieci ucza liczyc i to wlasnie takie o umyslach konstruktora dobrze lapia zasady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljlklk
tablice.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata_lobuza
zestaw autek w Lidlu (5 za 20 zl) drewniany pociag z torami z ikei a ciastolina to jak nie lubisz jego rodzicow :--)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashi4
Dziekuje dziewczyny za pomysly,najbardziej przypadl mi do gustu ten z ciuchcia drewniana z ikei i gry planszowe,tylko musze sie rozejrzec za jakimis prostymi dla takiego malucha bo ani liczyc ani czytac jeszcze nie umie :)).Jesli ktos ma jeszcze jakies pomysly to chetnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto kupić coś, co nie jest czczym gadżetem, tylko ma coś ciekawego do zaoferowania :) w zależności od wieku dziecka może to być układanka, gra czy jakaś książeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartburga
Ja bym kupiła jakąś grę - gdzie trzeba wymyślać słowa, rymy itp. Albo cos pododawac, poodejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musztarda13
Mój siostrzeniec miał niedawno urodziny (właśnie trzecie) i kupiłam mu drewnianą skrzynkę z narzędziami. Wydaje mi się, że prezent był jak najbardziej trafiony, bo Mały bardzo chętnie i często się nią bawi. Zabawka jest bezpieczna dla tak małych dzieci, także tutaj plus - elementy są duże i drewniane, więc nie trzeba się przejmować o ich bezpieczeństwo. Sama kupiłam ten prezent tutaj: http://szkolnis.pl/dla_chlopcow Cena bardzo sympatyczna, więc się opłacało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam znajdziesz
Zapraszam znajdziesz u Nas mnóstwo inspirujących prezentów wysokiej jakości zabawki drewniane, edukacyjne http://woodentoys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie w kindeland24 maja fajne zabawki muzyczne dla mauchów a jeżeli lubi układanki itd to polecam firmę djeco mają super zestawy rozwijajace wyobrażnię i zdolności dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve1983
Słyszeliście coś o ciuchach Kids Mob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rowerek? Ja jakiś czas temu synkowi kupowałam fajny biegowy na www.bikershop.pl :) dziecko przynajmniej wykorzysta taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×