Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinann

Poronienie

Polecane posty

Gość Karolinann

Cześć, wczoraj przyjęłam trzy dawki misoprostolu. 4 tabletki pod jezyk co 3 godziny. Zaczęło sie od dreszczy, biegunki i mdłości. Ok. Godziny 14 zaczęły sie silne skurcze. Ale nie bylo krwawienia. Jedynie rozowe plamienie. I jak wycieralam sie papierem to bylo czerwona krew.Do tej pory nic. Dodam ze bylam w 3 tygodniu ciazy.obawiam się ze nie doszlo do poronienia. Prosze o pomoc. I prosze o nie pisanie glupich komentarzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinann
Dodam jeszcze ze zaboli mnie czasem brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz jeszcze tabletki to włóż 4 gleboko do pochwy. Powinno wywołać skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakiej pomocy oczekujesz? Jedź szybko do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to 3tydzień to może nawet w ciąży nie jesteś. Przecież to jeszcze przed terminem okresu. Pewnie dostaniesz lada dzień krwawienie jak na miesiączkę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinann
Właśnie nie posiadam juz tabletek. I moze to zabrzmi dziwnie ale czekam na poronienie. Zamowilam tabletki ale zakończylo sie na rozowym plamieniu. I troszkę krwi. Moze tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinann
Jestem pewna że to ciaza. Bo mialam robiony test i miesiaczka powinna byc w ubiegłym miesiacu 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie jestes w 3 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinann
Wspolzylam w październiku z niecierpliwością czekalam na miesiączke nie doczekalam sie. Czy ten lek jeszcze zadziala? Czy te poronienie powinno tak wygladac jak opisalam? Bo nie chciałabym zeby plod byl uszkodzony. Nie wiem co mam robic bo zamowilam te tabletki zaplacilam 560zl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinann
Zamowilam te tabletki za 560zl... i nie chce zeby poszło w bloto... zeby tylko plod sie uszkodzil... moze tak wczesne poronienie powinno tak wygladac jak opisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardziej 6-7 tydzien ciazy. Plod pewnie uszkodzolas i mozesz urodzic chore dziecko. Gratuluje glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekazuje ten post policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź do szpitala. Mi trzy dni wywoływali poronienie, a i tak musiałam mieć zabieg bo nic z tego nie wyszło. W sumie podali mi 12 tabletek i nic. Trochę krwi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinann
Nie jest 6 tydzien... wspolzylam pod koniec października. Miesiaczka powinna wystapic 20 listopada. Nawet jak rozmawialam z moja mama to mowila ze 3. Czy te tabletki jeszcze zadzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jeszcze poczekac? Mam staly kontakt z mężczyzną od którego kupowalam mowi ze tak musi byc i żeby nie oczekiwac na duza ilosc krwi vo to wczesna ciaza. Niby troche krwi bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mialas pierwszy dzien ostatniego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes w 7 tygodniu ciazy !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mam teraz robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie chce tego dziecka... mozna powiedziec ze zostalam zmuszona do wspolzycia....i nie mogłam nic zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zostalas zmuszona tzn.ze bylas na policji. To dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylam... bo mialam nadzieje ze nie bede w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzialaja jeszcze te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie. Jedz do szpitala. Jesli uszkodzilas dziecko to wywolaja poronienie, jesli nie to dadza leki na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le jaka glupia tepa k***a i suka. Takie tematy zaklada na forum o ciazy i macierzyństwie. Brak mi slow na takie laski. Teraz będzie swieta krowe udawac ze niby byla zmuszona do stosunku. Co za p***a. Tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw pisze ze wspolzyla i to z dokladna data. A nagle ze moze powiedziec ze zostala zmuszona bo nie chce dziecka. Co z Wami kobiety? Calkiem wam rozum odejmuje. Zal tylko tego dzieciątka jesli je idiotka uszkodzila. Tepa kwoka ktora nawet nie wie jak liczy sie tygodnie ciazy a bierze sie za seks. Dobrze ktos wyzej napisal to juz 6/7 tydzien i dziecku bije serduszko glupia szmato.... Brak slow. Gosc wyzej dobrze Ci napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:08 11:14 kwestia czasu było to kiedy się tu pojawicie :/ Tak się składa, że może pamiętać datę. Drazycie temat choć nie wiecie jak było to nie oceniajcie!!! Ja miałam wypadek 19.11.2015 to znaczy, że coś ze mną nie tak bo pamiętam przykre wydarzenie?? Autorko, jedz do szpitala. Nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekam do wieczora i pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×