Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

potrzebny odpoczynek

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy pracujące i majace małe dzieci w domu. Nie czujecie się zmeczone tym wszystkim?? Nie powinnam narzekać bo prawie rok minął odkąd pracuje wróciłam do pracy. Synek ma 21 mc jak jestesmy z mężem w pracy to siedzi z nim babcia, czasem jak ustawiam swoja prace tak żeby być w ciąu dnia i ew wieczorem zamienić się z mężem. Maż też dużo pracuje, czesto go nie ma prowadzenie domu spada na mnie, gotowanie sprzątanie itp.tesknie za tymi czasami jak tylko siedziałam z synkiem w domku, bywały momenty że sę az nudziłam jak spał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zmęczona
Tak ja czuję się czasem zmęczona Pracuje , po pracy zajmuje się dzieckiem jemy obiad ,ogarniam dom , bawię się z córką ma 1,5 roku – nie zajmie się sama sobą dłużej niż 10 minut cieżko cokolwiek zrobić , pranie robię razem z nią i wieszam pranie z nią ona mi pomoga , jeszcze zmywanie , sprzątanie , maż gotuje obiady na 2 – 3 dni i pali w piecu. A ja po pracy jeszcze musze dorabiać niestety mało zarabiamy w pracy i muszę. Wieczorem padam na twarz, mała czasem zasnie kolo 20.00 – 20.30 to mam czas dla siebie, ale czasem zasypia dopiero koło 22 to wtedy nie mam dla siebie nic, jeszcze w nocy się czasem budzi i nie spi godzine lub dwie. I muszę do niej wstawać. Przez to że mam tak dużo obowiązków to mam problemy z zasypianiem i ze snem i często jestem padnięta a prace mam na wysokich obrotach. z dziekciem jest teściowa ale jak wracam to zaraz wychodzi i chociaż nie pracuje zawodowo to nic mi nie pomoże a wrecz jeszcze nabrudzi , kubki z kawa zostawia nie umyte itp. Ogólnie nie narzekam jestem zorganizowana ale czasem przydalaby mi się pomoc. założyłam tu na kafe nawet taki temat http://f.kafeteria.pl/temat/f10/nawal-obowiazkow-p_6127531 ale co niektóre laski mnie wyśmiały , no bo mąż pomaga mi tak że gotuje i pali w piecu no to co ja narzekam. A ja nie dość że pracuje to jeszcze w domu dorabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyśmiały cię za to jak narzekasz tylko za to, że zrobiłaś sobie dziecko, po chwili wróciłaś do domu i nie masz nawet dla niego czasu, bo jesteś tak zarobiona :o Trzeba było sobie świnkę morką kupić a nie w ciążę zachodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^wróciłaś do pracy, przepraszam za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zmęczona
mam czas dla córki , jak wracam z pracy , jemy obiad i bawimy się, jak wraca mąż później to się nią zajmuj a ja dorabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaa8928
Każdy raz na jakiś czas potrzebuje odpoczynku i warto pojechać do jakiegoś cichego i spokojnego miejsce. Polecam sprawdzić sobie tutaj http://hotelriviera.pl/hotel/ położony w bardzo fajnym miejscu, z bardzo fajną ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotelKlimekSPA

Relaks i wypoczynek z dala od codziennych obowiązków? Przez cały rok zapraszamy do naszego Hotelu Klimek****SPA w Muszynie, gdzie w otoczeniu przepięknych krajobrazów Beskidu Sądeckiego można nabrać sił i prawdziwe wypocząć. Nielimitowany wstęp do Aquaparku, bogata oferta SPA sprawiają, że nawet najbardziej zmęczone osoby poczują się u nas zrelaksowane. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji pokoi. Pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×