Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawda jest taka, iż dla facetów liczy się tylko seks

Polecane posty

Gość gość

Zaraz się tu zlecą matki polki, które będą mówić, że nieprawda, że ich misio jest inny. Ale kieruję to do młodych dziewczyn. Wy jeszcze możecie coś z tego mieć. Pamiętajcie, nie są to proste istoty, będą się starać Was oszukać, ale ich głównym motywem jest seks. Pogódźcie się z tym i nauczcie się grać w ich grę, czerpiąc korzyści dla siebie. -zawsze stawiajcie siebie na pierwszym miejscu, wasze zdrowie, kariera, edukacja- to są wasze priorytety -wzory macierzyńskich cnót czerpcie z zachodu, od francuzek, niemek, nie od wiecznie zaniedbanych matek-polek, które twierdzą, że najważniejsze dzieciaczki<3 i miłość dzieciaczkófff<3 wszystko wynagradza -ogólnie przemyślcie kwestie macierzyństwa, na świecie naprawdę nie trzeba już aż tyle ludzi -dbajcie o siebie dla siebie, utrzymujcie prawidłowe bmi, miejcie dobrze płatną pracę, nie róbcie gigantycznych urlopów macierzyńskich, odkładajcie na swoją emeryturę -facetów nie bójcie się porzucać, na ojców wybierajcie mądrze, minimum pięć lat znajomości zanim pomyślicie o dzieciach. A i tak wiem, że zaraz wyleje się na mnie wiadro hejtu. Mimo, że to wszystko prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie cytat "-ogólnie przemyślcie kwestie macierzyństwa, na świecie naprawdę nie trzeba już aż tyle ludzi .." koniec cytata! To wez sie idz powies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdą jest ze kobiety powinny myśleć o sobie. Dbać o siebie i swój rozwój ale trochę cie poniosło. Jesteś bardzo nieszczęśliwa. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wpadł do głowy może, że są kobiety które chcą moeć dzieci, wychowywać je świadomie z tego powodu rezygnują z robienia kariery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet potrzebuje seksa, kilka piw w tygodniu, michy po pracy i czasem wyjsc na mecz... (piwo-mecz -szeroko zakrojona i wyogolniona przenosnia do hobby i odreagowania- bo sie zara jakas dopiepszy ze "a moj nie pije"<"nie lubi pilki") wowczas jest szczesliwy, wierny i zadowolony z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zanim się związe na stałe powinna oceńc czy facet nadaje się na ojca. O ile oczywiście planuje mieć dziecko. Jeśli się nie nadaje żaden to nara. Szkoda dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wpadł do głowy może, że są kobiety które chcą moeć dzieci, wychowywać je świadomie z tego powodu rezygnują z robienia kariery? X No właśnie rezygnują, tylko po co? Nie ma emerytury(póki co) z rodzenia i wychowywania dzieci. Bo dzieci im pomogą na starość? Przecież to skrajny egoizm rodzić dzieci z takiego powodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdą jest ze kobiety powinny myśleć o sobie. Dbać o siebie i swój rozwój ale trochę cie poniosło. Jesteś bardzo nieszczęśliwa. Współczuję. X W którym momencie mnie poniosło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze tylko seks. Rodzina itd. to efekt uboczny. Madre kobiety o tym wiedza, a tylko glupim wydaje sie, ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzory macierzyńskich cnót czerpcie z zachodu, od francuzek, niemek, nie od wiecznie zaniedbanych matek-polek, ogólnie przemyślcie kwestie macierzyństwa, na świecie naprawdę nie trzeba już aż tyle ludzi Chocby tu cie poniosło. Z resztą temat do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w polsce matki często dbają o siebie "na miarę swoich finansów", a że finans często słaby i pojawianie się kolejnych dzieci wcale go nie poprawia, to jest jak jest. Naprawdę na świecie nie trzeba, aż tylu ludzi. Powinna się liczyć jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla młodego chłopca może tylko sex się liczy ale dla mężczyzny po 30 roku życia inne rzeczy są ważniejsze. Jeżeli jednak sex stawia na pierwszym miejscu znaczy że jest prymituwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w okolicach 30 zaczynają zauważać, że samo się nie gotuje i sprząta, a jak sie jest miłym to można to mieć w zasadzie po kosztach włączne z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem kiedyś z kobietą która nie gotowała, ale nigdy nie byłem z kobietą która się nie seksi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polka gość
o ch..j ci chodzi?? matka polka - uwielbiam seks, bardziej od młodszego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zgadzam sie z Toba.Moj maz ma 42 lata i poza wlasnym fiutem swiata nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu jak kobiety proponują kobietom bardziej egoistyczne postawy zyciowe to się na nie wylewa tyle jadu? Jak facet jest egoista(a w większości są strasznymi egoistami) to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko na szczęście to tyko twoje SUBIEKTYWNE zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest twoja prawda, wiesz mój znajomy jest chory i ma tetreplagie I co teraz niby ma zrobić jego żona ? Nie każdy ma takie egoistyczne i samolubne podejście do życia, niektórzy mają inne priorytety. Ja jestem empatyczna, skłonna pomagać i kocham dzieci dlatego je mam bo wiedziałam, ze dam radę się im poświęcić, jakbym ich nie chciała i miała takie poglądy jak ty, pewnie wycieła bym macicę A co do związków i sexu to są faceci co faktycznie myślą tylko fiutem, ale są też faceci którzy kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka Polka Kobiety lubią seks, ale to mężczyźni stawiają go na pierwszym miejscu. Dlatego trzeba zawsze dbać o siebie i swoje interesy, nie łapać się na iluzję białego domku z ogródkiem i gromadki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mężczyzna z tetraplegią nie myśli o seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię seks i mogłabym codziennie. Mój mąż z kolei chce jak najwięcej czasu siedząc razem ze mną i synem. Czasem woli sobie polezec i poprzytulać. To że autorko trafisz na takich mężczyzn nie znaczy że każda z nas tak ma. Mój mąż cierpliwie czekał ponad 2 lata na seks aż będę gotowa. Poznaliśmy się w wieku 18 lat. Pomimo 14 lat nadal jesteśmy razem i się kochamy co wydaje się absurdalne w dzisiejszych czasach. Grunt to dbać o siebie wzajemnie a gdy pojawia się dzieci starać się dwukrotnie aby w codziennej gonitwie znalezc czas tylko dla siebie i nie zapominać że nie jest sie tylko rodzicem ale i partnerem dla współmałżonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem kobiety się dziwią, że mają gorszą emeryturę niż mąż, który w czasie kiedy Wy spełniałyście się w empatii i pomocy innym oraz robiłyście użytek z macic(po raz kolejny), dostał podwyżke/awans/ zmienił prace. I jeszcze wracając do tego ciepłego, pełnego empatii gniazda, obejrzał się i rozebrał w myślach ze cztery małolaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 100 procentach z autorką, ale w tylko w kwestii tematu. Możesz być cudowną panią domu, robić obiad z trzech dań, sprzątać na błysk, perfekcyjnie zajmować się dziećmi a nie będziesz miała ochoty na seks, to ze szczęśliwego związku nici. Mężczyźni są jednotorowi w tym wypadku. Nie ma seksu-poszukam gdzie indziej, ewentualnie poszukam po rozwodzie. Proste i prymitywne niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up. A dlaczego w dalszej części się nie zgadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sorry seks jest bardzo ważny w związku więc jeśli go nie ma to facet prędzej czy później zdradzi. To po co bierzecie sobie męża z dużym popedem seksualnym skoro same macie je na poziomie blisko zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pytanie. Poza tym jak facet bedzie olewał kobietę to ta również znajdzie sobie innego. Normalne chyba. A to że kobiety chcą mieć dzieci, zajmować się nimi i odkładają swoją karierę na pózniej nie oznacza, że muszą być zaniedbane i nie mieć własnych pasji...autorka ewidentnie po b nieudanym związku, przelewa swoje żale na innyvh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:30 Zazwyczaj popęd seksualny jest ok dopóki nie pojawi się na świecie dziecko. Wtedy spada, nawet bardzo. I albo kobieta na siłę stara się zaspokoić męża, albo mąż przez dłuższy czas zaspokaja się gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest najważniejszy, ponieważ socjotechnika wyostrzyła ten pierwotny instynkt niesamowicie, daleko posunięta seksualizacja społeczeństwa, która sprowadziła je - a szczególnie płeć męską - do poziomu przyziemnych zwierząt (seks, żarcie, seks, sen, seks, praca, seks, grill w weekend + seks). W gruncie rzeczy nie istnieją tu żadne wartości wyższe, abstrahując od idealistycznego fałszywego wyobrażenia kulturowego. Żal patrzeć na tępy nieświadomy motłoch, nic więcej do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni są inaczej skonstruowani, niż my jesteśmy. Czasami mam wrażenie, że mózgu nie mają. Kierują się tym, co im ku.as podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×