Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

Szykują mi się chrzciny, w rodzinie byłego męża. Zaproszona jestem jako gość- ciocia. Dziecko (dziewczynka) ma wszystko z tzw. górnej półki- mieszkają za granicą. Aby nie zdublować prezentów (czy też kupić coś niepotrzebnego :/) jest lista zrobiona. Do wyboru m.in. krzesełko do karmienia, chodzik, huśtawka. Nie chcę kupić byle czego, ale nie chcę też wydać setek złotych. Myślałam o prezencie w kwocie 150-200 zł max. Drogie Mamy, możecie polecić dobre nie aż tak drogie firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po ciul idziesz do byłego faceta? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluszki pampers i zabawki ze smyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma? :) może szczeniaczek uczniaczek? Albo jakiś pchacz. Jest też taki żółw z firmy little tikes i mój syn bardzo to lubi. Coś interaktywnego ogólnie bo dzieci lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili ma 4,5 m-ca. Chrzciny będą, gdy będzie mieć pół roku. Tak, jak napisałam wyżej- jest lista prezentów. Chodzi mi o sprawdzonych producentów, niekoniecznie tych najdroższych. Kupujecie, to wiecie, które rzeczy są solidne, z atestem, a nie kosztują krocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzik czy pchacz ? Bo jezeli pchacz, to spokojnie sie zmiescisz w tej kwocie. Np http://allegro.pl/fisher-price-dpl53-interaktywny-chodzik-zebra-pl-i6944501101.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=plaean_dziecko&ev_adgr=Dziecko&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=CjwKCAiArrrQBRBbEiwAH_6sNCls9ceoUSfNan2s1MeTm4BMBZ63W92YTA6jAlCJo4jwmk6vDwSZ0xoCSM0QAvD_BwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×