Odpowiedz na ten temat

Problem z zajściem w ciążę..

• gość 2016.11.07 [23:25]
    M
  • Eleya93 2016.11.07 [23:26]
    Powiem tak szybko się meczę czasami mam ciemno przed oczami i mam mroczki. wtedy mam szybki oddech i serducho bije mi tak jakby miało wyskoczyć czuje się jakbym miała zemdleć.czasami bywa że jestem masakrycznie senna ze mogłabym zasnąć wszędzie.dosłownie
  • pat29 2016.11.07 [23:30]
    To masz objawy tarczycy.Ja juz choruje na to dziadostwo 10 lat.Wyniki mam wyrownane od 2 lat kiedy zaczelam sie leczyc prywatnie.A tak to zawsze mialam kosmiczne tsh.Od kiedy mam wyniki dobre to nawet udalo mi sie schudnac 10 kg.
  • pat29 2016.11.07 [23:33]
    My tu gadu gadu a to juz prawie godzina 24,a rano brak do pracy wstac.Dobranoc Wszystkim i nie zamartwiaj sie to nie koniec swiata jestes jeszcze mloda.
  • Eleya93 2016.11.07 [23:40]
    To chyba rzeczywiście powinnam zrobić to badanie. czy szukając lekarza tj ginekologa dobrze kierować się opiniami umieszczonymi w internecie na temat danego specjalisty?
  • gość 2016.11.07 [23:44]
    Nic na siłę bo będzie blokada psychiczna. Uczucie do partnera i odwrotnie. Związek bez tabu zawsze męża mam przy każdym badaniu ginekologicznym c*pki i wspierał porody. Nie wstydzę się męża bo nie jestem zacofana i do tego takie przeżycia łączą związek i partner zabezpiecza przed z bocznym ginekologiem jak u tej partnerki. .Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl. My gdybyśmy nie mogli mieć dzieci to zorganizowaliśmy dawce i seks w obecności męża by pominąć upadlania po klinikach ze sztucznym zapłodnieniem. Często zła dieta powoduje blokady lub zasyfialy organizm powinno się go oczyszczać ziołami kolejno skrzyp , mięta, rumianek itd....
  • pat29 2016.11.07 [23:44]
    Fajnie znalesc ginekologa-endokrynologa,ale takiego to ciezko.Przynajmiej u mnie w malej miejscowosci.W internecie to rozne nieprawdziwe opinie wypisuja.Popytaj sie znajomych moze ktos ma juz jakas opinie o danym lekarzu.
  • Kałamarnica44 2016.11.30 [14:23]
    No niestety może się okazać, że do dobrego lekarza trzeba będzie trochę dalej pojechać, ale moim zdaniem warto . Bo są naprawdę specjaliści, co się znają na temacie, zalecą Ci odpowiednie badania i dobrze Cie poprowadzą. I po co macie tracić swój cenny czas? To już bardziej się opłaca nawet jechać gdzieś dużo dalej, byle by przyniosło efekt usmiech.gif
  • gość 2016.11.30 [15:23]
    Ja 3 lata probuje i nic..to jest juz deoresja nie blokada.Mam dosyc
  • mariaawaria 2016.12.19 [22:18]
    Pośpiech, praca po godzinach, długotrwały stres negatywnie wpływają na płodność. Mam dla was dwie rady - więcej luzu i suplementy diety, które wesprą płodność. Dla partnera koniecznie Permen Repro, który wspomaga płodność i poprawia jakość spermy.
  • Eleya93 2017.01.11 [15:32]
    no i mamy wreszcie dwie kreski wyraźne i czerwone. usmiech.gif Ostatnio mam mdłosci i osłabienia zrobiłam rest wczoraj po południu i wreszcie są usmiech.gif
  • gość 2017.04.04 [15:37]
    jeśli starania trawają kilka miesięcy nie trzeba się przejmować, jeśli jednak to trwa dłużej warto pomyśleć o badaniach. Ja zaczęłam chodzić do dra Jankowskiego do kliniki Femina, bo zaczęło mnie niepokoić to, że tyle starań i nic. A a tym, którym się udało serdecznie gratuluję.
  • Gosiek2 2017.05.23 [15:06]
    Przede wszystkim nie panikuj. Im lepiej myslisz i im pewniej podchodzisz do ciazy tym szybciej osiagniesz swoj cel usmiech.gif Wez sobie dodatkowo pregne plus bo pewnie Twoja dieta nie jest az tak bogata w witaminy sprzyjajace zajsciu w ciaze i czekaj usmiech.gif Powodzenia usmiech.gif
  • gośćmisia 2017.05.23 [15:23]
    Czesc mam43lata jestem w ciazy ponad 10lat sie leczylam jestem szczesliwa usmiech.gif
  • Gośkaaa25 2017.10.19 [12:43]
    Ja starałam sie 4 miesiace bez skutecznie ( mam 25 lat) w koncu zrobilam badania na hormony, byly nieprawidlowosci, trzeba bylo regulowac ovarinem, mija dwa tygodnie od kiedy spoznia mi sie miesiaczka... Jutro wizyta u ginekologa. trzymac kciuki!
  • gość 2017.12.11 [18:08]
    4 miesiące to niedługo, ja się starałam rok i nic, w końcu doszłam do wniosku, że potrzebuję pomocy specjalisty. Koleżanka poleciła dra Jankowskiego i klinikę Femina. Umówiłam się na wizytę, pan dr bardzo miły, ale też profesjonalny w każdym calu. Zlecił badania, teraz jestem w trakcie leczenia, wszystko jest na dobrej drodze, żebym zaszła w ciążę.
  • gość 2017.12.12 [20:10]
    Ja starałam się trochę o dziecko ale wszystkie badania miałam ok. Brałam regularnie Folika i jakoś tak niespodziewanie udało się. Tak więc trzymam za Was kciuki, oby Wam się udało.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...