Odpowiedz na ten temat

Problemy z zajściem w ciążę

• gość 2017.01.30 [23:42]
    Jesteśmy młodym małżeństwem. 22 i 24 lata. Staramy sie o dziecko. Gdy czuje ze nadchodzi okres najchętniej zamknelabym się w domu, płakała i nigdzie nie wychodziła. Jesteśmy zdrowi. Badalismy się. Długo staraliscie się o dziecko ? Ja już nie mam sił :/
  • gość przelotem 2017.01.30 [23:45]
    Zwariowalas. Znajdz sobie jakis cel w zyciu. Mlodzi jestescie, podrozujcie! Bawcie sie!
    7 lat sie staralam wiec wiem co mowie, nie mozna tak zyc!
  • gość 2017.01.30 [23:50]
    Do szczęścia nam nic więcej nie trzeba . Tylko dziecka usmiech.gif
  • gość przelotem 2017.01.30 [23:52]
    Gowno prawda, to tylko dowodzi jak bardzo niedojrzala emocjonalnie jestes
  • gość 2017.01.30 [23:53]
    a ile sie staracie 3 miesiace. Weź nie wkurzaj ludzi
  • gość 2017.01.30 [23:54]
    Ja sie staram 3 lata. 2 ciaze dzieci brak
  • gość 2017.01.30 [23:55]
    daj sobie czas. chociaz ja tez tak mialam jednak u mnie byl problem PCOS i niedoczynnosc tarczycy badania leki i zaszlam w ciaze.
  • gość 2017.01.31 [03:49]
    Jak zdrowi? Na podstawie morfologii i usg jajnikow? Podstawa to zbadanie spermy. Tobie hormonoterapia. Radze zaczac odrazu bo to potrwa pare lat. Powodzenia.
  • gość 2017.01.31 [06:15]
    Autorko,ja sie staram juz 3 lata a czas ucieka bo juz mam 34 lata,a ciazy brak
  • gośćlaluna 2017.01.31 [08:52]
    A ja cztery lata i nic
  • gość 2017.01.31 [10:12]
    Ja sie starałam 3 lata w tym jedno poronienie. Po odpowiednich zastrzykach udało się wywołać owulacje i jestem w ciąży chociaz nadal to do mnie nie dociera a to juz 16 tydzień.Boje sie o kazdy dzien zeby nic nie stało się mojemu synkowi
  • tea12 2017.02.09 [20:11]
    Też mam problem z zajściem w ciążę, staram się z mężem już dobre kilka lat i nic... na początku na luzie, a teraz to już taka presja smutas.gif zastanawiam się nad suplementem diety Inofem, który pomaga jak się jest po antykoncepcji, z zaburzeniami miesiączkowania, hormonalnymi oraz przy pco... tu link : http://www.inofem.pl/ , stosowała któraś? dajcie znać jak się sprawdziło usmiech.gif
  • gość 2017.02.09 [20:33]
    A my badania ok a ciazy od 3 lat brak
  • gość 2017.02.09 [20:51]
    Hej.jestem tu nowausmiech.gif mam 25 lat,mąż rok starszy i mamy 3letnią córkę Julię ale jest problem z drugą ciążą. 1,5 roku sie staramy biore tabletki clo 2 razy dziennie 5dni a potem przez 10dni raz dziennie duphaston. Zauważyłam że po tabletkach boli mnie brzuch,mam plamienie jak mam owu i wydluzyl mi sie cykl.bo okresy mialam co 19dni a teraz co 24. chodze tez do pani ktora leczy metoda niekonwencjonalna ale trzeba w to wierzyc i raz wykryla mi że mam zrosty a niedawno że przysadka nie wytwarzala mi hormonów.mam jeszcze na 3cykle tabletki a jak nie to zabieg udrozniania jajowodow albo zmienie lekarza.dodam jeszcze ze maz pracuje za granica czyli ma wszystko to co facetowi tez nie sprzyja podroze,wstrzemiezliwosc i przegrzewanie jader. Troche sie nakrecilam teraz bo tak nagle przyszedl mi ten drugi instynkt macierzyński i zawsze powtarzalam sobie ze nie chce zeby miedzy dziecmi byla duza roznica wieku a juz sie taka robi niestety..
  • gość 2017.02.09 [20:56]
    mam 35lat i zaszłam za jednym strzałem , to była wpadka, myślę usunąć, 500+ mnie nie pociesza
  • Doris009 2017.10.26 [10:54]
    wlasnie, Wy jesteście młodziutcy, dajcie sobie chwile czasu, Starajcie sie ale bez stresu. Zacznij brac ovarin, to jest suplement dla kobiet ktore sa w wieku rozrodczym, mi pomogl unormowac hormony. Poki co cieszcie sie soba bo jak przyjda dzieci to swiat bedzie sie krecil tylko wokol nich usmiech.gif
  • jenny28 2017.10.27 [08:03]
    Najważniejsze przy staraniach o dziecko jest regularnie przyjmowanie kwasu foliowego. Zapobiega on wystąpieniu chorób genetycznych u dziecka. To plus zdrowa dieta bogata w foliany - ja tylko tyle robiłam na etapie starań. A i jeszcze ograniczyłam używki oczko.gif
  • gość 2017.10.27 [08:18]
    Kwas foliowy NIE ZAPOBIEGA chorobom genetycznym!!!! Na te nie mamy wpływu. Jest istotny w profilaktyce WAD CEWY NERWOWEJ (bezmózgowie, przeszczep kręgosłupa)...
  • gość 2017.10.27 [08:25]
    O pierwsze dziecko staraliśmy się 4 lata, teraz kolejne 4 bez efektu
  • gość 2017.10.27 [08:32]
    My o pierwsze rok,o drugie 3 lata.Lekarze wmawiali blokadę psychiczna,na swoja rękę zrobiłam hsg.Ciaza w tym samym cyklu.
  • Kami533 2017.12.11 [09:01]
    Hej.Jestem tu nowa.Od roku staramy sie z mezem o dziecko i nic.Mam 30 lat a moj maz 34.Przyjmuje bronergon,bo mam hiperprolaktynemie a poza tym wszystkie wyniki ok.Moj maz robil badanie nasienia i morfologia wyszla mu na poziomie 4%,wiec to bardzo malo.W tym tygodniu ma tez zrobic badania hormonalne z krwi.Jest pod opieka androloga.Ja we wrzesniu mialam badanie hsg i wszystko wyszlo ok.Mojego meza nie bylo w pazdzierniku ani w listopadzie,wiec to pierwszy cykl po badanou w ktorym znowu rozpoczelismy starania.Za tydzien mam miec@ i nawet nie marze,ze nie przyjdzie.Juz mam wypryski na twarzy a to standardowy objaw nadchodzacej miesiaczki.Czy ktos jest w podobnej sytuacji?Jakies rady?Z gory dziekuje za odpowiedz
  • gość 2017.12.11 [18:05]
    ja jestem zdania, że jeśli coś nas niepokoi, albo starania są bezskuteczne to najlepiej jest się wybrać do dobrego lekarza. Ja też miałam problem, żeby zajść w ciążę. Na szczęście trafiłam na doktora Jankowskiego, on jeśli chodzi o leczenie niepłodności, czy trudności z zajściem w ciążę jest świetny. zlecił szereg badań, poprowadził leczenie teraz jestem w ciąży.
  • najderna534 2018.02.13 [14:08]
    Ja miałam problemy z zajściem w ciążę, po kilku wizytach u lekarza powiedział mi że mam zespół policystycznych jajników, miałam zaburzona gospodarkę hormonalną. Zapisał mi dietę i suplement Ovarin który dostarczył mi inozytolu, kwasu foliowego, witaminy D i witamin z grupy B. Dopiero po tym udało mi się zajść w ciążę.
  • gość 2018.02.13 [14:17]
    Jaki kwas foliowy najważniejszy?
    Hahaha jak organizm nie chce dziecka to choćby skały sraly nie będzie go.
  • gość 2018.02.13 [14:24]
    U nas po pół roku starania nic z tego...
  • gość 2018.02.13 [14:32]
    Po co wam dzieci ;o

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...