Odpowiedz na ten temat

Problemy z zajściem w ciążę

• gość 2017.01.30 [23:42]
    Jesteśmy młodym małżeństwem. 22 i 24 lata. Staramy sie o dziecko. Gdy czuje ze nadchodzi okres najchętniej zamknelabym się w domu, płakała i nigdzie nie wychodziła. Jesteśmy zdrowi. Badalismy się. Długo staraliscie się o dziecko ? Ja już nie mam sił :/
  • gość przelotem 2017.01.30 [23:45]
    Zwariowalas. Znajdz sobie jakis cel w zyciu. Mlodzi jestescie, podrozujcie! Bawcie sie!
    7 lat sie staralam wiec wiem co mowie, nie mozna tak zyc!
  • gość 2017.01.30 [23:50]
    Do szczęścia nam nic więcej nie trzeba . Tylko dziecka usmiech.gif
  • gość przelotem 2017.01.30 [23:52]
    Gowno prawda, to tylko dowodzi jak bardzo niedojrzala emocjonalnie jestes
  • gość 2017.01.30 [23:53]
    a ile sie staracie 3 miesiace. Weź nie wkurzaj ludzi
  • gość 2017.01.30 [23:54]
    smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif jestem niedojrzala bo chce zostać mama ? smiech.gif większej głupoty w życiu nie słyszałam
  • gość 2017.01.30 [23:54]
    Ja sie staram 3 lata. 2 ciaze dzieci brak
  • gość 2017.01.30 [23:55]
    daj sobie czas. chociaz ja tez tak mialam jednak u mnie byl problem PCOS i niedoczynnosc tarczycy badania leki i zaszlam w ciaze.
  • gość 2017.01.31 [00:04]
    Tak jesteś niedojrzała, 22 lata i juz ci wali na głowę bo okres dostałaś. Masz jakieś wykształcenie, stała prace, mieszkanie? Zdajesz sobie sprawę co to macierzyństwo? Jesteś jeszcze bardzo młoda, daj sobie trochę czasu. Masz męża, kochacie sie, upozadkujcie swoje życie zawodowe, wyszalejcie sie ( podróże, spotkania ze znajomymi itp) a nie nakręcaj sie na sile na dziecko!
  • gość 2017.01.31 [03:49]
    Jak zdrowi? Na podstawie morfologii i usg jajnikow? Podstawa to zbadanie spermy. Tobie hormonoterapia. Radze zaczac odrazu bo to potrwa pare lat. Powodzenia.
  • gość 2017.01.31 [06:15]
    Autorko,ja sie staram juz 3 lata a czas ucieka bo juz mam 34 lata,a ciazy brak
  • gośćlaluna 2017.01.31 [08:52]
    A ja cztery lata i nic
  • gość 2017.01.31 [10:12]
    Ja sie starałam 3 lata w tym jedno poronienie. Po odpowiednich zastrzykach udało się wywołać owulacje i jestem w ciąży chociaz nadal to do mnie nie dociera a to juz 16 tydzień.Boje sie o kazdy dzien zeby nic nie stało się mojemu synkowi
  • tea12 2017.02.09 [20:11]
    Też mam problem z zajściem w ciążę, staram się z mężem już dobre kilka lat i nic... na początku na luzie, a teraz to już taka presja smutas.gif zastanawiam się nad suplementem diety Inofem, który pomaga jak się jest po antykoncepcji, z zaburzeniami miesiączkowania, hormonalnymi oraz przy pco... tu link : http://www.inofem.pl/ , stosowała któraś? dajcie znać jak się sprawdziło usmiech.gif
  • gość 2017.02.09 [20:13]
    Okazało się ze mam choRa tarczyce i juz przyjmuje odpowiednie lekiusmiech.gif
  • gość 2017.02.09 [20:33]
    A my badania ok a ciazy od 3 lat brak
  • gość 2017.02.09 [20:51]
    Hej.jestem tu nowausmiech.gif mam 25 lat,mąż rok starszy i mamy 3letnią córkę Julię ale jest problem z drugą ciążą. 1,5 roku sie staramy biore tabletki clo 2 razy dziennie 5dni a potem przez 10dni raz dziennie duphaston. Zauważyłam że po tabletkach boli mnie brzuch,mam plamienie jak mam owu i wydluzyl mi sie cykl.bo okresy mialam co 19dni a teraz co 24. chodze tez do pani ktora leczy metoda niekonwencjonalna ale trzeba w to wierzyc i raz wykryla mi że mam zrosty a niedawno że przysadka nie wytwarzala mi hormonów.mam jeszcze na 3cykle tabletki a jak nie to zabieg udrozniania jajowodow albo zmienie lekarza.dodam jeszcze ze maz pracuje za granica czyli ma wszystko to co facetowi tez nie sprzyja podroze,wstrzemiezliwosc i przegrzewanie jader. Troche sie nakrecilam teraz bo tak nagle przyszedl mi ten drugi instynkt macierzyński i zawsze powtarzalam sobie ze nie chce zeby miedzy dziecmi byla duza roznica wieku a juz sie taka robi niestety..
  • gość 2017.02.09 [20:56]
    mam 35lat i zaszłam za jednym strzałem , to była wpadka, myślę usunąć, 500+ mnie nie pociesza
  • gość 2017.02.09 [21:03]
    Jakby mi ktoś powiedział jeszcze 2 lata temu że będę chciała dziecko to bym nie uwierzyła. Nagle poczułam taki instynkt macierzynski ze szok pechowiec.gif
  • Doris009 2017.10.26 [10:54]
    wlasnie, Wy jesteście młodziutcy, dajcie sobie chwile czasu, Starajcie sie ale bez stresu. Zacznij brac ovarin, to jest suplement dla kobiet ktore sa w wieku rozrodczym, mi pomogl unormowac hormony. Poki co cieszcie sie soba bo jak przyjda dzieci to swiat bedzie sie krecil tylko wokol nich usmiech.gif
  • jenny28 2017.10.27 [08:03]
    Najważniejsze przy staraniach o dziecko jest regularnie przyjmowanie kwasu foliowego. Zapobiega on wystąpieniu chorób genetycznych u dziecka. To plus zdrowa dieta bogata w foliany - ja tylko tyle robiłam na etapie starań. A i jeszcze ograniczyłam używki oczko.gif
  • gość 2017.10.27 [08:18]
    Kwas foliowy NIE ZAPOBIEGA chorobom genetycznym!!!! Na te nie mamy wpływu. Jest istotny w profilaktyce WAD CEWY NERWOWEJ (bezmózgowie, przeszczep kręgosłupa)...
  • gość 2017.10.27 [08:25]
    O pierwsze dziecko staraliśmy się 4 lata, teraz kolejne 4 bez efektu
  • gość 2017.10.27 [08:32]
    My o pierwsze rok,o drugie 3 lata.Lekarze wmawiali blokadę psychiczna,na swoja rękę zrobiłam hsg.Ciaza w tym samym cyklu.
  • Kami533 2017.12.11 [09:01]
    Hej.Jestem tu nowa.Od roku staramy sie z mezem o dziecko i nic.Mam 30 lat a moj maz 34.Przyjmuje bronergon,bo mam hiperprolaktynemie a poza tym wszystkie wyniki ok.Moj maz robil badanie nasienia i morfologia wyszla mu na poziomie 4%,wiec to bardzo malo.W tym tygodniu ma tez zrobic badania hormonalne z krwi.Jest pod opieka androloga.Ja we wrzesniu mialam badanie hsg i wszystko wyszlo ok.Mojego meza nie bylo w pazdzierniku ani w listopadzie,wiec to pierwszy cykl po badanou w ktorym znowu rozpoczelismy starania.Za tydzien mam miec@ i nawet nie marze,ze nie przyjdzie.Juz mam wypryski na twarzy a to standardowy objaw nadchodzacej miesiaczki.Czy ktos jest w podobnej sytuacji?Jakies rady?Z gory dziekuje za odpowiedz
  • gość 2017.12.11 [18:05]
    ja jestem zdania, że jeśli coś nas niepokoi, albo starania są bezskuteczne to najlepiej jest się wybrać do dobrego lekarza. Ja też miałam problem, żeby zajść w ciążę. Na szczęście trafiłam na doktora Jankowskiego, on jeśli chodzi o leczenie niepłodności, czy trudności z zajściem w ciążę jest świetny. zlecił szereg badań, poprowadził leczenie teraz jestem w ciąży.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...