Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przed 500 plus były dzieci a teraz sa bachory

Polecane posty

Gość gość

bo sa utrzymywane przez biednych ciężko pracujących podatników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia inaczej mowiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma mowi na tych 500 plus - patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie - a wcześniej ta kasa szła dla ślicznego Radzia Sikorskiego, żeby sobie mógł kupić osmiorniczki i dobre winko u "Sowy i przyjaciół". A teraz wszystko przeżera polski plebs. Polaczki takie żałosne, tylko by dzieci robiły. Popatrzcie na cywilizowane kraje - Niemcy, Szwecja, Francja. Tam już się nie bawią w zwierzęce płodzenie, tylko sobie uchodźców sprowadzają, żeby na nich robili. Ale polaczki to podnaród zakompleksiony i wiecznie łapy po kasę wyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żeby Polaczki po kasę łapy wyciągali niż obcokrajowcy w naszym kraju kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma zakompleksienie z wyciąganiem łap po kasę wspólnego? :D. Ktoś tu nie umie artykułować swoich myśli :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w cywilizowanych krajach nie robią bachorów na potęgę. Niemiec, Szwed, Francuz ma góra jedno. Tam wiedzą, że dzieci niszczą radość życia, są obciążeniem dla państwa. W krajach Europy zachodniej umieją cieszyć się życiem. Kościółkowi i pedałkom w sukienkach już dawno kopli w dupę. A jak już para chce dziecko, to rodzi im je królica-surogatka. Popatrzcie - mądre polki o tym wiedzą. Taka Joanna Krupa - zamroziła jajeczka a sama korzysta z życia. Jak jej facet za bardzo będzie suszył głowę, to sobie wynajmie jakąś nawiedzoną i ta dobroeolnie za kasę da se zniszczyć figurę. Ale Polaczki mają mentalność królików i jeszcze do tego nie dojrzeli. Bawią się w jakieś 500+, obniżenie wieku emerytalnego. Powinno być jak na Zachodzie - służba zdrowia, szkoły, studia - wszystko płatne. Abircja i eutanazja też. Wtedy nie potrzeba byłoby hospicjuw, domów opieki, a rozmnażali by się bogaci, a nie prowincja. I powinno być tak, że jak ktoś zakłada kartę ciąży, powinni sprawdzać, czy ten ktoś ma primo - swoje mieszkanie, secundo - dochód 5 tys. netto, tertio - umowę o pracę na stałe. Jeśli nie, przymusowa aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy wszędzie z tymi uchodźcami? Jak nie pracują źle, bo lenie, a jak pracują to też źle, bo zabierają pracę. Polakowi uchodźca potrzebny jest do poprawy samopoczucia, bo jeszcze 30 lat temu sam był na ich miejscu, a teraz odwala wielkiego Europejczyka, który może pokazać Syryjczykowi "takiego wała", ale jak Polaka w Anglii biją to dawaj przypominać Jałtę, Dywizjon 303 i cholera wie co jeszcze, bo "my wstali z kolan i mamy prawo". W innych rajach jest socjal, ale inne kraje nie miały 50 lat w plecy jak my i socjal nie stanowi wielkiego procenta zarobków przeciętnego Helmuta-robola czy Helgi kasjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie powinno być żadnego socjalu. Bo jak jest socjal, to nie można wywalczyć wyższych wynagrodzeń i związki zawodowe tracą rację bytu. Sami jesteście sobie winni. Jest taka pani polityk PO - Bieńkowska, która powiedziała, że " kto w dzisiejszych czasach zarabia poniżej 7000 zł? Idiota albo złodziej!". A ona miała rację. Gdyby nie MOPSy, GOPSy, ulgi podatkowe, bezpłatna służba zdrowia, szkoły i studia, to każdy z fachem w rękach - nieważne, czy dobry prawnik, księgowy, murarz, piekarz czy fryzjerja - jakby mu potencjalny pracodawca zaproponował dzisiejsze wynagrodzenie, zabiłby go śmiechem, bo musiałby zapłacić za leczenie, wykształcenie dzieci itp. A tak pracodawcy - także c***aństwowi, wiedzą, że państwo się dokłada, i proponują jałmużnę, a nie wynagrodzenie. Nie powinno się też wpuszczać migrantów z biedniejszych krajów, bo oni psują rynek pracy - pracują za grosze na stanowiskach, na których nikt normalny z danego kraju by nie pracował. Dlatego m.in. mamy Brexit. A co do Krupy - niech uważa, żeby nie skończyła jak Anja Rubik. Jej facet poszedł po rozum do głowy i kopnął zadufaną w sobie anorektyczkę z silikonami w chudy zad aż w "Gali" wylądowała, żeby się wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam propozycję dla autora. Idź się powieś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. czyli ja mam dzieci. Urodziłam zanim weszlo 500 plus. syn ma lat 15 corka 10. 500 plus jest od roku . Pobieram na drugie dziecko. I co mi powiesz? I naprawde wielu wielu innym rodzicom w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajoma ktora ma dwoje dzieci i dostaje 1000 zl czyli jak to jest ze jedni dostaja przy dwójce dzieci 500 a inni tysiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, gdy będziesz miała dzieci to inaczej będziesz mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - oj spieprzaj ty z tymi swoimi bachorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.16. Jezeli ktos nie przekracza progu 800 zl na osobę dostanie tez na pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to se kuźwa żyj za 800 zł w tym wynajmując mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bogaty nawet 10 -50 tysięcy mając dochodu na miesiąc i dostaje na drugie i kolejne dziecko 500+, tu się cholerne pisowce nie zastanawiali czy dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaty odprowadza wieksze stawki za podatek niz taka jak ty co ciągle narzekasz na to 500 plus bo masz jedynaka. Bogaty tez dostanie dopiero na drugie i kolejne dziecko. Zrób kolejne będziesz miec płacone jak tak cie to boli.to nie jest zapomoga. Program ma na celu zwiększyć dzietnosc aby w rodzinach bylo więcej niż 1 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj, zrób sobie kolejne mając 1601 zł dochodu, czy ci odwaliło, baranie jeden, najebałaś inie mając za co żyć i komuś karzesz, nie kazdy taki idiota jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 bedzie tylko do wrzesnia tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21,41 to ty zakładasz wciąż te tematu wiec to ty spieprzaj. Ja mam dwoje dzieci dostaje na jedno 500 plus wiec widocznie przekraczam dochód i nie wyje wiecznie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdego stać na dwoje, a jak uważasz, że jedno nie powinno żyć to weź pistoleta i powybija je, baranie pieprzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest, za rok, dwa, trzy, cztery... nie będzie, dzieci pozostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...... W dwupokojowym mieszkaniu wychowują 17-letniego Wiktora, 12-letnią Oliwię i 7-letniego Nataniela...." przy dzieciach się pieprzą, ja nie mogę, litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym reportażu nie ma żadnych scen erotycznych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to taka tępa jesteś i się nie domyślasz, przecież gdzie mogą się pieprzyć mając tylko dwa pokoje i już duże dzieci, to nie kilkumiesięczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie, nie ma nic o seksie a troje dzieci mają, cud, padnij na kolana przed nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem nie obchodzi mnie gdzie się 'piepszą jak to nazwałaś patolko ' nie interesują mnie takie sprawy nawet o tym nie pomyślałam , ale wy niektóre obleśne jesteście :-o i te słownictwo ' pieprzą ' rynsztok , slams fuj :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo do tego zmuszają nas pisowce aby tak mówić, bo dzielą nasze dzieci na lepsze i gorsze dając jednym 500+ a innym nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×