Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeziębienie podczas kp co mogę wziąć

Polecane posty

Gość gość

Chyba będę chora. Jakie leki mogę przyjąć? Ogólnie czuje się dostać dziwnie bolą mnie piersi mięśnie brzuch. Jestem 4 tygodnie po cc od początku mam problem z pęcherzem ale po co iść do gin. Podczas korzystania z wc musiałam aż zacisnąć zeby i myślałam że zajde... 1 piers może bardziej skutek boli mnie tak ze nie jestem w stanie karmić. Nie jest poraniony. To jest taki dziwny bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza kobieto idź. Mozesz mieć infekcje poważniejsza niz przeziebienie, szczegolnie jsk jestes po cc. Tersz sa antybiotyki, ktore można brac przy kp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to wcale nie przeziębienie tylko masz infekcje drog moczowyxh. Do lekarza marsz. Przy niektórych antybiotykach mozna kp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo zastoj w piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dobrze, boli mnie piers i czuje się coraz gorzej. Do lekarza pójdę najbliżej jutro. Czy o 18 na IP mi pomogą? Czy mogę wziąć apap? Czytałam ze lepszy ibuprofenum ale nie mam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta bolaca piersią mogę karmic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez 2 apapy na raz i do lekarza. Nurofen jest przeciwzapalny ale przy kp malutkich dzieci bezpieczniejszy paracetamol. Idealnie byloby zrobic badanie moczu i morfologie i crp. Moim zdaniem skonczy sie antybiotykiem. Nie jestem lekarzem ale jak dla mnie to zastoj i zap.drog moczowych razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje ze zaczynam mieć gorączkę. Kobietki czy mogę karmic piersia? Malcowi nic nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to zastój to wrecz powinnas jak najczesciej przystawiac, żeby dziecko mogło odblokować kanalik. Tak, przy infekcji możesz kp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×