Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eluś

Przyszłe mamy z lubuskiego

Polecane posty

Gość eluś

zapraszam wszystkie przyszłem mamy które mieszkają z woj lubuiskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
cześc mieszkam w woj lubuskim chętnie porozmawiała bym z kimś też z lubuskiego na temat szpitali na naszym terenie mam termin na 10 września więc niemam duzo czasu na wybór szpitala gdze bym chciała rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieee
a może w Sulechowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
słyszłam też dobrą opinie na temat tego szpitala w Sulechowie a co sądzisz o Międzyrzeczu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afta
słyszłam też dobrą opinie na temat tego szpitala w Sulechowie a co sądzisz o Międzyrzeczu??? Nie wiem,nie słyszłam nic o szpitalu w Międzyrzeczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka pracuje na rumingu w zielonej i przywożą tam dziewczyny z sulechowa,ostatnio przywieżli dziecko zaraz po porodzie bo lekarze zle dziewczyne prowadzili i jak miała skurcz to główka znajdowała się w kanale i skurcz był taki mocny,że zmiażdzył dziecku główke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slay
Muszę powiedzieć, że byłam ostatnio na porodówce w Sulechowie, rodzić mam za dwa miesiące więć chciałam zobaczyć jak tam jest. I powiem wam, że to co się na różnych forach naczytałam o porodówkach, personelu to szok. A tu miła obsługa, kameralnie, pokoje jednoosobowe, sale do rodzenia też, mąż może być, można rodzić w wodzie, nie golą, nie robią lewatywy, pełna intymność. Myślę że to dobry szpital chociaż jeszcze tam nie rodziłam. Jak ktoś chce rodzić w Sulechowie niech da znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×