Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polka1985

pytanie odnosnie goraczki bez innych towarzyszacych objawow.

Polecane posty

witam moja corcia ma 2,5 miesiaca. wczoraj była marudna wiec zmierzyłam jej temperature i było pod 38. apetyt ma całkiem w normie. myslałam ze to zeby ale dzisła tez ok. nie ma kataru ani kaszlu wiec co to moze byc? do lekarza mam mozliwosc dopiero w poniedziałek pójsc wiec tymczasem prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sie cos rozwija mój miał tak nie dawno 2 dni gorączka i bum angina pamietam że latem dostał też gorączki i nic wiecej tylko gorączka tyle ze ja byłam u lekarza bo bałam się że to coś gorszego bo cały dzień na plaży ale nic mu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoda pod psem
a może to 3 dniówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nad tym sie zastanawiam ze to moze ta 3 dniowka. a jaka wtedy towarzyszy temperatura bardzo wysoka? bo mała ma tak nie wiecej niz 38.ostatniotez byłysmy 2 dni u tesciowej bo ja mam w domu remont i tam jest bardzo ciepło moze sie przegrzała? ale to juz by temp chyba spadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie mamusia
Obserwuj dziecko i tyle.Jesli nic sie nie dzieje to znaczy ze ta 3-dniowka. Teraz duzo wirusow jest tez w powierzu moze cos podlapala,ale jesli nie ma innych objawow to zachowaj spokoj bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to tylko ta 3 dniowka. no corka nie kaszle ani nie ma kataru wiec mysle ze gdyby to byl jakios wirus juz by były jakies inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoda pod psem
niekoniecznie musi być bardzo wysoka,obserwuj dziecko,podaj środki na obniżenie gorączki,ewentualnie okłady lub kąpiel i podawaj dużo płynów żeby nie odwodnić dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam teraz na temat gorczki trzydniowej i ona objawia sie temp 39-40 stopni...a corka tyle nie ma. wiec to chyba nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano mierzyłam temp i miała 37,4.. teraz jest usmiechnieta i wogole ale boje sie co bedzie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie mamusia
Jesli sie niepokoisz to podjedz z dzieckiem do lekarza zeby wykluczyc lub potwierdzic cos. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko:) trzydniówka jest chorobą wirusową i widać że nie miałaś z nią do czynienia, bo gdybyś miała to nie napisałabyś że " masz nadzieję że to tylko trzydnióka" Powiedz gdzie mierzyłaś tą temp. Jeśli w odbycie to odejmij 5 kresek. Taka temp u dziecka to nic nadzwyczajnego i raczej bym się specjalnie nie martwiła, a już na pewno bym nie podawała nic na zbicie. Dopiero powyżej 38 podaje się dzicku leki a teraz wystarczy okład na czoło i łydki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,5 miesiąca to raczej nie ząbki teraz panuje wirus taki mój mały (ma 14 miesięcy) gorączkował ostatnio tak samo dochodziło nawet do 39,7 pediatra powiedział, ze wiele dzieci teraz tak choruje. Obiżaj gorączkę ale jak bym pokazała dziecko pediatrze bo jest jeszcze dość malutkkie, Lepiej dmuchać na zimne, a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do pediatry i powiedziała mi ze to moga isc zabki ale dopiero w dziąsłach nie wyrzynaja sie ale sa w dziasłach..a moze to byc tez jakis wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy przy zabkach tez moze wystapic biegunka? bo zauwazyłam ze corka ma zadka kupke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieliśmy podobnie
Mojej dwulatce pare dni temu też tak się zaczęło, gorączka i nic więcj. Na trzeci dzień poszliśmy do lekarza i okazało się że ma anginę, dajemy jej antybiotyk drugi dzień. Najlepsze że żadnych objawów nie było do 4 dnia, teraz męczymy się, nie je, ma kaszel i zdażyło się jej wymiotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie vmiała juz wtedy problemow z jedzeniem? bo moja ładnie je. no i ta biegunka. strasznie sie martwie. mała cały czas mi spi praktycznie jest taka spokojna teraz znowu czasem pomarudzi albo przez sen troszke posteka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieliśmy podobnie
przez 3 dni nic jej nie było, tylko gorączka. jadła, spała, nie widać było po niej że jest chora. Lekarka jak zobaczyła gardło to sama dziwiła się że Mała jeszcze je:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale biegunki nie miała? kurcze moze sproboje małej tam zagladnąc poki co ja sama czy ma zaczerwienine czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis niestety nie było u nas pediatry a miałysmy isc na kontrole. wczoraj temperatura zniknęła no poprostu jak reka odjał dzis pojawiły sie na buzi i na brzuszku czerone plamki i krostki. czy to była trzydniowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem mozliwe ze 3 dniowka. Ale radze i tak isc do pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×