Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Robią w polskim szpitalu ZDJĘCIA dziecku po porodzie tak jak w Niemczech??!

Polecane posty

Gość gość

Moja siostra rodziła w Niemczech i już na drugi dzień wysłała mi piękne zdjęcie z sesji. Cudowne i robił je fotograf w szpitalu. Tam to norma, a u Nas? Ja rodzę za 3mce i zastanawiam się czy będzie również taka opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu św Zofii w Wawie chodzi fotograf i robi zdjęcia maluchom na życzenie. Są śliczne i fajna pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Orłowskiego w Warszawie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy się z tym nie spotkałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No robią od razu jak tylko główka wyjdzie, można szybko wstawić na fb czy insta i jest piękne zdjęcie. Potem hit w albumie rodzinnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas robią, ale czy to piękna sesja? :O Przeważnie kobiety umęczone porodem, a noworodki zapuchnięte, brzydkie. Zawsze się śmiejemy z koleżanką z tych fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiadomo czy dany szpital robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas robili na życzenie, płatne oczywiście. Kraków. Nie korzystałam, tez uważam że ani matka, ani dziecko tuż po porodzie to nie jest jakiś cudny widok dla kogoś poza mężem czy rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę zrobić jak jeszcze dziecko będzie w kanale rodnym aż do momentu urodzenia. Będzie wszystko na zdjęciach krew, pot i łzy. A chwilę po porodzie wszystko wstswimy na fb bo tylko o to wam chodzi durne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń i zapytaj. Jak nie robi, to zawsze możesz się dogadać z jakimś fotografem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym, że takie zdjęcia są płatne nie musisz pisać, bo każdy to wie. Tu w pytaniu chyba chodzi o to, czy w szpitalu już będzie jakiś fotograf, czy też trzeba o tym samej pomyśleć i z jakimś się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc polek w polsce to zacofane mohery wstydzą się meża podczas badań cipki i porodach. A mają prawo do obecności meża przy badaniu nawet w szpitalu lecz intymność polki mają z obcym facetem ginekologiem a nie mężem! Zawsze o obecnosci decyduje pacjent chyba że jest zboczony ginekolog to wtedy on! Mąż jest zawsze przy kazdym badani cipki i wspierał porody. Pilnuje sterylnosci podczs badań bo czesto dochodzi do zakażeń!Mąż Prosi o zmiane rekawiczek gdy coś dotknie po zalozeniu rekawiczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie na Kopernika był fotograf, gdy rodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl fotograf a mąż nie to ciemnota! Obcy facet fotograf tak a tatusia dziecka sie wstydzą. Dzis zdjecie zrobi mąż bez fotografa. Chyba ze to kolejna prowokacja by reklamować fotografa na porodówce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W żadnym szpitalu nie ma żadnego "fotografa ", najczęściej to dziennikarz do gazety albo praciwnik szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci fotograf? Ktokolwiek może zrobić smsrtfonem. Te zdjęcia nigdy nie będą piękne inaczej niż emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak brak więzi z mezem bo sie wstydzą go a zrobil swoje czyli dziecko to jest tylko potrzebny jako bankomat by teraz płacił. Tylko nieliczne sie kochajace pary sa razem przy badaniach cipki i porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w uk i też robią ale nie uważam tych zdjęć za piekne..opuchniete niemowlaki z różnymi wypryskami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zdjecia nie musza byc piękne w sensie nalozone tone pudru na matke.One sa po prostu piekne bo to jest dziecko upragnione danej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich chwilach nie jest potrzebny fotygraf lecz caly porod i przy badaniach druga połówka! Po to by wspierac zone w tak waznych chwilach dla związku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne są takie zdjęcia... u nas pojawiają się później w regionalnej gazecie. Dzieciaki brzydkie, spuchnięte, wykrzywione... matki zmęczone, naturalnie brzydkie, z tłustymi włosami, itp. Zdjęcia są piękne tylko dla rodziców, dla obcych ludzi niekoniecznie. Dziwię się, że ludzie godzą się na takie prywatne sesje po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×