Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Robię wigilie na prawie 30 osób,ktoś jeszcze?

Polecane posty

Gość gość

Rodzina Moi rodzice i teściowie -4 osoby Moja babcia i dziadek męża - 2 osoby Moje dwie siostry z dziećmi i mężami - 8 osób Męża dwóch braci żonami i dziećmi - tez 8 osób My z mężem i naszymi dziećmi - 4 osoby Mojej mamy brat z żona - 2 osoby I wiecie co?Strasznie sie cieszę,to pierwsze święta w naszym domu,chociaż będzie dużo pracy to każdy coś zrobi i cieszę sie,ze po 5 latach takich świat na emigracji,albo w biegu,albo w rozłące z rodzina będę mogła usiąść z nimi i po prostu cieszyć sie,ze jesteśmy razem:) Nic piękniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokój się łobuzie jeden . Przytulam. Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hoooop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super. Jak każdy coś przyniesie, to nie będziesz mieć dużo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odwrotnie po kilku latach gdzie szykował am wigilię dla 18 osób w tym roku szykuje dla nasze czwórki. Chodź raz będę miała luz i siły by wieczorem pobawić się z dziećmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jak co roku jadę na krzywy ryj najpierw do rodziców a potem do teściów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę autorko. Ja wigilię siedzę sama z partnerem i to pewnie w nie najlepszych humorach. Moja rodzina się na mnie wypiela, z teściami nie mam ochoty być w tym dniu, zresztą moja "teściowa" woli jechać do swojej matki na gotowe. Szykują się kolejne 3 nudne dni w samotności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tezrobie sporą na kilkanascie osób podzie lsie jakepotrawy serwujesz moze jakis przespis na rybke i co juz maszzrobione pochwalsię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię na 54 osoby, na razie mam zrobioną kutię tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 54 osoby kurcze tomałewesele ja przy 18czuje stres czy wszytskobedzie ok noikasy tez troche popłynie 54 to jest wyniktochyba całą rodzine spraszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina moja i męża, mamy babcie, dziadków... I jeszcze córcia akurat ząbkuje, jestesmy zmęczeni, jak tak będzie do swuat to ta wigilia to będzie klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat zajęłam sie robieniem pierogów i uszek,barszczu i słodkości (ciasta,ciasteczka). U nas każdy coś robi :). Uszka robię tradycyjne z kapusta i grzybami oraz trochę ruskich dla dzieciaków. Z ciast robię sernik,karpatke,makowca,maxi - king,eklerki,może metrowa i jakas babkę :) i oczywiście obowiązkowo pierniczki :).Dodam,ze uszka,pierogi i ciasteczka będę robiła ze wszystkimi dzieciakami,tak dla zabawy :) No moje mi za dużo nie pomogą bo maja dwa lata,a młodsza 2 miesiące,ale dzieci rodzeństwa sa starsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do mnie te 54 osoby przyjdą na krzywy ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masochizm robic wigilie na 50 osob :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko i corko..wspolczuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 osoby Wooow,mi sie wydawało,ze u mnie 28 osób to dużo ale przeszło 50 to jakie trzeba mieć aparatamenty żeby ich usadzić wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to bedzie wesolo!A co robicie z prezentami? Bp dla mnie to zawsze najwiekszy problem, jak mam 20 osob i kazdemu cos przygotowac, zeby mniej wiecej bylo sprawiedliwie , a najgorsze z calej wigilii jest dla mnie pakowanie, przewaznie w ostatniej chwili. No i lubie ladnie nakryty stól, a sie robi ciasno, zestawiam 3, dobrze ze od lat zbieram zastawe w podobnym stylu, bialo- zlotą, wiec pasuje. Jest robota ale i frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kvrwa, są takie stoły przy, których zmieszczą się 54 osoby? Czy będziecie jeść na raty? Najpierw jedna ekipa, potem druga i trzecia? Bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas akurat jest taki zwyczaj,ze robimy tylko dzieciom prezenty,tylko wyglada to tak,ze zbieramy dana kwotę od wszystkich,to jest dzielone przez ilość dzieci i kazde dziecko dostaje jedna paczkę,wychodzimy z założenia ze każdy rodzic po prostu wie o czym dziecko marzy,bądź co potrzebuje. I dorośli robią tylko sobie jak chcą(my z mężem sobie robimy,ale np. brat męża z żona juz nie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.00 Beda jesc salami .Raz jedna sala potem druga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co, w życiu nie dałabym się wrąbać w taki kierat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do - gość dziś tak to ja mogę przez całe życie spędzać święta, po drugie jesteście chamscy, bo starzy rodzice musza wam usługiwać, no i po wuj to mieć bachory jak trzeba im usługiwać do usranej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartowalam z tymi 54 osobami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę laczyc stoly żeby 18 osób się zmieściło ojj. Będzie się działo dużo jeszcze do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię na 42 osoby. Będę ja, mąż, dzieci, babcie i jeszcze zaprosiłam znajomych: Maryję Józefa Oni z niemowlakiem, ale Jezus kp więc go nie liczę. Reszta tłumu to pasterze :O i aniołowie :O Nie wiem gdzie wszystkich posadzę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbuduj stajnie na podwórku, zmieszczą się wszyscy, ty przy żlobie, żebyś się nie odzwyczaił od swego miejsca a Jezus moze byc w kacie, w końcu nie on sie liczy w tym dniu a żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow super. Ja jade z mezem i dzieckiem do swoich rodzicow. Ale za rok bedziemy juz mieli wieksze mieszkanie i ja chcialabym zotganizowac swoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:28 hahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×