Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaa1985

rozwarcie

Polecane posty

Gość kasiaa1985

Jak to jest z rozwarciem? Czy mogą odejść wody, a rozwarcia dalej moze nie być? czy jak nie ma rozwarcia to podają w szpitalu na to jakies kroplówki albo coś? Czy rozwarcie postepuje szybko tzn czy moze zrobic sie w ciagu jedenj doby? Napiszcie co wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę Ci jak u mnie było. W 39 tc na kontroli okazało się, że mam rozwarcie na 4-5. Dostałam skierowanie do szpitala z uwagi na to rozwarcie i brak skurczów. W szpitalu po oksycotynie i przebiciu pęcherza w ciągu godziny zrobiło się pełne rozwarcie i 10 minut później było po wszystkim ;) Moja koleżanka miała natomiast bardzo silne skurcze, pojechała do szpitala, rozwarcia nie było, wody nie odeszły. Podali jej oksy, przebili pęcherz i po 3 godzinach urodziła. Pewnie u każdego będzie to inaczej wyglądać. Medycznie się nie wypowiadam, bo się nie znam. Pewne jest, że przyśpieszono nam porody. Pewnie bez oksy i przebicia pęcherza mogło by to dłużej trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie odeszły wody, rozwarcia nie było. czekali calą dobę, potem miałam podana oksytocynę. Z kolei na poczatku ciąży miałam rozwarcie na 4 cm i żadnych innych objawów. Zgadzam się, że możliwości jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×