Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dagusia82

sama gorczka u 4 latka

Polecane posty

kochane mamy, córka ma prawie 4 lata, wczoraj rano wszystko było ok, byłyśmy na spacerze, obiadu juz za bardzo nie chciała, potem zaczęła się pokładać. Po południu 38 gorączki, zwymiotowała po syropie przeciwgorączkowym, dałam paracetamol w czopku i spadła temp.o 23 miała 38,4, po czopku spadła. od rana ma 37, 3-4 i zadnych innych objawów. kataru kaszlu nic, gardło nie boli biegunki nie ma nie wymiotuje. dodam jeszcze ze perzed tym obiadem zjadła żelka z tranem, na pocątku myślałam ze po tym zygneła ale skąd ta gorączka. nie wiem czy wzywac lekarza czy poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe bakterie
Hej moja córka miała to samo przez tydzień czasu gorączka 39-40 stopni. Po za tym żadnych innych objawów. Lekarz zlecił morfologie i CRP i wyszło że jest jakieś zakażenie bakteryjne ale nie za bardzo wiadomo gdzie. Dostała antybiotyk i po 2 dniach już jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
u mojego było tak dwa dni gorączka trzeci dzień juz po gorączce za to wieczorne mleko zwrócone a rano kaszel ,co sie okazało zapalenie krtani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn raz tak miał
miał trzy lata, ale zaczął gorączkować tak bardzo, ze nawet podając naprzemiennie leki na paracetamolu i ibuprofenie nie mogły zbić gorączki. Oscylowała w okolicach 40 stopni. Lekarz wezwany do domu zlecił aniotybiotyk o szerokim spektrum działania, ponieważ to była pierwsza choroba synka i ani ja ani on nie znał reakcji dziecka, a gorączka była bardzo wysoka. Antybiotyk poskutkował, dziecko wyzdrowiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Jesli ma goraczke to oczywiscie jakis stan zapalny...moze byc trzydniowka, moze byc jakis wirus.....a moze dopiero cos sie rozwinie a na razie organizm walczy.........Ja z corka tez mialam taki problem.....nie wiedzialam od czego...w badaniach wyszlo za wysokie OB....znowu badania i przeswietlenia ....zamartwialam sie, naczytalam w necie i mialam najgorsze przeczucia...ostatecznie okazalo sie ze to przez mleczny ząbek ze stanem ropnym......po wwyrwaniu czy leczeniu (nie pamietam) OB spadlo z 27 na 4......niby nic a strachu bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×