Odpowiedz na ten temat

SAMOTNA MAMA

• gość 2017.09.10 [08:51]
    Gosc 00:11
    Mam to samo. Mam 5 miesieczne dziecko,, unikam zblizenia z nim.. juz od polowy ciàzy, kompletnie mnie to nie interesuje. Nawet nie chce zeby mnie całował... zastanawiam sie zeby odejsc ale tez sie boje jak podplam finansowo, rodzicow mam 130 km od siebie takze nikt mi nie pomoze przy dziecku, mieszkamy w jego mieszkaniu. Po prostu stracilam caly sens zycia .. jedynie dziecko jest dla mnie wszystkim. Chcialabym znalezc jakis kąt dla nas - mieszkam w jednym z wiekszych miast w PL, ceny kosmiczne.
  • gość 2017.09.10 [10:42]
    ja pieprzę, najpierw łapią faceta na dziecko a teraz nie widza co ze sobą zrobić, ot puste polskie baby
  • gośćania 2017.09.13 [06:35]
    NIESTETY muszę to napisać...pretensje możemy mieć tylko do siebie o zaistniałą sytuację. Czy to nie jest tak,że trochę na własne życzenie my kobiety pakujemy się w ten s**t?
    Idziemy z byle kim do łóżka,bez dojrzałości nie znając tej osoby jej ambicji.Czesto nawet nie poznając dokładnie co to za człowiek z jakiej jest rodziny jakie ma plany na siebie na życie.Czy jest wierzący czy praktykuje,czy zależy mu na ślubie...Czy lubi dzieci chociażby.Ale ma ładne oczy i jest w miarę przystojny...to już nam się wydaje że złapałysmy pana Boga za nogi.Kobieta która siebie ceni i zna swoją wartość nigdy nie pozwoli się zmanipulować przez byle jakiego zakompleksionego faceta.Dzieci są super ale należy je mieć z kimś dojrzałym i odpowiedzialnym.
  • gośćania 2017.09.13 [06:43]
    Oczywiście zapytacie mnie...jak to wyczuć kiedy on się kamufluje,próbuje przypodobać na poczatku,obiecuje gruszki na wierzbie,dba,chodzi na usg ,masuje nogi itd.Tu chyba powinnyśmy zawierzyć intuicji i czasem posłuchać rodziny
  • gośćania 2017.09.13 [06:58]
    Piszę to wszystko bo kiedyś to forum bardzo mi pomogło,byłam w podobnej sytuacji jak wy teraz.I jak patrzę na to z perespektywy czasu to teraz bym inaczej swoje życie poprowadziła,ale jednego bym nie zmieniła....dziecka.Mam cudowną córkę którą kocham nad życie. Jest mi oparciem,radością,sensem życia.
    Ułożyłam sobie życie z dobrym człowiekiem który kocha moją córkę jak swoją i nawet o przeszłości nie wspominamy.
  • gośćania 2017.09.13 [07:05]
    Ale ta przeszłość chcąc nie chcąc zostaje w nas nawet jeśli nie ma kontaktu z ojcem dziecka.I tą przeszłość trzeba umieć sobie wybaczyć i odpuścić.Inaczej nigdy się nie ruszy z miejsca. I nie szukajcie na siłę od razu dziecku ojca.Bo to jest najszubsza droga żeby znowu sie wpakowac w tarapaty.Dajcie sobie czas....
  • gość 2017.09.13 [08:14]
    A o antykoncepcji damulki nie słyszały?????????
  • gośćania 2017.09.13 [08:20]
    Antykoncepcja też zawodzi
  • Wróżka Judyta Tarot 2017.09.13 [08:52]
    Wróżka Judyta przepowie Twoją przyszłość! http://salonwrozb.pl/wrozka-judyta-71
  • gość 2017.09.13 [12:03]
    dla mnie to forum robimy dzieci to taki gniot dla otępiałych pod spodem zamieszczam fajną stronkę;http://www.szukam-dawcy-spermy.pl/
  • gość 2017.09.16 [12:35]
    Jestem w 19 tygodniu ciąży , kilka dni temu dowiedziałam sie ze facet z ktory jest ojcem mojego dziecka mnie zdradza od roku... nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzę. .. nie mam siły
  • gość 2017.09.18 [21:28]
    Nie martw się ja jestem w 30 . I mój mąż też mnie oklamuje jeździ do jakiejś koleżanki na imprezki .
  • gość 2017.09.18 [21:31]
    Takie jest życie. Ja jestem w ciąży z mężem wcześniej prowadziliśmy imprezowy tryb życia teraz od kiedy zaszłam w ciążę stanowie nudne towarzystwo . Więc pojechał do mamusi i tam baluje ze starymi znajomymi . Dorosły facet ale mentalnie Gowniarz
  • gośćania 2017.09.24 [02:12]
    Znam podobną parę...on wiecznie na baletach,ona z dziećmi w domu.Jak jej zapytasz czy jej nie jest z tym źle odpowie,że ktoś musi z dziećmi siedzieć i najlepiej jak to ona będzie.
  • Rzeszowszczak 1984 2017.10.08 [14:13]
    W życiu nie związałbym się z osamotnioną mamusią. Frajerowanie nie jest dla mnie, a niestety teraz mamy jakąś plagę takich mamusiek. Po prostu nie chciałbym żeby po moim domu szwendało się małe zdjęcie faceta, który tarzał się przede mną po mojej kobiecie.
  • gość 2017.10.13 [21:22]
    Witam ja tez niewiem co robic kocham kogos kto wystawil mnie do wiatru zostalam sama bez pieniedzy strasznie .bylismy dlugo ze soba i mamy dzieci ale on wybral kolegow i .......szkoda mowic trudno mi to zakonczyc bo on gra na mych uczuciach moze ktos mi powie cos bo .?...
  • gość 2017.10.13 [21:53]
    A ja powiem tak- samotne macierzyństwo nie jest wcale zle . O ile zarabiasz na siebie i dziecko nie licząc na pomoc państwa. Ja tez sama wychowuje dziecko. Zaczynalismy od zera, nie miałam nic..ale dzieciak to taka motywacja, że zdobędziecie góry. Bez facetów! Po co się uzalezniac finansowo? I płakać, nie mam gdzie pójść? Najlepiej odejsc przy pierwszych zlych sygnałach, a potem walczyć o siebie i dziecko jak lwica. Później można przebierac w facetach tylko po co to komu
  • gość 2017.10.16 [10:53]
    Fajne wylewanie żali dziewczynki tutaj prowadzicie -a ja Wam powiem tak:
    Puste jądra faceta i ciepły obiad na stole nie pozwoli żadnemu facetowi odejść. -bo tacy my mężczyźni jesteśmy.
    A druga sprawa jak widzicie, że facet nie pracuje i lawiruje to znaczy, że nie jest gotowy na założenie rodziny, ponadto zamiast zaczynać rozmowę o pięknym aucie itd. -to może warto gościa uświadomić z góry, że chcecie rodzinę, dwójkę dzieci i chłopa który Was utrzyma a do łóżka idziecie w celu zajścia w ciążę -o ile większość z piszących tutaj w ogóle miało taki zamiar.
  • gość 2017.10.23 [15:15]
    Zgadzam sie z gość 2017.10.13 [21:53]. W sedno. On bardziej nalegal na dziecko,materialnie muelismy wszystko,od dawna pracowalismy na umowach na czas nieokreslony w powaznych firmach. Kochalam go i bylam wobec niego fair,dlugo bylismy razem. Nie odeszlam po pierwszych sygnalach,bo zalezalo mi na pelnej rodzinie dla dziecka. Znosilam b.duzo az skonczylo sie to u mnie nerwica,a on sie i tak dalej bawil z kochanka. Teraz on chce wracac. Boi sie o dziecko,z jaka opinia bedzie sie musialo zmagac,ze ma znacznie gorsze warunki mieszkaniowe niz gdy bylismy w 3. Ale jak napisala moja poprzedniczka-zycie samej z dzieckiej wcale nie jest zle. Ale trzeba miec kase,psychiczne wsparcie kogokolwiek i umiec byc szczesliwym bez faceta.
  • męska śfinia 2017.11.02 [18:31]
    Żaden normalny facet nie zostawia swojego dziecka. Jakby każda z was miała choć okruszek rozumu , to do takich sytuacji by nie dochodziło. Was nie szkoda , taki system wartości przyjęłyście w życiu -wiec o co żalę, tylko tych niewinnych dzieci szkoda ,egoistki.
  • kobietatrenujaca 2017.11.02 [22:16]
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych nawww.igortreneronline.pl !
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę:www.igortreneronline.pl
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych nawww.igortreneronline.pl !
  • gość tola 2017.11.12 [12:31]
    Witam was.....
    Fakt zycie jest zaskakujace......jak parabola....
    Ale kobitki....
    Glowa do góry
    Bedzie dobrze
    Pozdrawiam
    Aga
    Jesli macie jakis problem napiszcie do mnie
    tola33@onet.eu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...