Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczko90

Sara - imię dla dziewczynki?

Polecane posty

Gość mamiiiiiitaaa
ladne imie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj znam jedną taką łobuziarkę
o imieniu Sara bardzo żywa, ale też naprawdę fajna dziewczynka;) pomysłów na minutę 1000:D dlatego fajnie mi się kojarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bardzo ładne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego mają psy?Nazywają się jak ich właściciele nazwali...Znajomi maja psa o imieniu Kuba, ja mam Julkę:)I czy komuś to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi się podoba
mimo iż to typowo żydowskie imię. Niektórym to przeszkadza, ale mam to gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne biblijne imię no i jest dość rzadkie.. chyba że mieszkasz na śląsku tam Sar jest więcej ale też nie jest to jakaś przytłaczająca liczba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylo popularne w latach 80-90
i w związku z tym miałam w szkole rówieśnicę Sarę i jeszcze jedna dziewczynka w mojej dalekiej rodzinie też miała Sara. (...i mój pies też miał tak się wabił.) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm mm
sara to pies mojej cioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi się podoba
to imię było znacznie wcześniej popularne. Szczególnie po przeczytaniu książki "Mała księżniczka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_cool
Z tymi psami to akurat prawda. Ujdzie, byle nie Sarah ;) tylko, że tyle pięknych typowo polskich imion jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każde imię dobre.
Nie ma znaczenia długość nazwiska. Znajomi mają nazwisko składające się z sześciu sylab i córka ma na imię Elżbieta (bo teraz rzadkie), a synek Zbigniew (też się nie chrzci). W tej chwili pojawia się trend do powrotu do imion, o których w epoce latynoskich seriali zapomniano. Wraca się do Antoniny, Gabrieli, Pojawiają się znów Kingi, Beaty, a nawet Małgorzaty, o których wydawało się, że wszyscy już zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, jakież było moje zdziwienie jak babcia do malutkiej wnuczki na spacerze zaczęła mówić "Gosia". Już dawno nie spotkałam nikogo kto dałby tak na imię maluchowi. Wracają te stare imiona, choć sama synowi nie dałabym np. Zbyszek na imię. Co do imienia Sara: mi się podoba, jest bardzo ładne i ma biblijne korzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixa
Tak, podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańka wstańka...
niby ładne, ale strasznie oklepane.. krotkie a też ładne (jak dla mnie) : Ania, zosia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbc
bardzo ładne imię dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoggacia
Sliczne,ale u,grzie mieszkam,sara to bardzo popularne imie,wiec raczej bym wybrala Lara,ktore i tak mi sie podoba jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara:)
Mnie brat to imie wymyslil jak sie urodzilam i bardzo mi sie podoba. Ja mam psa Majke i wszystkie Majki powinny czuć się z tego powodu gorsze? no raczej chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kancistoportka
dla mnie Sara to typowe imie dla psa!! tak jak azor , burek, ciapek itp. jak chodziłam jeszce do podstawówki daaawno temu to co druga suczka na osiedlu była sara. nie znam żadnej dziewczyny o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
Według mnie to śliczne imię, sama chciałabym tak nazwać córeczkę jeśli się w końcu doczekam dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w morde..............
Trzeba byc naprawde idiota, zeby zwierzeciu nadawac ludzkie imiona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 6latki :))
Imię dla psa? To, że dużo psów się tak nazywa to nie oznacza, ze to imię dla psa... imię dla psa to Reksio, Burek albo Azor. Sara- b. ładne imię :) Nie znam żadnej Sary na żywo, ale uwielbiałam książke "Sara Mała Księżniczka". Poza tym Biblijna Sara zawsze kojarzyła mi się z bardzo dobrą kobietą...:) Dla mnie imię fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w morde..............
czemu nie nazwiecie swojej suczki Ania, Karolina, czy inna Agnieszka :O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w morde..............
krakowiaczka jedna-----twoja niewiedza jest typowa dla Polakow, ktorzy nigdy jeszcze w zyciu nie byli za granica. Jak ktos zyje w zascianku, to ma male pojecie o swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiaczka jedna
hmm... zagranica byłam, niewiem czemu takie porównanie. a dziewczynek o tym imieniu nigdy nie poznałam ,ani nie słyszałamo żadnej, a psów o tym imieniu za to bardzo wiele w dziecinstwie biegało po osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×