Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sesja dla narzeczonego.

Polecane posty

Gość gość

Postanowiłam zrobić narzeczonemu trochę inny prezent na Mikołaja albo święta. Zrobiłam sobie sesję pełną seksapilu po części nagą znaczy może inaczej wszystko jest zasłonięte ręka, więc nie jestem całkiem nagą. Oglądałam zdjęcia i naprawdę jestem zadowolona. Muszę podjąć decyzję o formie prezentu. Duże zdjęcia nad łóżko + album ze zdjęciami ? Czy odpuścić sobie to zdjęcie i zrobić tylko album taki tylko dla niego ? Może któraś z Was miała taką sesję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś onrzyhdliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha śmieszna jesteś nie ma lepszego prezentu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż kiedyś powiedział że chciałby żebym miała taką sesję. Jak nie wstydzisz się że każdy Cię będzie oglądał nad jego łóżkiem to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu pojawia się moje niezdecydowanie. Niedawno kupiliśmy mieszkanie, zaczęliśmy się wprowadzać i naturalną sprawą będą goście ,,lukajacy" po pokojach. Nie wiem czy chce żeby teściowa czy jakiś wujek, kuzyn widzieli mnie prawie nagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co Ci taką sesją? A tym bardziej jemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chore chyba że nie widział cię nago bo są zacofane pary gdzie mając kilkoro dzieci mąż nie widział żony nago szok. Widzieli na porodówce obcy facet ginekolog i z nim ma intymność a nie z mężem ciemno gród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś nie była zawiedziona jego reakcją. Dla facet naga laska to tylko naga laska ☺ Sama musisz wiedzieć czy chcesz żeby ktoś oglądał te fotki czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie nagą, seksowna narzeczona, która jest mega gorącą laską w łóżku tylko dla niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa jasne... A co laski w tv, kompie itp nie są seksowne i kuszące? W dodatku nie do niego więc tym bardziej pożądane... Ile Ty masz lat dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ucieszyłyby cię zdjęcia fiuta Twojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądziłam, że to jest fajny pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieszyłyby Cię zdjęcia fiiiiiutaaa Twojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego seksowne zdjęcia? Oczywiście że tak. Fajna pamiątka na stare lata, a ja lubię ostrą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to głupie. Owszem można mieć nagie zdjęcia ale żeby wieszac je na ścianie w domu albo dawać komuś jako prezent to juz cos z głową trzeba mieć nie tak, próżność i samo uwielbienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mam mega kompleksy. A właściwie miałam. Narzeczony nauczył mnie akceptacji. Pomogło mi widzenie zachwytu w jego oczach gdy widzi mnie nago. Ta sesja była potwierdzeniem wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że wypowiadają się tu mężczyźni w związkach? Bo jak nie to skąd ta fala krytyki i pewność że narzeczony autorki będzie niezadowolony? Owszem, faceci lubią patrzeć na inne. I w tym wypadku naga laska to naga laska. A inna sprawa zobaczyć w takiej odsłonie swoją ukochaną. Mój facet byłby zadowolony. Widział mnie nagą setki razy a i tak czasem prosi o jakieś pikantne zdjęcie. Poza tym to pewien sposób na urozmaicenie życia erotycznego. Niby Ty ale taka inna. Coś nowego zawsze kręci. Autorko a jeśli nie jesteś pewna czy chcesz żeby inni Cię oglądali zostań przy albumie. Poza tym jeśli to wasze wspólne mieszkanie moim zdaniem lepiej nad łóżkiem mieć jakieś zdjęcie razem. I nie zrażaj się opinią innych. Nie znają człowieka a wiedzą że się nie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma faceta podniecać? Baba nago jak baba nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co komu taką sesją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym żeby teściowa oglądała mnie nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc co waszym zdaniem facetów kręci? Co im się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co facetowi ? Perfumy, koszule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu lepiej gazetę z gloymi babami co Ciebie będzie oglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym cię pogonił. Musiałaś tyłek prężyć przed fotografem? Spuścił się podczas tej sesji w gacie, czy dałaś mu, żeby zeszło z niego napięcie? Nie, nie chciałbym mieć takiej narzeczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był profesjonalny fotograf. Zdjęcia nie są wulgarne,ale wysmakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę! Po prostu przeraża mnie wasza głupota. Naprawdę ktoś z was ma faceta który podnieca się koszulą i perfumami? To niezłe gadżety zabieracie do łóżka. Czy dla was nie ma różnicy kogo oglądacie nago? Obojętne czy jest to wasza druga połówka czy babcia? Bo przecież goła baba to goła baba. I k****a mać! Gdzie autorka napisała że fotograf był facetem? Widać mierzycie innych swoją miarą. Teraz to się nie dziwię skąd tyle zdrad i rozwodów. Jak się chce rozpalić swojego faceta skarpetami pod choinką. Może trochę kreatywności w związku? A Ty autorko jak możesz być taka miła? Ja Cię podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam panią fotograf. Oczywiście byli mężczyźni na sesji - fryzjer i pan od scenografii. Ale nie było naprawdę jakiś zdjęć np nago. No zdjęcie w rajstoapch i samym staniku itp. Nie widzę tu nic wyzywającego. Skarpeteki dostał raz w życiu w mikołajki na Mikołaja. Bardziej dla jaj, bo to był dodatek do prezentu. Perfumy mogę kupić mu bez okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co fajnego w babie w rajstopach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi rajstopani instprowalam się sesją Anny Lewandowskiej z calzedoni. Są zdjęcia bez stanika, ale piersi są zakryte ręką. W sumie mam 45 zdjęć wybranych. Teraz zastanawiam się, że to zdjęcie w rajstoapch i biustonoszu mogłabym dać na duży format,bo w nim nie ma nic wstydliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×